blac_ks Dopisz komentarz do postu Wysłany: 05-12-2017, 14:40  #1

Informacje:

Należy do:
AdministratorUżytkownik

Reputacja: 145/82

respy na dd2 poprawione,

instant plant dodany

nie reinstalowalem abnersound, poniewaz komenda jest inna niz !res - on powinien o tym wiedziec że komenda to !abnersound

respy sa takie same jak na retakes op

jak chce zeby byla !res to niech mi napisze ze chce, a nie ze nie dziala i zebym zreinstalowal plugin

4. wlaczyc statystyki od 2 graczy - nie zrobilem bo ludzie beda sobe nabijac ranking

wszedzie jest od 4 graczy wiec mysle ze powinno zostac

5. skrocic rozgrzewke - nie zrobilem, bo na retakesop chceli miec dluzsza niz 10 sek 

mowili ze niektorzy sie skarzyzli ze sie nie zdazyli wbic przed koncem rozgrzewki i musieli czekac przez cala runde

i czesto przez to wychodzili

a admin co mial zostac usuniety juz zostal usuniety dawno

Architektura, motocykle, wakeboard, strzelnica a po nocach CS.

Ostatnio zmieniony przez blac_ks 05-12-2017, 15:20, w całości zmieniany 2 razy  

MICHU Dopisz komentarz do postu Wysłany: 05-12-2017, 15:11  #2

Opiekun Serwera

Informacje:

Należy do:
OpiekunAdmin - AWPAdmin - RetakesUżytkownik

Reputacja: 5/7

Po pierwsze:
Lista została wysłana jakieś 2 tygodnie temu, więc niektóre punkty są nieaktualne.
Po drugie:
Wiem, że jest komenda !abnersound, jednak jak gracze wchodzą na serwer i nie ma dostępnego admina to nie wiedzą jak wyłączyć muzykę, a komenda !res jest bardziej "domyślna", gdyż inne pluginy od muzyki jej używają jednak komendę !abnersound używa tylko jeden plugin.

blac_ks Dopisz komentarz do postu Wysłany: 05-12-2017, 15:23  #3

Informacje:

Należy do:
AdministratorUżytkownik

Reputacja: 145/82

Spoko zaraz zostanie zmienione.  Listy spraw zbiorcze nie będą nigdy realizowane szybciej niż po 2 tyg bo każdy ma życie, setki spraw sieci, w tym 16 serwerów.

Jednocześnie informuje, że jest zakaz bezpośredniego kontaktowania się z technikami serwerów.
Wszystkie listy, wsyztskie sprawy mają być kierowane zbiorczo do administratora sieci odpowiedzialnego za konkretny serwer.

W tym wypadku Retakes do mnie. Ja oceniam, i rozdaje zadania poszczególnym technikom.

Architektura, motocykle, wakeboard, strzelnica a po nocach CS.

HansToNieJa Dopisz komentarz do postu Wysłany: 05-12-2017, 18:29  #4

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Ostrzeżeń: 2/6

Reputacja: 35/31

Z mojej strony szczere gratulację, za taką formę pokazania zmian. Dostał listę - dokonał analizy - zrobił z ekipą. Tak to powinno zawsze wyglądać o ile jest to możliwe.

Sygnatura została zablokowana, ponieważ użytkownik posiada warny.

Ten temat przeczytało 38 użytkowników a dokładnie:
Kevcio, mati25785, HansToNieJa, Sianokokos, SPIRIT, Viking7331, szarnyk, Rash3r12, POWER4444, ByDeadline., AdaX, Ga Briel, Pączuś, U SztosDamianek, Wujek H., hubix, MICHU, Kraxy142, YonKo, LubieMatematyke, Martino, BuddaSiakJamuni, Reksio, JustLuceKK, _XareN_, Im Me, Ninja, insza, Inextt, Next!, Cukierek, YolYou, kondzioo, CuR Fennek HE, pawelisto2, LOTHBROK, PyNiO, Mazurek,

Napisz odpowiedz

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS