Wujek H. Dopisz komentarz do postu Wysłany: 05-04-2018, 09:28  #1

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 31/38

Napiszcie jakie modyfikacje serwerów:

a) chcielibyście w przyszłości zobaczyć na tej sieci
b) dlaczego dana modyfikacja jest warta uwagi/ciekawa 

Jestem top 2 i nie pierdziele głupot - Tak mi Pawelisto2 kazał. 

pawelisto2 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 05-04-2018, 16:31  #2

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 99/49

1) Żeby dodać model Goku na wszystkie serwery
- Bo goku jest super duper ekstra i tak jak Zeno powiedział: "Goku teraz jest super, super, super świetny!"
- A poza tym. Siła to sprawiedliwość. Siła jest wszystkim.

2) Żeby dodać do sklepu !zp Ultra Instynkt Goku i był on hegemonem z nielimitowanym ammo, golden bronią, która zabija na jeden strzał,  50 tarcz itd. za 1000 zp
- Bo tak jak Beerus powiedział: "Co za niespotykany gość" myślę, że za 1000 zp byłoby to rzadko spotykane na serwerze ZM

3) Żeby Inexxt miał model Whisa 
- Bo jest stróżem serwera

4) Żeby Sianokokos miał model Beerusa 
- Bo jest podwładnym Inexxta tak jak Beerus Whisa

5) No i żeby Wujek dostał dostęp do ftp wszystkich serwerów
- bo i tak by tam nic raczej nie zrobił przez wydajność swojego kompa

Jestem top1 i nie pierdziele głupot - tak mi Wujek H. kazał.

3

3majsie1995 ! Dopisz komentarz do postu Wysłany: 16-04-2018, 23:37  #3

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 41/5

wiesz co Pawelisto, zacząłbym od tego że najlepiej by trzeba naprawić błędy serwera, a potem go dopiero upiękrzać, no ale pomysł, to pomysł. Niestety również nikt by ci tego nie wykonał, gdyż jak wiadomo na ZM mało się dzieję, mimo to że ludzie dają pomysły co robić na serwie. Trzecia kwestia jest taka, iż, jak byś się nie starał, i tak to nie przejdzie... Chociaż, w sumie, jesteś dosyć wpływowym człowiekiem na tej sieci, jak chodzi o temat ZM. Pomysł modeli nie jest taki zły, ale trzeba by rozpatrzyć różne opcję, bo nie każdy w końcu lubi anime, czy jak to tam się zwie, można by dać plugin który by zmieniał te modele, ów modeli było by np. ze 6. Komenda wyglądała by następująco: /models chyba że już jest taka komenda używana. Jest i moim zdaniem lepszy pomysł by rozwinąć ten pomysł, nie tylko OP i [email protected] a również administracja i vip'y, zawsze byłby kolejny pretekst by kupić vip'a. A jak by ktoś chciał naprawdę włożyć w to dużo energi, to polecam zrobić w ten sposób: Każdy z wyżej wymienionych ma do wyboru po 2-4 modeli, oczywiście, adekwatnie do rangi. admini od supportu, do admina miało by do wyboru jakieś słabsze modele typu(mówimy o modelach zombie), Unikatowy Zombie, Nazista Zombie, Policjant zombie, Wojskowy Zombie itd. a [email protected] i OP jak tak mówicie, jakieś anime, jacyś bohaterzy bajek itd. Również po kilka do wyboru, by nie było sytuacji na tyle klarownych, gdzie by znajdowała się jedna postać/model. Fajnie że poruszacie takie tematy, spoko że już podchodzicie do tego d pewne strony, ale teraz pojawia się pytanie, KTO BY TO ZROBIŁ? bo o tyle co wgrać 1/2 modele to raczej nie trudno, to zrobić plugin do wyboru postaci, to już raczej jest trudno zrobić.

Mój pomysł, Naprawić błędy serwera w tym !nominate na czele, po czym można by było zabrać się za rozszerzenie, ów trybu, co za tym idzie, wprowadzić komede /help bądź /samouczek która by wprowadzała w tryb i uczyła początkujących kadetów grać. Można by odświeżyć klasy, zarówno zombie, jak i ludzi. Fajnym pomysłem było by również dodać skiny na serwery i nie mówię tu tylko o ZM a o wszystkich serwerach. Dodało by się do sklepu S-D zakładkę "Skiny", na domysł tam by się je kupowało. Nie były by to skiny z CS GO, gdyż tego typu pluginy są nie legalne, mówię tu o skinach naszych czyli na przykład zrobionych przeze mnie(Nie ukrywam, miałem już styczność z robieniem skinów do CS GO i nie tylko :) ), bądź przez innych grafików z S-D, oczywiście jeśli by wykazali by ów inicjatywę i chęć to robienia skinów. Proponowałbym również zaaktualizowanie samego trybu, tak by nie zmienił się on np w system rang, a by zmiany były delikatne by uprzyjemniały grę. Pomysłów może być wiele, ale jak już wspominałem, nasze mokre marzenia zburzy realia, i wiadomość taka że RACZEJ nikt się tego nie podejmie. Powodzonko w zmienianiu ZM na lepsze ;)

pawelisto2 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 17-04-2018, 09:23  #4

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 99/49

Przecież to jest żartobliwy temat xD

Goku, Whis, czy Beerus nijak mają się do ZM, ot tak to napisałem, bo lubię Dragon Balla i tyle xD

Jestem top1 i nie pierdziele głupot - tak mi Wujek H. kazał.

Im Me Dopisz komentarz do postu Wysłany: 17-04-2018, 10:44  #5

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 118/92

Łyka, łyka, łyka jak pelikan...

3majsie1995 ! Dopisz komentarz do postu Wysłany: 17-04-2018, 15:58  #6

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

pawelisto2 - Ale wiesz, żart żartem, ale kto wie, czy jak obejmiesz dyktaturę na ZM to nasze mokre marzenia się nie spełnią XD a tak powarzką, to wiesz, może być to napisane żartobliwie, ale może tymi słowami zainspirujesz naszego kochanego OP ZM, Inexta(#Zero_lizania_dupy :) ), lub po prostu może góra wysłucha naszego bełkotu ;)  pawelisto2 Powodzonka w wprowadzaniu na ZM dyktatury, mój głos jest twój :D

hubix Dopisz komentarz do postu Wysłany: 17-04-2018, 16:02  #7

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Ostrzeżeń: 2/6

Reputacja: 29/33

A mój głos jest za legenda dla ciebie

Sygnatura została zablokowana, ponieważ użytkownik posiada warny.

3majsie1995 ! Dopisz komentarz do postu Wysłany: 17-04-2018, 16:05  #8

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

hubix czemu nie :D (nigdy nie powiedziałem że chce mieć legendę :) nawet w swojej rezygnacji...) #obalamy_rządy! XD hubix - dojebany avek :D

Ten temat przeczytało 53 użytkowników a dokładnie:
Kevcio, U Ponczu'S, Pączuś, Angela, SeeQ, U SPIRIT, huzar, LOTHBROK, 687arek, Ksenooh, JustOne#Nikodem, Pietrek, Next!, Sianokokos, ferNN, Ga Briel, ShadovDan, Born, NyuK, YonKo, McKK, U #noname, cOrtexi, 3majsie1995 !, zaPPer, Viking7331, LubieMatematyke, IVANPOLSKA, Szymi2001, NinjaTrol, Wujek H., Wolfonsz, NO ONE, Reksio, Im Me, Fredbear :D, DoomTRailers, U L3WY, Ninja, DGexpire, hubix, Inextt, Batumen, _XareN_, JęzykBoga, SztosDamianek, Kefiro, Oszuchista, U BuddaSiakJamuni, pawelisto2, mati25785, U Cukierek, KamiKos,

Napisz odpowiedz

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS