pawelisto2 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 09-01-2018, 17:29  #1

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 52/33

Nieśmiertelność czasami po prostu nie działa, bardzo często przy w połączeniu z niewidką.
Nie wiem jak to określić, nie wiem jak to opisać, po prostu wyświetla się komunikat, że mam już kupioną niesmiertelność i nie mogę kupić kolejnej. 

[ADMIN] Dorszu mam nadzieje powie na ten temat więcej, bo słyszałem jak kilka razy narzekał na niedziałającą niesmiertelke, ja dopiero 3 razy miałem taką sytuację, więc niewiele mogę powiedzieć czemu, co i jak poza tym, że miałem niewidke, kupiłem dodatkowo nieśmiertelność na 5 sekund i byłem zaskoczony kiedy odpychanie na mnie działało i zginąłem.
Kredyty oczywiście straciłem.

Jestem top1 i nie pierdziele głupot - tak mi Wujek H. kazał.

ShadovDan Dopisz komentarz do postu Wysłany: 09-01-2018, 17:48  #2

Opiekun Serwera

Informacje:

Należy do:
OpiekunAdmin - ZMAdmin - DRUżytkownik

Reputacja: 42/22

Również spotkałem się z tym problemem. Wchodzę do kampy, kupuję nieśmiertelkę, a tu dupa. Odpychanie działa, na czacie komunikat ten co przytoczył pawelisto2. No ale nic, nie poddaję się i próbuję wbić kolejny raz, kupując nieśmiertelkę. I co? I znowu nic, bo znowu mnie odpychają. Nieśmiertelka nie zadziałała, ale kredyty zabrało :/

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity. But I'm not sure about the former" ~ A. Einstein

Dorszuuuu Dopisz komentarz do postu Wysłany: 09-01-2018, 23:53  #3

Admin - ZM

Informacje:

Należy do:
Admin - ZMUżytkownik

Dał 2 punktów

Pawelisto, oj tak oj tak Dorszu jęczy że mu nieśmiertelka nie działa :v Wszystkim po kolei było do śmiechu, dopóki ich samych to nie spotkało. :D
Problem z nieśmiertelką jest już z dobre 3 tygodnie. Nie jest to trwałe, że cały czas nie działa, tylko czasem coś chyba serwer/mapa ma swoje odpały, ale jest to częstsze niż okres u kobiety więc nie można sobie tego odpuścić. Problem ten miałem dotychczas na mapach: zm_cave, zm_iceattack i chyba zm_0corner. A no tak, w każdym wypadku nieśmiertelność nie działała, nawet w następnej rundzie zarówno u CT jak i TT. Problem ten leży chyba też na wybranych jednostkach na serwerze takich jak ja, bo dotąd nikt nie skarżył się na ten sam problem w trakcie gdy ja go posiadałem.

RYBY GŁOSU NIE MAJĄ

Buczu Dopisz komentarz do postu Wysłany: 10-01-2018, 16:18  #4

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 5/3

Ten problem pojawił się razem z tym blokowaniem możliwości zakupu przed skonczeniem się np niesmiertelki. Ale niestety z tego co mi wiadomo to nie działało to tak jak miało do końca. niby komunikat był, ale kredyty zabierało, i nie wiem czy to również nie jest połączone ze wszystkimi czasowymi itemami. 

1

Ten temat przeczytało 35 użytkowników a dokładnie:
Viking7331, U Next!, _XareN_, mati25785, ScreamDejv, KabelOdSzyii, ffii6, Dorszuuuu, Buczu, Ga Briel, Vako$$$, Piotrek312, Inextt, Robak, ShadovDan, 3majsie1995 !, HansToNieJa, U SztosDamianek, pawelisto2, ByDeadline., vivra, Pączuś, NIEZGODNYYY, SPIRIT, hubix, YodadoY, YonKo, LubieMatematyke, ferNN, BuddaSiakJamuni, Pennywise, Cios w tchawicę, Im Me, Wujek H., Sianokokos,

Napisz odpowiedz

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS