3majsie1995 ! Dopisz komentarz do postu Wysłany: 08-05-2018, 15:03  #11

Admin - ZM

Informacje:

Należy do:
Admin - ZMUżytkownik

Reputacja: 14/4

Przepraszam że się wtrące, CukierekNyuK, wiem że każdy może mieć swoje subiektywne spojrzenie na moją osobę, rozumiem to jak najbardziej, ale zaprzeczę słowom, iż robię siebie: "Myslisz ze jestes niewiadomo kim bo sobie co jakis czas wracasz i znikasz" ~ NyuK, "Zgarnął wszystkie kolorki i robił cos przez chyba 1mies a potem się oburzył z jeszcze nie ma awansu i se poszedł " ~ Cukierek. Okłamałem was, okłamałem forum, przepraszam, znikłem z forum dlatego że miałęm spore problemy ze zdrowiem, a dokładniej, z epilepsją, nie chciałem mówić o tym forum, bo wiem że by mnie wyśmiało, dlatego też sfingowałem(wymyśliłem) sobie powód jakieś głupiej rezygnacji. Podpuściłem Dorsza  by wejść na taki, a nie inny temat, napisałem to co napisałem, by mieć wymówkę dla swojej choroby, i stąd też rezygnacja za pomocą oszukanego ss'a. Czemu to piszę? gdyż widzę toxik, a chciałbym uświadomić obu panów(i nie tylko ich...), że sytuacja wygląda inaczej, a ja was tylko wrobiłem, mam gdzieś czy mi zaufacie czy nie, dla mnie się liczy to że powróciłem do zdrowia i chciałbym kontynuować pomaganie innym na ZM. Kolorki dla mnie nic nie znaczą, jedynie ich uprawnienie, jest dla mnie czymś o co warto walczyć, ale przekonałem się już, że jest to nie potrzebne, przynajmniej dla mnie, a jak chodzi o ZM to na nim grałem od 2013 i nigdy nie przestałem. Pozdrawiam, mam nadzieje że zrozumiecie mnie.  

Jak chodzi o [email protected], tylko z początku nie mogłem się z tym pogodzić(ok 1-2tyg), ale potem sobie uświadomiłem, że Inext wybrał poprawnie... I tak zgadzam się, jestem toxikiem, ale nie aż takim by wyszkodzić na kimś szkody moralne, po prostu podchodzę z dystansem do siebie, i innych :)

Jkem Dopisz komentarz do postu Wysłany: 09-05-2018, 12:15  #12

Admin - ZM

Informacje:

Należy do:
Admin - ZMUżytkownik

Reputacja: 3/3

A ja będę na Tak

+Był już tutaj adminem , wie co ma robić
+ogarnięty (tak , poznałem Pana 3maj się , wspólna gra na serwerze)

Widać ma swoje za uszami ale wydaje mi się że należy mu się szansa i ze względu na to powinien zacząć od okresu próbnego ..to tyle pozdro;d

SztosDamianek Dopisz komentarz do postu Wysłany: 09-05-2018, 14:00  #13

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Ostrzeżeń: 2/6

Reputacja: 18/4

czaisz ale beka napisał rezygnacje z wymyślonym powodem ale beka hahkahaihaihaihaihiahiaihiahiaihhigakhaiohkahahakhuhahaihaihaihahaiha

Nie

-zachowujesz się jak jakieś dziecko 
-krytykujesz innych ludzi
-Myślisz ze jesteś najlepszy we wszystkim co robisz a inni to podludzie którzy nic w życiu dobrze nie zrobili
-wróciłeś po jakieś 3/4 miesięcznej przerwie (nawet wiecej nwm) i teraz znowu będziesz latał na graficzka adminka no i oczywiśćie potem na legende 
piszesz ze masz dystans do siebie a bałeś się napisać prawdziwy powód rezygnacji?, jakbyś miał dystans to byś miał wyjebane na to co inni by powiedzieli ;3 

Sygnatura została zablokowana, ponieważ użytkownik posiada warny.

Inextt Dopisz komentarz do postu Wysłany: 10-05-2018, 21:02  #14

Technik

Informacje:

Należy do:
TechnikOpiekunAdmin - ZMAdmin - TS3Użytkownik

Reputacja: 32/47

Witamy z powrotem w administracji, ale jaki iż mamy z siankiem małe obawy otrzymujesz range rookie na 1 miesiąc.
Zostałeś przyjęty! Jeśli masz jakieś pytanie skontaktuj się z Opiekunem.

Okres Próbny. Otrzymujesz range Rookie

Temat zamkniety

1

Ten temat przeczytało 69 użytkowników a dokładnie:
TouchMe, KabelOdSzyii, Heniu_fajter, YonKo, Kraxy142, Sianokokos, Jexenux, Guest64566, Unknown31415, zaPPer, Rzekszuszu, Ksenooh, SupaSaiyu, Vekson, IVANPOLSKA, XjojkoX, Silverek, McKK, SPIRIT, MagicOOO, hubix, Angela, AdaX, L3WY, damiantokoks, Grażynka, 3majsie1995 !, #noname, Oliwier, Wujek H., Kirtasho, BuddaSiakJamuni, U Małcin1337, ffii6, SztosDamianek, StayStrong, Fredbear :D, vivra, MurlocPL, Jkem, kondzioo, Batumen, xPaulax, Next!, Inextt, Ponczu'S, Bańki, Cukierek, DGexpire, POWER4444, U Ukrainieck, Pączuś, [email protected]!!, brylas, Dorszuuuu, quRRierr, NyuK, LOTHBROK, YodadoY, NinjaTrol, Ka$pi, Pietrek, Ga Briel, SeeQ, Klocuchvideorec, kowal, LubieMatematyke, ShadovDan, Strusiu,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS