LOTHBROK Dopisz komentarz do postu Wysłany: 26-05-2017, 18:10  #1

Moderator

Informacje:

Należy do:
ModeratorOpiekunGrafikU UrlopAdmin - JBAdmin - ZEAdmin - SurfUżytkownik

Reputacja: 48/15

Po ostatnim update, zaobserwowałem pewien bug, a mianowicie zombie wygląda jakby surfował po niczym, po powietrzu. Z perspektywy zombie gdy włączy się thirdperson też się wygląda jakby się surfowało. Zombie zanim oberwie strzał od człowieka chodzi normalnie a gdy człowiek trafi w zombie, to już surfuje.
ZDJĘCIA:

[ Dodano: 27-05-2017, 12:51 ] Zauważyłem również że po stronie CT też można zacząć surfować. Nie wiem dokładnie w jakich okolicznościach, ale sam tak przez chwile surfowałem jako CT. Myślę że skoro Zombie surfują gdy uderzy je człowiek, to człowiek może surfować gdy ma tarcze i zostanie dźgnięty przez Zombie. Dodam że jest to uciążliwe nie wiem czy przez to są jakieś bonusy do speeda itp. ale wiem że człowiek gdy zacznie surfować to gdy kuca i stoi w miejscu ma rozrzut jakby biegł i skakał. Nie udało mi się zrobić zdj. jak surfuje po stronie ct ale mam jeszcze kilka zdj. jak surfuje w powietrzu po stronie TT:

EMCE! Dopisz komentarz do postu Wysłany: 28-05-2017, 09:25  #2

Informacje:

Należy do:
WłaścicielUżytkownik

Reputacja: 13/7

Czy temat się naprawił?

"Są rzeczy, które trzeba zrobić, i robi się je, ale nigdy o nich nie mówi. Nie próbuje się ich usprawiedliwiać.
Są nie do usprawiedliwienia. Po prostu się je robi. A potem o nich zapomina.
" ~ M. Puzo

LOTHBROK Dopisz komentarz do postu Wysłany: 28-05-2017, 14:53  #3

Moderator

Informacje:

Należy do:

NIE. Nic się nie poprawiło nadal po uderzeniu TT/CT surfuje. Dodam jeszcze że przestaje surfować gdy podskoczy.

[ Dodano: 29-05-2017, 22:02 ]
 Dodam jeszcze że przetestowałem czy CT zaczyna surfować po uderzeniu zombie gdy ma tarcze i jednak CT nie zaczął surfować . Więc nie mam żadnego pomysłu w jakich okolicznościach CT zaczyna surfować. Ale wiem że po stronie CT zdarza się to niezwykle rzadko, ale gdy już się zdarzy to CT  ma taki rozrzut że nie da się strzelać.

Ryan Dopisz komentarz do postu Wysłany: 30-05-2017, 09:18  #4

Legenda

Informacje:

Należy do:
LegendaUżytkownik

Juz kontaktowalem sie ze znajomym innego serwera ZE ze jak znajdzie fix to niech da mi znac. U nich tez nie dziala bo wczoraj gralem tam na próbe. :/

LOTHBROK Dopisz komentarz do postu Wysłany: 27-06-2017, 00:14  #5

Moderator

Informacje:

Należy do:

Błąd ciągle jest, uprzyksza CT życie, a po stronie TT brzydko wygląda. Gracze się skarżą. A sam nie mam możliwości i umiejętności naprawy. Na innych serwerach ZE z tego co grałem błędu nie ma. Gdy gracz CT ma solówkę z hordą zombie to jest w czarnej dupie - nie może skakać i ma kosmiczny rozrzut z broni.

[ Dodano: 01-07-2017, 15:55 ]
Temat zamkniety

Ten temat przeczytało 8 użytkowników a dokładnie:
LOTHBROK, Rzekszuszu, Kebsss, WOJNA, Jasiok., Lalka, XjojkoX, U Wajkt0r,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS