DoomTRailers Dopisz komentarz do postu Wysłany: 14-04-2018, 14:57  #1

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Nick na serwerze: DoomTRailers
Steam ID: STEAM_0:0:203710648
Ilość godzin przegranych na serwerze: 22 h ( Na nowym ip)
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/DoomTRailers/
Link do statystyk HLStats: http://hlstats.sloneczny-dust.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1637
Dlaczego ty?: Chciałbym zostać administratorem, ponieważ gram dosyć długo (koło dwa lata temu zaczołem grę na serwerze), oraz chciałbym utrzymać porządek na serwie)
Byłeś już kiedyś adminem w CS:GO?: Tak. Jeden raz
Znajomość SM: 2.5/5
Akceptujesz składkę?: Tak

PS
Nie spełniam tylko wymagania o minimum 10 podań na forum ale często wpadam na forum oraz mam 15 a nie 16 lat(Lecz jestem bardzo ogarnięty)

HS Dopisz komentarz do postu Wysłany: 14-04-2018, 17:26  #2

Admin - COD Retro

Informacje:

Należy do:
Admin - COD RetroUżytkownik

Ostrzeżeń: 1/6

Reputacja: 1/2

Jestem na Nie 
- sm 
-jest juz duzo adminow 
- gdy cie po raz 2 zbanowalem zaczales mnie wyzywac i nie raz slyszlem od graczy ze mnie obrazasz w przeciwnej druzynie wiec nie bo jest zbyt toksyczni i sklonny do klotni 
+ skladka 
+ godziny na serwie 
ps. bym zapomnial ze kevcio ma cie teraz na oku bo pomimo ze dostales unbana to masz dziwne akcje wiec to slaby moment na podanie 

Sygnatura została zablokowana, ponieważ użytkownik posiada warny.

Kiju Dopisz komentarz do postu Wysłany: 14-04-2018, 18:54  #3

Admin - COD Retro

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 4/1

Ja nie bede glosu, moge przyznac ze dosc ogarniety jestes i duzo grasz  bo od samego resetu masz te 22h,ale nie musisz pisac bzdur o zagladaniu na formu w podaniu bo to na prawde drazni. Konto na forum masz od 31 stycznia i masz je tylko dla tego ze tego dnia dostales bana, w przecigu tych 3,5 miesieca wszedles na forum 10 razy a twoje jedyne 4 posty (oprocz tego) to prosby o Unbana. Wiec prosze nie pisz wiecej takich rzeczy przynajmniej nie w podaniu, przy ktorym masz pewnosc ze ktos to sprawdzi. A sama decyzje pozostawiam reszcie administracji.

1

DrGreen Dopisz komentarz do postu Wysłany: 15-04-2018, 01:03  #4

Admin - COD Retro

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 1

Jestem na nie

- denerwuja mnie twoja zachowania i glupie gadki
- sm 
- tak jak pisal HS :)  

DoomTRailers Dopisz komentarz do postu Wysłany: 16-04-2018, 11:35  #5

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

HS napisał/a:
Jestem na Nie 
- sm 

Ciekawe, że SM to minus

Przypomnę Ci, że w swoim podaniu napisałeś cytuje: "Znajomość SM: <<< skala poniżej 3"
                                                 §1. Postanowienia Ogólne

3. Każda wypowiedź napisana na forum stanowi własność intelektualną autora

(Przepraszam że piszę pod swoim postem ale nie mogę go edytować ;( )

A napisałeś: "Skala poniżej 3"

I napisałem 2.5 czyli pomiędzy 2 a 3 a nie 2

[ Dodano: 16-04-2018, 11:38 ]

DrGreen napisał/a:
Jestem na nie

- denerwuja mnie twoja zachowania i glupie gadki

A to drogi Green nazywa się "dobry humor" i zapamiętaj to słowo może ci się przyda :)

HS Dopisz komentarz do postu Wysłany: 16-04-2018, 11:46  #6

Admin - COD Retro

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 1/2

1. Nie wypowiadaj się pod własnym podaniem 
2. Ja mam skale 3 a ty 2 te poniżej to jest po prostu skopiowany tekst z wzoru  [ Dodano: 16-04-2018, 12:33 ] Jeszcze jedno jeżeli wyciągasz teraz jakieś stare podania i próbujesz mi i greenowi udowodnić ze nie mamy racji i powinnismy zmienić zdanie to nie nadajesz się na admina bo jesteś zbyt kłótliwy [ Dodano: 16-04-2018, 12:40 ] Gościu kurwa poważnie będziesz się teraz wykłócać ze mam w starym podaniu skala poniżej. Ile razy można ci kurwa tłumaczyć ze w wzorze podania jest wpisane skala poniżej a ja tego po prostu nie usunąłem mam skale 3 a jak ci się coś nie podoba i masz zamiar być adminem coś się tylko przypierdala. Przepraszam wszystkich ze to pisze ale mam dość. To wypierdalaj z tym podaniem i nie zawracaj mi dupy swoimi śmiesznymi tekstami i zachowanie u 5 letniego dzieciaka z autyzmem  ( green miałeś racje z głupimi gadkami ) 
Pozdrawiam

Za tego posta otrzymałeś warna

DoomTRailers Dopisz komentarz do postu Wysłany: 16-04-2018, 13:15  #7

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Dziena za napisanie co myślisz, a sprawy nie warto przeciągać bo to jest podanie o administratora a nie kłótnia.

Kevcio Dopisz komentarz do postu Wysłany: 16-04-2018, 13:20  #8

Legenda

Informacje:

Należy do:
LegendaAdmin - COD RetroUżytkownik

Reputacja: 4/2

Koniec tego dobrego niby nie mieszam się w sprawy przyjmowania adminów ale tego jest już za wiele.
Podanie odrzucone.

Temat zamkniety

kondzioo Dopisz komentarz do postu Wysłany: 16-04-2018, 19:44  #9

Opiekun Serwera

Informacje:

Należy do:
OpiekunU UrlopAdmin - COD RetroAdmin - SurfAdmin - TS3Użytkownik

Reputacja: 24/36

Halo halo co to za zamieszanie. Musisz wiedzieć, że COD stara się ze sobą współpracować, pomimo, że ktoś siebie nie lubi to musi ze sobą współpracować. Takie działanie przeważnie przełamuję bariere i ludzie zaczynają się dogadywać.
O dołączeniu w grono decyduje zarząd serwera, w tym przypadku aż 3 osoby, więc chęci chęciami, ale to my stanowimy koniec tego podania, w którym zostanie ono odrzucone bądz pozytywnie rozpatrzonone.
Sprawy staram się załatwiać (aktualnie nie, bo nie mogę), jeśli dotyczą mojego rejonu, jednakże wychodzi na to, że zależy tobie na adminie i niczym więcej, a to nie o to w tym chodzi ;)
Ode mnie masz pozwolenie na złożenie powtórnego podania za minimum miesiąc. Jeśli w tym czasie, twoje zachowanie polepszy się, a nie będziemy mieli na ciebie skarg, twoje podanie może zostać pozytywnie rozpatrzone i sam osobiście zadecyduję.

Ten temat przeczytało 50 użytkowników a dokładnie:
Kevcio, Kirtasho, YonKo, Aw1ko, NyuK, kondzioo, HS, SeeQ, ffii6, Batumen, ShadovDan, Fluxy.ttp, sajmonele, U Rash3r12, Angela, Sianokokos, Reksio, mati25785, Ukrainieck, LubieMatematyke, Kefiro, Next!, MurlocPL, Inextt, Ga Briel, HiveY, Papa ROLEX, Im Me, matiG, McKK, L3WY, U SPIRIT, KowalPL, hubix, Surax, MagicOOO, ROLEX, Szymi2001, SztosDamianek, Kiju, vivra, U BuddaSiakJamuni, Xoiek, Zbyniu, DoomTRailers, U Ponczu'S, Ninja, DrGreen, SZADI, PyNiO,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS