U HS Dopisz komentarz do postu Wysłany: 25-11-2017, 15:42  #1
Na Wypoczynku

Informacje:
Posty: 26
Wiek: 16
Dołączył: 06 Paź 2017
Skąd: Z Cod Modaa


Należy do:
U UrlopAdmin - COD RetroUżytkownik

Reputacja: 1

Jak wiecie każdy rookie po okresie próbnym dostaje admina jeśli niczego nie odwalił. Problem w tym ze każda osoba która dostanie szanse i będzie na okresie próbnym będzie uważać żeby być w porządku bo się boi o stratę rookiego. Dlatego można by zrobić dla każdego rookiego jakby takie sprawdzenie czyli w momencie kiedy dostanie rookiego i okres próbny będzie mu się kończył to nie dostanie od razu admina tylko zostanie wcześniej oceniony przez innych adminów lub graczy  czy się sprawdził czy tez nie. Jeśli wszystko będzie wtedy w porządku to będzie można go przyjąć. 

Profil
           

DrGreen Dopisz komentarz do postu Wysłany: 25-11-2017, 16:07  #2
Admin - COD RetroInformacje:
Posty: 37
Wiek: 19
Dołączył: 30 Wrz 2017
Skąd: Jawor


Należy do:
Admin - COD RetroUżytkownik

Reputacja: 2

Zapewne ( tak mi sie wydaje ) ze chef admin lub ktos inny sam pisze do graczy tudziez adminow czy dany rookie sie sprawdzil wiec nie widze w tym sensu zeby na koniec okresu probnego kazdy sie wypowiadal
Profil
           

pawelisto2 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 25-11-2017, 16:57  #3
Użytkownik

Informacje:
Posty: 326
Wiek: 20
Dołączył: 30 Sty 2016


Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 89/43

@DrGreen

 
Oczywiście. Tak to powinno wyglądać, ale czy rzeczywiście tak jest? Sieć sloneczny-dust to nie jest instytucja gdzie jest kilku księgowych, przełożonych itd. Administracja wyższa również nie ma czasu, żeby ogarniać każdy serwer osobno po kilka godzin tygodniowo, więc jest coś takiego jak opiekun. W większości przypadków opiekun jest to osoba młoda, która gra dla przyjemności(jak wszyscy), a opiekun jest do tego miłym dodatkiem. Mało, który opiekun przeprowadzi przed każdym awansem z Rookie na Admin zebranie z pozostałymi adminami czy dany kandydat się nadaje tylko pozostawi to subiektywnej opinii, albo nawet jej braku i po prostu "da admina" pod naporem próśb Rookiego. 


Piszę o tym tak, gdyż kawałek czasu spędziłem na tej sieci, sam przeszedłem wiele szczebli "kariery" i poznałem kilka osób funkcyjnych, więc wiem jak to wygląda. Jednym z ostatnich przykładów było kiedy opiekun ZM wybrał Chef Admina, a reszta adminów niekoniecznie o tym fakcie była poinformowana.

Propozycja jak najbardziej na + jednakże jeszcze bym ją rozbudował. Z każdego awansu bym rozliczał opiekuna/Chef Admina, żeby:
1. Zapytał pozostałych adminów o opinię w sprawie awansu danego osobnika.
2. Sam przejrzał jego logi itd.
3. Podjął decyzję o awansie.
4. Rozliczył się w dziale administracyjnym z tego awansu wstawiając sprawozdanie z przebiegu tego awansu wrzucając tam zacytowane opinie pozostałych adminów na temat awansującego, prezentując swoją opinię itd.

Myślę, że teraz w kwestii awansów jest dużo niejasności. Opiekuni pomimo i tak małego nakładu obowiązków mogliby dostać takie dodatkowe zajęcie, aby nie szufladkować tych kwestii przed innymi adminami, oraz aby uniknąć kolesiostwa w postaci - "aaaaa jesteś moim psiapsi z timspika zaraz dam ci chef admina". 
Jak dla mnie kolejny krok ku profesjonalizmowi i tyczy się to wszystkich serwerów na sieci.

Jestem top1 i nie pierdziele głupot - tak mi Wujek H. kazał.

Profil
           

NiKKoD Dopisz komentarz do postu Wysłany: 25-11-2017, 16:58  #4
Użytkownik

Informacje:
Posty: 49
Dołączył: 03 Wrz 2017


Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 1/7

Moim zdaniem opiekun/chef admin powinien pytac z regulaminu/sm
  1.  


Profil
           

kondzioo Dopisz komentarz do postu Wysłany: 25-11-2017, 17:37  #5
Opiekun SerweraInformacje:
Posty: 335
Wiek: 20
Dołączył: 20 Cze 2016
Skąd: Łódzkie


Należy do:
OpiekunU UrlopAdmin - COD RetroAdmin - SurfAdmin - TS3Użytkownik

Reputacja: 38/36

Kochani, powinenem właśnie wam nakopać bo grzecznie powinniście wejść na moją piękna grupe steam ADMINI COD MOD, i zobaczyć, że przeważnie jeśli chodzi o rookiego czy nowega gracza pytam się WAS. Ktoś tu nie jest aktywny a nawet chyba nie sprawdził tematów. Oj oj posypią się ostrzeżenia.Logo

Profil
           

pawelisto2 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 25-11-2017, 17:48  #6
Użytkownik

Informacje:
Posty: 326
Wiek: 20
Dołączył: 30 Sty 2016


Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 89/43

Dlatego napisałem ogólnikowo. Jedne serwery, czy tam poszczególni opiekuni pilnują się profesjonalizmu w podejmowanych decyzjach, a inni niekoniecznie dlatego na koniec zaproponowałem, żeby wprowadzić takie coś na wszystkie serwery, aby ujednolicić awanse i wszystkie serwery miały namiastkę profesjonalizmu, a nie tylko poszczególne. Ogólnie uważam, że temat ten mógłby zostać przeniesiony do działu propozycji dla wszystkich, a nie tylko COD, bo jest to naprawdę ambitna propozycja, która powinna zostać wdrożona na wszystkie serwery, a nie tylko na COD.
Nie gram na COD, ale własnie dlatego wypowiedziałem się z myślą o innych serwerach i sytuacjach kolesiostwa, które widziałem na innych.Jestem top1 i nie pierdziele głupot - tak mi Wujek H. kazał.

Profil
           

CrazY1337 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 25-11-2017, 21:41  #7
Użytkownik

Informacje:
Posty: 16
Wiek: 17
Dołączył: 09 Lis 2017


Należy do:
Użytkownik

Ostrzeżeń: 1/6

Reputacja: 1/1


Oczywiście że tak


Sygnatura została zablokowana, ponieważ użytkownik posiada warny.
Profil
           

Zbyniu Dopisz komentarz do postu Wysłany: 25-11-2017, 23:06  #8
Chef AdminInformacje:
Posty: 144
Wiek: 24
Dołączył: 07 Sie 2016
Skąd: Wałbrzych


Należy do:
Chef AdminAdmin - COD RetroUżytkownik

Reputacja: 10/3

Ogolnie tak jest. I to nie tylko jesli chodzi o rookie ale tak samo jest przy osobach z banem pernamentym. Wysylam gotv do kilku osob zeby kazdy ocenil gracza.
Tak jak kondzio napisal zagladajcie na grupe steam.
Temat zamkniety

Profil
           

Ten temat przeczytało 56 użytkowników a dokładnie:
Inextt, Smurfeta, Invisible Woman, U HS, POWER4444, kondzioo, Ga Briel, hubix, xenu, pawelisto2, Killme, MeeJdoR, Ezik, SztosDamianek, Rash3r12, NiKKoD, U BuddaSiakJamuni, Stalker, SPIRIT, LubieMatematyke, _XareN_, Janusz BaseB, JustOne#Nikodem, Pietrek, 3majsie1995 !, insza, h0llyw33d., U Kiju, Im Me, U Cukierek, Mat3usZ, szczypior, ROLEX, Wajkt0r, SZADI, IDK, MagicOOO, ShadovDan, szymon, MeHow, Zbyniu, DrGreen, SeeQ, Wujek H., s1mple, CrazY1337, U Imo, YonKo, JustLuceKK, Sianokokos, Vako$$$, Batumen, ByDeadline., Angela, Mazurek, PyNiO,

Temat zablokowany


Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS
Powered by phpBB © 2016   -