LOTHBROK Dopisz komentarz do postu Wysłany: 16-04-2018, 22:54  #1

Moderator

Informacje:

Należy do:
ModeratorUżytkownik

Reputacja: 55/10

Jak ktoś nie oglądał to nie zrozumie XD

Oglądałem dzisiaj ostatnią część trylogii "Więzień Labiryntu" I ogólnie ta  dobra strona chce odbić tego ziomka, a ci źli chcą znaleźć lek który uratuje ludzkość, no i jak już wiadomo że nie ma leku to okazuje się że ten Thomas ma to coś w sobie co nie tylko powstrzymuje czasowo wirusa ale też go likwiduje, ale te babki lekarki na końcu umarły a oni popłynęli do tej bezpiecznej przystani, tylko ten thomas ma to swoje serum z krwi jego tą resztkę.

I teraz to co mnie nurtuje, mam pewien niedosyt. Skoro wiadomo że to coś z krwi Thomasa może uratować chyba zarażonych ludzi i tym niezarażonym pomóc żeby ich nie zaraziło, to czemu na końcu kiedy im ci zli nie zagrażają bo podedali to oni i tak poplyneli do tej bezpiecznej przystani zamiast pomagać innym. Tak jakby zrobili to co chciał ten gościu dowódca straży zrobić czyli zabrali lek dla siebie XD.

I czy ta zła strona naprawde była taka zla?  Zapraszam do dyskusji na to nurtujące mnie pytanie.

[ Dodano: 17-04-2018, 15:43 ]
 Jestem głodny wyjaśnień! Dyskusji!

IVANPOLSKA Dopisz komentarz do postu Wysłany: 17-04-2018, 16:40  #2

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 7/41

Jest to ostatnia część trylogii więźnia labiryntu ,więc po co tu jakiś happy end.W poprzednich dwóch częściach zabierali oni dzieciaków i robili na nich jakieś testy(?) ,przetrzymywali ich wbrew ich woli ,dlatego dobrymi bym ich nie nazwał.Janson chciał go zabić i wziąć lek dla siebie ,a jedyne osoby które się na tym znały to zginęły (Ava i Brenda).Zatem kto miał to robić ? Krew Thomasa miała wystarczyć dla tych wszystkich ludzi ? ;v

c'est la vie

Ten temat przeczytało 26 użytkowników a dokładnie:
Born, Pączuś, mati25785, Viking7331, U BuddaSiakJamuni, YonKo, Ga Briel, Reksio, insza, IVANPOLSKA, Angela, Inextt, Sianokokos, U Cukierek, Next!, kowal, SztosDamianek, LOTHBROK, Szymi2001, Ninja, LubieMatematyke, ShadovDan, Zeuseku, Kefiro, Im Me, PyNiO,

Napisz odpowiedz

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS