alu Dopisz komentarz do postu Wysłany: 05-05-2018, 21:40  #1

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Nick na serwerze: alu
Steam ID: STEAM_1:0:136719772
Ilość godzin przegranych na serwerze: 25h
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198233705272/ 
Link do statystyk HLStats: http://hlstats.sloneczny-dust.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=21471
Dlaczego ty?: Jestem osobą, która lubi wyzwania, rywalizację i nie boi się porażek. Byłaby to dla mnie wielka szansa się wykazać. Sądzę że każdy ma prawo dostać szansę. Ranga administratora wiąże się z pełnym ogarnięciem i powagą. Nie przeszkadzam innym graczom, a raczej im pomagam. Zasługuje na tą rangę, bo wiem, że zawsze dobrze i sumiennie wypełniam swoje obowiązki, można na mnie liczyć. Jestem osobą która szybko się uczy i nawiązuję nowe znajomości. Wiem, że nie jest to łatwe zadanie i będę przyczyniał się do rozwoju serwera/forum jak tylko potrafię. Zawsze chętnie zawieram nowe znajomości, staram się, aby ludzie dostrzegali mnie jako człowieka, a nie jako gracza. Nie jestem typem samoluba, który widzi tylko własny czubek nosa. Myślę, że jestem w miarę aktywnym graczem na serwerze. Jestem w stanie sprostać tak trudnemu zadaniu oraz poświęcić swój czas na rangę administratora. Zapewniam, że swoje obowiązki będę wykonywał z sercem i pełnym zaangażowaniem. Myślę, że mojej osobie można zaufać, nie boję się zmian, lubię pracować w grupie. 
Byłeś już kiedyś adminem w CS:GO?: Nie
Znajomość SM: <<< skala poniżej 1
Akceptujesz składkę (wpłata = 5zł)?: tak

666666666 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 05-05-2018, 23:35  #2

Admin - BB

Informacje:

Należy do:
Admin - BBUżytkownik

Jestem na NIE
Czytając to co napisałeś troszeczke mnie rozbawiłeś ,ponieważ po głosie nie miałeś wiecej niż 12/13 lat.
Dostałeś muta na serwerze za nadużywanie oraz puszczanie bindów co jest dużym minusem do podania do tego nigdy nie widziałem abyś komuś pomagał.
-sm
+składka
+godzinki
-posty (konto pod podanie)

SztosDamianek Dopisz komentarz do postu Wysłany: 05-05-2018, 23:42  #3

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Ostrzeżeń: 2/6

Reputacja: 18/4

wiek na forum 20
wiek w podaniu 16
głos na 13 latka
kozak w luj
- krótko na forum
+ godziny

Sygnatura została zablokowana, ponieważ użytkownik posiada warny.

brylas Dopisz komentarz do postu Wysłany: 05-05-2018, 23:44  #4

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Ostrzeżeń: 2/6

Reputacja: 2/4

Na nie
-Napisałes ze masz 16 lat na profilu ustawiłes sobie 20.. a 666 mowi ze głos na 12/13 latka nw bo nie słyszałem ciebie na serw
+Godziny

Pietrek Dopisz komentarz do postu Wysłany: 06-05-2018, 00:36  #5

Opiekun Serwera

Informacje:

Należy do:
OpiekunAdmin - BBUżytkownik

Ostrzeżeń: 1/6

Reputacja: 27/22

Podanie odrzucone.

Temat zamkniety

Ten temat przeczytało 44 użytkowników a dokładnie:
Kevcio, Angela, BuddaSiakJamuni, MagicOOO, cOrtexi, U MarQ, SztosDamianek, NirmuX, Next!, xPaulax, Inny, Pietrek, Jkem, Ponczu'S, ffii6, zyberpl, SZADI, [email protected]!!, YonKo, Pers0n, FikusKu, adrian11231, Jexenux, brylas, Exist, IVANPOLSKA, Vekson, U sajmonele, Inextt, McKK, Sianokokos, Ezik, Fredbear :D, alu, LubieMatematyke, Guest64566, 666666666, NinjaTrol, Rzekszuszu, Cukierek, Unknown31415, SPIRIT, BartuSsO, L3WY,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS