Guest64566 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 05-05-2018, 15:03  #1

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 119/62

Dobra, jeden z moich ostatnich postów.

Ogólnie to zabawnie, dużo osób jak i sam Inexxt pewnie uważa, że mam do niego jakiś problem, bo jako opiekun wyrzuciłem go z admina bez żadnej rozmowy, a potem po jego awansie zarówno na [email protected] jak i Opiekuna wyraziłem swoje niezadowolenie. Jednak pisałem skargę na KabelOdSzyi, którego bardzo szanowałem i sam namawiałem na podanie, napisałem skargę na zaPPera, którego chyba lubię najbardziej ze wszystkich graczy ZM, a nawet napisałem w dziale ZM pretensje do Sianokokosa za bezsensowne muty, a również go bardzo szanuję. 

Wyrzuciłem jego jak i OSK4R-a z admina ze względu na to, że budowałem kadrę POD SIEBIE. Chciałem mieć pod sobą osoby całkowicie poświęcone ZM, a nie rozdarte pomiędzy DR, JB i ZM, chyba mi się udało. Miałem do tego prawo. Tym bardziej jeśli ich aktywność nie zadowalała mnie w 100%. 

Pretensje o jego awanse miałem chyba przez pryzmat, że Buczu awansował bezpośrednio z Rookie na Opiekuna, a Inexxt był jego "żołnierzem". A poza tym ogólnie uważam, że ranga [email protected] to bzdura(w obecnym jej wydaniu) i na tamtą chwilę Inexxt po prostu swoim zaangażowaniem niestety nie dorównywał Sianokokosowi. Podobnie zresztą teraz Sianokokos  nie dorównuje zaangażowaniem L3WEMU - bez obrazy Sianko xD.

Jednak za co chcę ich pochwalić. Wcześniej tego nie zauważyłem, dopiero L3WY mi o tym napisał na pw wczoraj. "Każdy admin ma dobry kontakt z Siano a z inexxtem to gadaliśmy może 1-2 razy". 
Jest to dokładnie to co ja chciałem zrobić w swojej kadrze. Ja i Wujek. Wujczi H. nie ma takiej głowy do organizacji i przedstawienia swoich myśli w formie pisemnej tak jak ja, natomiast ja nie mam takiej łatwości w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi jak Wujek(Sporej grupie osób przeszkadza moje oficjalne podejście w nawet zwykłej rozmowie na pw). I to był właśnie mój plan, aby Wujek rozmawiał ze graczami jak i adminami, przekazywał mi to w prostej formie, a ja to udoskonalał i pisał do wyższej administracji. Niestety nie dane nam było to zrealizować, jednak widzę, że nie muszę się martwić, bo ostatecznie taki układ między Opiekunem, a [email protected] wszedł w życie i funkcjonuje tak jak ja sobie to wyobrażałem. 
Trochę egoistyczna pochwała, ale zależy jak na to spojrzymy. I niech każdy indywidualnie to rozpatrzy. Ja tam jestem dumny z takiej kooperacji i oby utrzymała się ona jak najdłużej.

2

Cukierek Dopisz komentarz do postu Wysłany: 05-05-2018, 15:06  #2

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 52/51

Pawelisto nie dilituj się :(

No Gość kiedyś to było...

Unknown31415 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 05-05-2018, 15:16  #3

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Ostrzeżeń: 1/6

Reputacja: 161/97

Mimo, że nie gram zbytnio na ZM, bo za każdym razem jak tam wchodziłem, a tam jakimś cudem za każdym razem była jakaś awantura, to brawo dla chłopaków, ponieważ widać, że dbają o serwer. Praktycznie ciągle tam ktoś gra, adminów też im nie brakuje, więc oby tak dalej <brawo>

A co do Twojego pierwszego zdania Pawelisto to szkoda, ponieważ strasznie fajnie się czyta Twoje posty, nawet jak z czymś się do końca z Tobą zgadzam, to zawsze można z tego wyciągnąć jakieś wnioski, dlatego oby tych postów tak czy inaczej było jak najwięcej.

Sygnatura została zablokowana, ponieważ użytkownik posiada warny.

Ten temat przeczytało 63 użytkowników a dokładnie:
TouchMe, U insza, cOrtexi, Xoiek, ShadovDan, BartuSsO, Inextt, L3WY, YonKo, Rzekszuszu, Kevcio, SZADI, Wujek H., Inny, zaPPer, Oliwier, kowal, SztosDamianek, IVANPOLSKA, Angela, Ksenooh, SeeQ, Golem, [email protected]!!, HiveY, Jkem, Guest64566, NyuK, Grażynka, Next!, Born, Sianokokos, MEISTER, Ga Briel, BuddaSiakJamuni, Ka$pi, SPIRIT, LubieMatematyke, Fredbear :D, zyberpl, Viking7331, #noname, Pączuś, 3majsie1995 !, Aladyn, Vekson, ferNN, Unknown31415, Buczu, Jexenux, AdaX, MurlocPL, Pi0N, vivra, xPaulax, A$AP Harry, MagicOOO, Cukierek, McKK, ffii6, KabelOdSzyii, Pietrek, MIKUŚ,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS