Ogłoszenie 
 forum.cs-4frags.pl

Next! Dopisz komentarz do postu Wysłany: 30-01-2018, 20:13  #1

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 15/9

Otóż błąd polega na tym że po wpisaniu rank pokazuje nam powiedzmy 7 pozycje w tabeli. Lecz po wpisaniu top12 okazuje się ze jesteśmy powiedzmy 9. Oba systemy różnią się od siebie. Nie mam screenów bo u mnie ten problem nie występuje (zwłaszcza że jestem 19 i nie mogę sprawdzić xd) 
Prosiłbym o fixa bo gracze zaczynają się denerwować. Sami zgłosili błąd do mnie i oczekują szybkiej naprawy. Chociaż zabawne jest to że po 5 min koledze problem zniknął

→Jedna, wielka patologia←

Ninja Dopisz komentarz do postu Wysłany: 30-01-2018, 20:30  #2

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 32/8

Błąd może wynikać z tego, że topka nie aktualizuje się od razu tak jak rank. A skoro mówisz że koledze zniknął ten błąd po kilku minutach to nie wiem w czym problem.

Gość Na co patrzysz?

Next! Dopisz komentarz do postu Wysłany: 30-01-2018, 20:53  #3

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 15/9

Nie wiem czy widziałeś, ale drugi kolega też to pisał na shoutboxie. I chodzi mi raczej o usprawnienie systemu, żeby jak napisałeś, te opóźnienia nie występowały. :)
Jeżeli byłoby to oczywiście możliwe

→Jedna, wielka patologia←

hubix Dopisz komentarz do postu Wysłany: 30-01-2018, 23:45  #4

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 29/33

błąd jest od kiedy jestem na sieci ,nigdy mi specjalnie nie przeszkadzał jak i żadnemu z moich znajomych . Wypisujesz posty o każdym możliwym , nawet najmniejszym błędzie żeby się po prostu wybić na sieci .

Gość :)

Ten temat przeczytało 29 użytkowników a dokładnie:
YolYou, Born, zaPPer, Next!, Papryk, mati25785, Viking7331, hubix, Brunon, Ninja, Ga Briel, MICHU, insza, Jexenux, Rash3r12, 3majsie1995 !, Reksio, Sianokokos, Pietrek, vivra, Inextt, SztosDamianek, YonKo, Wolfonsz, Lodar, LubieMatematyke, _XareN_, Ezik, poniacz,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS