Ogłoszenie 
 forum.cs-4frags.pl

pawelisto2 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 12-01-2018, 16:23  #1

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 98/48

...nie dawanie mutów całemu serwerowi poprzez komendę !mute @all ?
Nigdy nie użyłem mikro na serwerze, więc nie bardzo mi to przeszkadza pod tym względem, ale najzwyczajniej w świecie psuje mi to statystyki sourcebans...nigdy nie otrzymałem bana na serwerze, nigdy gaga, ani muta...aż do teraz kiedy któryś z adminów wpisał !mute @all 1 i po prostu ze względów estetycznych mi się to nie podoba.

Generalnie jakieś chore zasady powstają, których nie rozumiem typu:
- zakaz używania msay
- zakaz uderzania nemka kosą
ale powstrzymuje się od przypierdzielania się o to i po prostu sobie gram nikomu nie przeszkadzając, więc nie rozumiem dlaczego mam ponosić odpowiedzialność zbiorą za darcie mordy przez innych lub inne humory adminów.

Prosiłbym o zaprzestanie takich wygłupów.

A i dodam, że nie chodzi mi, żeby kogokolwiek tutaj oczernić, a tym bardziej wbić szpilkę Inexxtowi, ale po prostu własne prywatne odczucia odnośnie wspomnianych elementów kosmetycznych kierowały mnie do napisania tego tematu. 

Jestem top1 i nie pierdziele głupot - tak mi Wujek H. kazał.

Sianokokos Dopisz komentarz do postu Wysłany: 12-01-2018, 16:46  #2

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 17/48

No przepraszam Cię z całego mojego serduszka Pawelisto ,że zepsułem Ci sourcbansy :( ,ale jeżeli wszyscy naraz rozmawiają i dra sie do mikrofonu aby wejsc do kampy to musze zrobic taka odpowiedzialnosc zbiorową)

Nie ma zakazu bicia nemezisa z kosy( nwm kto ci to powiedzial ale to nie prawda)
Istnieje zakaz korzystania z msay wypisujac rzeczy typu ( siemaneczko , Barca lepsza itp)( Barca to syf)

pawelisto2 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 12-01-2018, 16:55  #3

Informacje:

Należy do:

Z zakazem bicia nożem nemka mówił to wczoraj Wujkowi pewien adminek, jak on chce to niech udupi tego adminka ja wyjaśniłem Inexxtowi na pw co proponuję :)

Zasadę używania msay znam, ale raz tam ktoś się do Yody spruł, że napisał na msay czym są cele mapy, najpierw w wersji polskiej, potem angielskiej i to wydawało mi się fajne - chociaż nie wiem czy  nie lepszy byłby automatyczny komunikat na csay, ale takiego nie ma, więc Yoda jak najbardziej fajnie postąpił, a dostał spinę xD

Co do !mute @all po prostu nie jest to już pierwsza taka sytuacja i nie rozumiem co to ma na celu xD tym bardziej, że [email protected] nie działa teraz jak nie macie składek.
W tym wypadku można dać info na msay w stylu: "Prosimy o nienadużywanie mikrofonu" czy coś, a tak to cierpią normalne osoby, które chciałyby coś powiedzieć i nienormalne osoby, które po prostu pilnują statystyk jak ja :D

Wujek H. Dopisz komentarz do postu Wysłany: 12-01-2018, 17:22  #4

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 25/33

A więc

1. Zakaz używania msay.

Sam nie wiem co tu się odpier****. Ciągle jakiś admin upomina drugiego o jakichś zakazach używania tej komendy. Jak ktoś coś napisze to zaraz zaczyna się spór wśród adminów.

2. Granie z kosą na nemku.

Ostatnio admin( jestem w dobrym nastroju) groził mi banem. Tylko dlatego, że próbowałem zabić nemka nożem... O wyzywaniu mnie już nawet nie wspominając. 

A teraz moje żale:

Zmiany map co 5 minut przez adminów. Nawet jak jest dobra mapa to po chwili leci głosowanie na jakąś inną.
Idiotyczne kary czasowe (1 min, 5 min) co to ma być...
Dziwne głosowania - "co wybieramy" i mapy: cybertronic, dustway, tata. I teraz moje jedyne pytanie. Co to jest TATA?... 

To tyle. 

Jestem top 2 i nie pierdziele głupot - Tak mi Pawelisto2 kazał. 

3

Sianokokos Dopisz komentarz do postu Wysłany: 12-01-2018, 20:10  #5

Informacje:

Należy do:

Well,
Jedyne żale wujaszka są to :
- okropne kłótnie między administracją o MSAY ( dziękujemy wujku ze tak bardzo dbasz o nasze relacje 😍😘 )
- okropnie długie kary czasowe na chcąc głosowy typu 1-5 min tak lepiej dojebac 9999999999999 i wtedy się ogarnie No wiadomo nikogo nie słychać nie ma problemu XD 
- oraz te opkropne głosowania na zmiany mapy przez adminow typy !vote głosujemy cyber TATA AUDI BMW ( ale na serio głosowanie tego typu ⏪ to najgorszy syf ) lepiej zrobić głosowanie przez !admin i koledzy administracji dawajcie to głosowanie jak będą lidzie wpisywać RTV albo zabraknie tam 1 głosu bo jak brakuje 5 lub 10 to przypal XD 

Ten temat żali na serwer powstał w sumie przezemnie ale co tam, koledzy z  administracji dawać wypowiadać się nie zostawiajcie mnie z tymi sępami

nadziejo i wiary !!

Ps. Wujcio Mapa Tata to zapewne według kochanego admina mapa _zm_ojciec ale zapewne napisałeś to ironicznie 😃😃😃😃😃😃

ShadovDan Dopisz komentarz do postu Wysłany: 12-01-2018, 21:05  #6

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 50/45

Co tu dużo pisać? Atmosfera w administracji ZM nie jest dokładnie taka jaka powinna być. Każdy ma do każdego problem, ktoś coś zrobi źle, lub nie tak jak by zrobił to drugi to od razu spina dupkę. Nie raz byłem świadkiem jak admin zwyzywał drugiego za napisanie !msay polecam RTV lub coś w tym stylu, no ale bez przesady. MSAY służy do ważnych informacji, gdyż jest najbardziej widoczny. Zakaz używania to trochę przeginka, moim zdaniem powinno się go stosować wyłącznie do informowaniu o jakichś zakazach, ale tylko gdy nie skutkuje zwrócenie uwagi na czacie czy to tekstowym czy głosowym. 

Co do zakazu bicia kosą nemka, to nie wiem, nie słyszałem nic o tym. 

!mute @all na 5 minut bez podania powodu lub z powodem jakimś bez sensu też mija się z celem. Jeśli mikrofon nadużywa te 3-4 osoby to wj*bać im mute i tylko im. Po co karać osoby, które nic nie zrobiły? Bez sensu trochę. 

1

Sianokokos Dopisz komentarz do postu Wysłany: 12-01-2018, 21:49  #7

Informacje:

Należy do:

Shadov nie wiem o kim teraz mówisz, pisząc o !mute @all 5 bo ja nigdy nie widziałem ani sam czegoś takiego nie zrobiłem .

1.Mute na 5 minut to na większości map cała runda a jaki ma cel granie jak nikt nic nie mówi w ciszy? Żaden XD 

2. Atmosfera w administracji moim zdaniem się poprawia patrząc na to co było 2 mies. temu. 

3. MSAY nie jest zakazany ALE jest nadużywany i to jest problem. MSAY służy do przekazywania graczom ważnej informacji ( chodź nie zawsze XD )
Trochę na to marudzicie ale na serio MSAY zawsze działa lepiej niż wiadomość głosowa do graczy ! 

PS. Napoczatku chodzi mi o to ze nie dałem nigdy mutow dla wszystkich na dłużej niż 1-2 min

Wujek H. Dopisz komentarz do postu Wysłany: 13-01-2018, 09:27  #8

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 25/33

@Sianokokos

Gdzie ja wspominam o 'okropnych kłótniach' w sprawie msay? Admini zaczynają wymyślać swoje zasady używania tej komendy. I jeden chce wcisnąć drugiemu swoje widzimisię. 
Tak samo jak z tym 'brak głosu' w głosowaniu. Kto do cholery wymyślił te badziewie? Co w sytuacji kiedy zostanie wybrany "brak głosu" zamiast TAK lub NIE. Będziecie w kółko robić głosowania i czekać na sensowny wybór ludu?.. 

'kary czasowe'

Takie 5 minutowe bany i muty są naprawdę śmieszne. Admin ma wzbudzać odrobinę respektu i strachu u innych graczy. A takimi 5 minutowymi karami to wiesz. To tak jakbyś dostał 5 minutowy szlaban na komputer XDDD Przejmowałbyś się tym w ogóle? I przez takie muty pojawia się burdel na serwerze. Dlatego często mutowałem na 999999 lub 10080. I nawet bitek nauczył się kultury po takim tygodniowym muciku. Chyba teraz już wiesz co mam na myśli? 

Obraza gracza/admina -> Ban 1h -> Ban według uznania administratora(stopień nasilenia i częstotliwości wyzwisk)

'zmiany mapek' 

Praktycznie co chwilę leci jakieś głosowanie. Admini wybierają mapy według swojego uznania. I przez takich agentów w kółko jest grany zm_basebuilder i zm_ohciec.

@Inextt

Proponuję dodać do regulaminu 2 podpunkty:

1. Wymagany próg procentowy do robienia głosowań( powiedzmy 65%). I dopiero wtedy admin będzie mógł zrobić głosowanie. Ograniczy to bezsensowne głosowania co 10 minut. 

2. Gracze wybierają 4 dowolne mapy. Przykładowo pierwsze 4 mapy napisane na czacie trafiają do głosowania. Ostatnią mapę admin może wybrać sobie sam. Czyli 4 mapy od graczy, a 5 wybiera admin. Takie rozwiązanie wydaje mi się sprawiedliwe.

pawelisto2 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 13-01-2018, 11:32  #9

Informacje:

Należy do:

Trochę otworzyłem puszkę pandory, hihi.
Nie chce mi się dużo pisać, bo utworzy się zbędny spam, ale...jeśli praktykujecie muty na 5 minut w celu „uspokojenia” ludzi to one chyba średnio działają skoro niedługo potem musicie dawać !mute @all
Mi chodzi tylko i wyłącznie o efekty kosmetyczne mojego sourcebans w resztę mam wyjebke tak naprawdę, bo nie chce mi się wtrącać już w takie pierdoły ja bym po prostu na to nie pozwolił raczej i tyle. Liczy się tylko topka, a na te msaye i inne pierdoły ja już wpłynąć nie mogę pomimo, że mi się nie podobają.

zaPPer Dopisz komentarz do postu Wysłany: 13-01-2018, 15:26  #10

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 7

Dołoże od siebie cegiełkę co do głosowania. Nie wiem kto wymyślił opcje "brak głosu" w głosowaniu, ale jest to wg mnie bezużyteczne, ponieważ jak ktoś losowo klika w tal/nie, to czemu nie miałby tak samo robić z brak głosu/tak/nie? Sam tak często robie, aby poprostu mi irytujące okienko nie wyskakiwało. Już nieraz zostałem opierdzielony za to, a tego nawet nie ma w regulaminie i na innych serwerach, więc nwm po co to komu. Zakaz msaya też jest śmieszny, jeśli ktoś pisze kilka razy "cele mapy" i dostaje upomnienie. Jak ktoś ma problem z wyskakujący okienkiem, to niech zbinduje sobie sklep/bronie/menu i szybko zamnie okienko. Ja tak robię i nie mam żadnych z tym trudności.

Jakby co bind na przykładowo !zp(sklep) to; bind "c" "say !zp". Zamiast "c" możecie walnąć sobie prawie każdy klawisz.

Pozdrawiam, zaPPero 

zaPPeroni Pepperoni z krainy Makkaroni

Ten temat przeczytało 74 użytkowników a dokładnie:
Pietrek, YolYou, Born, ByDeadline., Next!, Papryk, Ponczu'S, Cukierek, ApplineK, pawelisto2, MurlocPL, splatto, Zbyniu, mati25785, poincik, hubix, Dorszuuuu, Wujek H., NyuK, LOTHBROK, YodadoY, Lodar, NinjaTrol, Synter11123, YonKo, szarnyk, Viking7331, BuddaSiakJamuni, HelperTiVi, Vako$$$, LubieMatematyke, ShadovDan, Pennywise, SPIRIT, KabelOdSzyii, Jexenux, IVANPOLSKA, huzar, ffii6, xPaulax, Klocuchvideorec, Ninja, Im Me, zaPPer, Franklin, ferNN, Piotrek312, Fredbear :D, Ga Briel, Reksio, insza, Robak, Bartoszenka, MagicOOO, NO ONE, Rzekszuszu, poniacz, L3WY, _XareN_, 3majsie1995 !, Inextt, Sianokokos, KacureK, HansToNieJa, Xoiek, Angela, cOrtexi, SztosDamianek, Buczu, vivra, Vikro, Cube, Brunon, PyNiO,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS