aneiyaxd Dopisz komentarz do postu Wysłany: 02-12-2017, 11:35  #1

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Dał 1 punktów

Witam Was wszystkich cieplutko.

Chciałabym z góry powiedzieć, że jestem osobą kreatywną, co pewnie zrozumiecie, gdy spojrzycie na długość mojego przywitania. Piszę to na samej górze, bo zauważyłam, że 3/4 osób czyta tylko sam początek, aby dowiedzieć się, jak mam na imię i ile mam lat. Ale nie przedłużając

Mam na imię Aleksandra, choć większość osób zwraca się do mnie zdrobnieniem, dlatego częściej słyszę z ust osób Lexi, albo Ola. Urodziłam się 10 lipca 2000 roku, a więc mam 17 lat. Chodzę do drugiej klasy technikum hotelarskiego. Mieszkam w Malborku, który znajduję się w województwie pomorskim i jest znany tylko z zamku krzyżackiego.

Jeżeli chodzi o mój charakter, to przy tym najdłużej się rozczulam, ponieważ nie potrafię zbytnio zastanawiać się nad swoimi zaletami oraz wadami. No ale tak odrobinę Was wtajemniczę. Raz jestem uroczą dziewczynką, a po chwili wyrastają mi rogi. Ostatnimi czasy zrobiłam się miłą osobą. Często służę pomocą, jestem dość tajemnicza, zdarza mi się być arogancka. Nie mogę powiedzieć więcej, bo potem osoba, która będzie chciała mnie poznać, będzie miała zbyt ułatwione zadanie. Więc jeżeli ktoś chcę poznać więcej moich cech, to zapraszam na TSa, lub popisać.

Najdłuższa część mojego przywitania, to zawsze są moje zainteresowania. Uważam, że mam ich odrobinę za dużo, przez co nie robię wszystkiego, na co mam ochotę. Interesuję się motoryzacją, ponieważ na pierwszy motocykl weszłam, gdy byłam bardzo młoda, wydaje mi się, że miałam raptem kilka lat. Z czasem zrozumiałam, że motoryzacja to coś, co chciałabym, aby szło ze mną przez życie. Z wiekiem spędzałam więcej czasu z motoryzacją, aż pokochałam adrenalinę do granic możliwości. Zaczynałam od 50, skończyłam na 250... Skończyłam, ponieważ miałam wypadek, ale na szczęście owa sytuacja nie wpłynęła na moją pasję. Dziś nie posiadam żadnego motocykla, ale często pożyczam od przyjaciela, który ma 600-tę. Dzięki tej pasji poznałam wielu wspaniałych ludzi, przez co czułam się jeszcze lepiej. Mimo tej jednej, wielkiej pasji, mam inne zainteresowania. Interesuję się muzyką, jestem zakochana w melodiach, które grają w moich słuchawkach, ale większość osób z nas tak ma. Co do gatunku, którego słucham, nie ograniczam się. Jedyny rodzaj muzyki, którego nigdy nie słuchałam i nie mam zamiaru, jest to metal.

Uwielbiam pisać. Jest to zajęcie, na którym mogłabym się skupiać całymi dniami i nocami bez przerwy. Od dobrych paru lat piszę swoje wiersze, piosenki, opowiadania. Wydaje mi się, że jestem w tym bardzo dobra, ponieważ robię to, co kocham i wkładam w to całe swoje zmarznięte serduszko. Zostałam wiele razy nagradzana przez swoje prace redaktorskie przez różne fora, ale również na konkursach w szkole. Ostatnio na przykład zajęłam pierwsze miejsce w konkursie redaktorskim na jednej z sieci. (( Jeżeli ktoś by potrzebował pomocy z jakimś tematem, referatem czy coś, to zapraszam. Z chęcią pomogę ))

Domyślacie się pewnie, że gdy piszę piosenki, to marnowałyby się, gdybym ich nigdy nie śpiewała. Gdybym chowała je do szuflady i zapominała o nich. Śpiewam już bardzo długo. Dawniej śpiewałam tylko covery, aktualnie śpiewam i swoje piosenki. Mam nadzieje, że któregoś razu będziecie mogli mnie usłyszeć i ocenić mój śpiew.

Takie poboczne pasje, które kiedyś były w moim życiu bardzo ważne to prawo. Chciałam zostać prawnikiem, ale doszłam do wniosku, że będę musiała skupić się tylko na nauce i nie miałabym wtedy czasu dla innych pasji. Interesuję się również językami, znam w sumie ich kilka między innymi łacinę, grecki, włoski... Powiem szczerze, że te wyżej wspomniane bardziej umiem niż... angielski. Uczyłam się też niemieckiego, ale niezbyt mi to wyszło.

W wolnym czasie gram w różne gry. W sumie zaczęłam grać bardzo wcześnie w gry, ponieważ miałam z 7-8 lat, przez co troszkę się orientuję, oraz zdarza się, że strzelam dobrze. Ale to tylko się zdarza.

Gratuluję wytrzymałości, cierpliwości i ciekawości. Mam nadzieje, że do usłyszenia.

Rash3r12 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 02-12-2017, 11:37  #2

Admin - JB

Informacje:

Należy do:
Admin - JBUżytkownik

Reputacja: 4/12

Hejo Zapraszam na JB

Gość swirze daj repke

Im Me Dopisz komentarz do postu Wysłany: 02-12-2017, 11:42  #3

Organizator

Informacje:

Należy do:
OrganizatorAdmin - AWPUżytkownik

Reputacja: 42/32

Siemka! :) Jak już mówiłem przeczytałem wszystko. Powiem Ci, że też pisze różne rzeczy tylko w przeciwieństwie do Ciebie u mnie większość z nich przepada ;p  

Mazurek Dopisz komentarz do postu Wysłany: 02-12-2017, 11:43  #4

Junior Admin

Informacje:

Należy do:
Junior AdminOpiekunAdmin - JBStrażnik - JBUżytkownik

Reputacja: 28/21

Siemanko!

SPIRIT Dopisz komentarz do postu Wysłany: 02-12-2017, 12:03  #5

Admin - JB

Informacje:

Należy do:
Admin - JBAdmin - SurfUżytkownik

Reputacja: 9/52

Cześć :)

blac_ks Dopisz komentarz do postu Wysłany: 02-12-2017, 13:57  #6

Informacje:

Należy do:
AdministratorUżytkownik

Reputacja: 145/82

Postaram Ci się odpisać miarodajnie do włożonego przez Ciebie trudu.

W zasadzie w pierwszym momencie gdy zobaczyłem wylewność Twego przywitania, pomyślałem: szurnięta. Pozostałem jeszcze chwilę w tym przekonaniu ale sprytnie ukryłaś na końcu zamiłowanie do pisania, które wszystko wyjaśniło.

Ja mam na imię Kajetan, mam 31 lat i jak patrzę na Twoją datę urodzenia to się rozczulam bo jest niesamowicie zbieżna z datą mojego pierwszego bzykanka. 
I to jest plus. Bo nie należysz jeszcze do osób których mógłbym być ojcem. Gdyż pierwszy condom pękł mi dopiero w okolicach 25 sierpnia 2000 roku.

Mniej więcej jak się urodziłaś byłem po raz pierwszy i ostatni w Malborku - dlatego też tak bardzo chciałem wykluczyć, że nie możesz być moją córką. 
I znów masz rację jedyne co mogę powiedzieć to: Piękny macie zamek!

Twój charakter... jesteś kobietą. Kobieta zmienną jest. Nie Twoja wina. 

Łapiesz wysoką piątkę za pasje! LWG !
Najważniejsze to się podnieść i jeździć dalej. Chociaż nie zawsze jest łatwo.
Również jestem motocyklistą, Triumph Street Triple 675, biała perła 2010r - moja dziecinka.

Miałem zapytać czego szukasz w sieciach społecznościowych, co Cię w nich kręci, co Cię tu sprowadziło.
Ale jak tak baaardzo lubisz pisać to się pięknie składa. Bo dla tak utalentowanego młodego człowieka jest pełno wspaniałych możliwości rozwoju w naszej cudownej społeczności.
Z otwartymi ramionami przyjmiemy pod swój dach i będziemy hołubić mistrzów złotego pióra.
Możemy zarówno upubliczniać Twoje prace i dzieła.
A możesz wykorzystać swój dar i opisywać otaczający Cię świat lecz przez pryzmat CS:GO :P
Jakbyś pisała wierszyki o csgo albo takie naprawdę krótkie historyjki zabawne. To chętnie bym je nawet na Fb umieszczał.

Genialnie że piszesz i śpiewasz piosenki, pokażesz zapewne klasę  na cyklicznych karaoke!

Baw się, poznawaj ludzi, skacz po serwerach. Napewno wśród naszej społeczności poznasz nowych przyjaciół.
Do usłyszenia.

Architektura, motocykle, wakeboard, strzelnica a po nocach CS.

1

U SztosDamianek Dopisz komentarz do postu Wysłany: 02-12-2017, 14:08  #7

Na Wypoczynku

Informacje:

Należy do:
U UrlopAdmin - BBUżytkownik

Reputacja: 19/7

Hejj a ja jestem Damianekk taki lamus z górnego śląska., ogółem nie polecam ajmiego podrywacz jak ich mało <3 

MICHU Dopisz komentarz do postu Wysłany: 02-12-2017, 14:16  #8

Opiekun Serwera

Informacje:

Należy do:
OpiekunAdmin - AWPAdmin - RetakesUżytkownik

Reputacja: 5/7

Cześć, wbij na Retakes!

"Don't watch the clock; do what it does. Keep going." ~ Sam Levenson

YonKo Dopisz komentarz do postu Wysłany: 02-12-2017, 14:51  #9

Moderator

Informacje:

Należy do:
ModeratorOpiekunAdmin - SurfAdmin - TS3Użytkownik

Reputacja: 37/55

Doberek jestem YonKo OP surfa którego ubostwiam. Mam na imię Tomek i jest to moje drugie ja, którego nie upubliczniam. Zapraszam na wszystkie serwery sieci!

"Laska Olej Swego Tatę i Obczaj Moją Chatę."

Kefiro Dopisz komentarz do postu Wysłany: 02-12-2017, 15:34  #10

Admin - DD2

Informacje:

Należy do:
Admin - DD2Użytkownik

Dał 2 punktów

Witaj księżniczko!
Chyba najlepsze przywitanie jakiekolwiek widziałem, nie spodziewałem się czegoś takiego. :)
Mam nadzieje, że spotkamy się kiedykolwiek na serwerze ONLY DD2.
Zapraszam również na pozostałe Słoneczne serwery!

Ten temat przeczytało 34 użytkowników a dokładnie:
Born, adil3on3k, BuddaSiakJamuni, U Ga Briel, Rash3r12, Im Me, MICHU, BzykU, Sianokokos, U Wajkt0r, Kefiro, MagicOOO, Inextt, POWER4444, Mariuszekk, YonKo, YolYou, SPIRIT, U SztosDamianek, Stalker, _XareN_, mati25785, CzeDanielJestem, Next!, Cukierek, szarnyk, Vako$$$, Imo, aneiyaxd, LOTHBROK, sigh, Ninja, LubieMatematyke, Mazurek,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS