Lodar Dopisz komentarz do postu Wysłany: 09-05-2018, 08:38  #1

Opiekun Serwera

Informacje:

Należy do:
OpiekunAdmin - Arena 64Użytkownik

Reputacja: 35/31

Jak zapewne wielu z Was zauważyło, ostatnio nasza arenka (i nie tylko) zalicza dość spory spadek graczy. Część tego spadku jest spowodowana maturami, Fortnitem lub po prostu znudzeniem tą gra. Niestety, obawiam się, że cześć tego spadku jest też spowodowana ostatnim błędem, który pojawił się na naszym serwerze.

Mianowicie gdy ktoś wchodzi na serwer ma czarny ekran i nic się nie dzieje lub po prostu crashuje mu się gra. Z tego co mi wiadomo nie jest to wina samego serwera (mimo iż na innych nie ma tego błędu) i nie mam pojęcia co go powoduje. Najgorsze jest to że problem pojawia się u różnych graczy w różnym czasie. Np. jednej osobie problem pojawił się w poniedziałek, a innej dopiero w środę (mimo że w międzyczasie nikt nic nie robił na serwerze).

Nie mam zielonego pojęcie jak zaradzić temu problemowi, ale wiem jak naprawić sam błąd u osób  które go już mają.

Aby naprawić ten błąd wystarczy wejść w ten folder:
\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\sound\player
A następnie usunąć ten plik:
sprayer.wav

Każdej osobie z którą rozmawiałem, ta metoda pomogła. Dlatego proszę was aby rozsyłać i rozpowiadać tą metodę każdej osobie, której pojawił się ten problem.

2

Ten temat przeczytało 48 użytkowników a dokładnie:
Kevcio, SbN :-], Pietrek, Jkem, SztosDamianek, A$AP Harry, U Małcin1337, brylas, galbar, Ga Briel, YonKo, Ka$pi, NyuK, Golem, Next!, SeeQ, Born, Kraxy142, Cukierek, Heniu_fajter, FikusKu, Ninja, Neskotek, CuR Fennek HE, Inextt, 3majsie1995 !, ShadovDan, LubieMatematyke, Bartoszenka, kazio2222, MurlocPL, Lodar, MIKUŚ, HiveY, Unknown31415, MEISTER, U Lolook, SupaSaiyu, Dominiś_to_ja, Rzekszuszu, BuddaSiakJamuni, [email protected]!!, Pi0N, Oliwier, L3WY, SPIRIT, Angela, xPaulax,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS