Guest64566 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 17-05-2018, 01:55  #1

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 119/62

1. Dodać opcję, że za tag sloneczny-dust.pl w nicku otrzymujemy dodatkowo 1 kredyt co minutę.

2. To jest istny majstersztyk i plix dodajcie to, bo jak nie to się popłacze. Wprowadzenie do sklepsms, czy tam gdzieś możliwości kupna bonusu kredytów. 
2 dni SMS-em 5 zł i bonus 20% kredytów
7 dni 10 zł i bonus 20% 
itd...
Ale to jeszcze w osobnym temacie poruszę.

3. Konkursy na kredyty. Losowe konkursy z jakimiś działaniami matematycznymi, bądź pytaniami o daty i do zdobycia kredyty. Oklepane, ale zawsze jakieś urozmaicenie na ZM tego nigdy nie było.

Unknown31415 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 17-05-2018, 09:46  #2

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Ostrzeżeń: 1/6

Reputacja: 161/97

3) Jak wspomniałem w innym Twoim temacie chciałem to robić, ale niby kredyty się co mapę resetują i nie waeto- totalna głupota. Teraz jak napisałeś o tym na forum to Inext może jednak przemyśli ten pomysł i jednak spróbuje się w coś takiego pobawić, chociaż na chwilę, aby zobaczyć jak to się przyjmie wśród graczy. Spodoba im się- spoko zostajemy przy tym i czasami rozdamy trochę kredytów.
Nie spodoba sie- dobra trudno, próbowaliśmy lecz nie przypadło to do gustu graczom, więc nie ma co tego dalej robić.

Sygnatura została zablokowana, ponieważ użytkownik posiada warny.

Wujek H. Dopisz komentarz do postu Wysłany: 17-05-2018, 12:29  #3

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 31/36

1. JO JO masno fest. 

2. Najbardziej zajebiste z tego wszystkiego. Chuj że będzie trochę Pay2win, ale dla osób które dopiero zaczynają będzie to dobrym ułatwieniem. I na siec trochę hasiku wpadnie. 

3. Czyli tak, że pytanie wyświetla się na MSAY i gracz który pierwszy odpowie poprawnie to zgarnia kredyty? Wszystko automatycznie bez wymaganego administatora na serwerze. Jak to ma tak wyglądać to jestem ZA. 

Jestem top 2 i nie pierdziele głupot - Tak mi Pawelisto2 kazał. 

Guest64566 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 17-05-2018, 12:49  #4

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Wiem, WujekListo, ja zawsze mam racje.

Generalnie są to raczej propozycje proste do zorganizowania, a jeśli ktoś miałby jakieś pytania jak dana rzecz miałaby działać to proszę pisać do mnie, mogę nawet wejść na ts-a porozmawiać.

Unknown31415 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 17-05-2018, 12:56  #5

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

3. Właśnie Wujcio! Zautomatyzować ten proces.
Kiedyś na serwerze innej sieci widziałem coś takiego. Pytania pojawiały się co jakiś czas, a gracz po udzieleniu prawidłowej odpowiedzi na chacie dostawał nagrodę. Tylko tam był z tym pewien problem, jedno pytanie potrafiło pojawić się 2 razy na tej samej mapie, więc jeżeli technicy podejmą się tego zadania, to powinna zostać wymyślona jedna pula uniwersalnych pytań, a do niej administracja każdego serwera, który również chce taki plugin napisała by trochę swoich (związanych oczywiście ze swoim trybem, np. zm), a technicy wrzucili by je. Oczywiście, aby nie było monotonii co jakiś czas wypadałoby odświeżyć pulę pytań ;p

Guest64566 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 17-05-2018, 14:19  #6

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

No tak, tak. Właśnie o to mi chodziło. Na DR kiedyś coś takiego funkcjonowało, nie wiem czy jest dalej, ale pozostałe serwery gdzie dominują kredyty mogłyby również coś takiego otrzymać.

Co do samych konkursów bardziej ambitnych, organizowanych przez Ciebie i Insze kiedyś tam...gdybyś zdecydował się wrócić na stanowisko organizatora to może Wujek H. pomógłby Ci w skakaniu po serwerach i kontynuowaniu takich konkursów dotyczących na przykład sieci - bo o dostęp do MSAY dla organizatorów już walczę jak coś :P

Unknown31415 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 17-05-2018, 14:24  #7

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Jeżeli o dostęp do msay chodzi, to raczej problemem to nie będzie, ponieważ jak organizator był wprowadzany na serwery TouchMe powiedział, że to póki co surowa ranga, a uprawnienia typu msay, itp. otrzyma później, więc teraz chyba jego następcy przeszkód nie będą robić.

Ten temat przeczytało 28 użytkowników a dokładnie:
Joziu, L3WY, McKK, ShadovDan, 3majsie1995 !, Inextt, SztosDamianek, Ka$pi, zaPPer, Rzekszuszu, Guest64566, LubieMatematyke, FiXeeerO, Angela, Wujek H., Unknown31415, hubix, Next!, HansToNieJa, Kirtasho, Sianokokos, Klocuchvideorec, YonKo, [email protected]!!, MurlocPL, Jexenux, LOTHBROK, Ga Briel,

Napisz odpowiedz

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS