Piotrek312 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 13-11-2017, 17:29  #11
UżytkownikInformacje:
Posty: 47
Wiek: 16
Dołączył: 27 Kwi 2017


Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 1/15

Jestem Na... TAK 
+wiek
+był adminem na zm 
+składka 
+potrzebni na zm admini 
-warn
Tylko żebyś tak szybko z tego serwera nie zniknął :) :).Piotrek

Profil
           

U BuddaSiakJamuni Dopisz komentarz do postu Wysłany: 13-11-2017, 17:58  #12
Na WypoczynkuInformacje:
Posty: 38
Wiek: 15
Dołączył: 08 Lut 2017


Należy do:
U UrlopAdmin - Retakes OPUżytkownik

Reputacja: 4/15

Oczywiście, że na Tak:

+Były admin
+Staż
+Pomocny
+Wiek
+Dobra mordka

Profil
           

pawelisto2 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 13-11-2017, 18:03  #13
Użytkownik

Informacje:
Posty: 326
Wiek: 20
Dołączył: 30 Sty 2016


Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 89/43

"Chciałbym być na nie z powodu tego że już nie raz nie dwa smiley miał admina z którego rezygnował ale to co się teraz dzieje na zm to jest po prostu patologia i jakies zoo. Najlepiej to było wywalić tych wszystkich nowych adminow i zamknąć zm na czas dopóki serwer nie znajdzie kogoś komu by na tym zależało."

To niezłe bzdury XD Zamknąć ZM, który mimo wszystko generuje duże zyski? Który jest jednym z popularniejszych serwerów? Poza tym...
Mnóstwo jest takich osób, którym zależy na serwerze, problem w tym czy są one właściwie kierowane, czy są one właściwie angażowane w pewne kwestie itd. Wystarczy spojrzeć jak wyglądała sytuacja kiedy ferNN był aktywnym opiekunem - bodajże 10 aktywnych adminów, kiedy przerzucił się na JB, a na ZM wchodził sporadycznie kadra zaczęła podupadać, dokładnie to samo było kiedy ja ponownie przejąłem funkcję opiekuna przez naprawdę dłuuugi czas z tym, że ja mogłem to w jeszcze lepszy sposób poprowadzić po odpowiednich refleksjach wobec swojej pierwszej kadencji i kadencji ferNN-a z którym byłem cały czas w kontakcie(ferNN, daj trochę kredytów). Podczas pierwszej kadencji nie miałem kogoś takiego jak Wujek H. który potem był łącznikiem adminów ze mną - jako, iż ja się nie znam na CS:GO to Wujek mi wszystko przekazywał, a ja to ładnie dobierałem w słowa na forum - coś tak jak Prezydent---Premier w Polsce. Zresztą...po mojej rezygnacji admini również zaczęli składać rezygnację - i...nie, nie namawiałem ich do tego, nawet nie wnikałem w powody. Ale mniejsza ze mną...to samo było z Buczem na początku. Kiedy był hajp, kiedy było zaangażowanie z jego strony to było również zaangażowanie adminów i kandydatów na adminów - pamiętam jak Buczu chwalił się, że ma jeszcze iluś tam kandydatów w kolejce - a wszystko przez to, bo ludzie lubią kiedy coś się dzieje. Obecnie tego nie ma - rozumiem, brak czasu, nie można mieć o to pretensji, ale krótkimi odpowiedziami w tematach bez uzasadnienia, przyjmowaniem każdego jak popadnie(Triger XDDDD) i działaniami gdzieś tam na boku nad własnymi projektami(za to akurat chwała, bo plany całkiem ambitne, ale w takich planach trzeba szukać odpowiedniego balansu pomiędzy jednym, a drugim) admini poczuli samowolkę(12 zimulandii pod rząd XD), wychodzenie na txt) i niestety jest tak jak jest na serwerze.

Tym bardziej wątpię, aby zatrudnianie półśrodków pomogło, bo to pomoże...na krótko, na teraz, a uważam, że należy układać długoterminowe plany - w tym kierunku wydaje mi się to powinno zmierzać.
Jestem top1 i nie pierdziele głupot - tak mi Wujek H. kazał.

Profil
           

Inextt Dopisz komentarz do postu Wysłany: 16-11-2017, 11:29  #14
Opiekun SerweraInformacje:
Posty: 187
Dołączył: 24 Gru 2015
Skąd: Gliwice


Należy do:
OpiekunAdmin - ZMUżytkownik

Reputacja: 20/50

Nie potrzebuje osób, które będą chwile, a potem znikną bez słowa. Pokaż mi, że ci zależy na Adminie i napisz podanie jeszcze raz za jakiś czas.
Podanie odrzucone.

Temat zamkniety


Profil
           

Ten temat przeczytało 60 użytkowników a dokładnie:
Viking7331, Cube, Ninja, mati25785, Kebsss, Angela, HorTex, LubieMatematyke, IVANPOLSKA, Mathijas, Reksio, makro, Bartoszenka, hejkasr, AsCreed, U Dorszuuuu, A$AP Harry, Im Me, Fredbear :D, YodadoY, Inextt, Piotrek312, Pączuś, huzar, hubix, Rafcio133, Buczu, Pennywise, OSK4R, MacCzarek, Pietrek, Ga Briel, U BuddaSiakJamuni, Wujek H., U Xoiek, U Cukierek, Franklin, pawelisto2, SztosDamianek, YonKo, ZagneRo, Smiley10s, Vako$$$, rejx, ShadovDan, Ezik, SPIRIT, NIEZGODNYYY, bademan31, Kraxy142, Sianokokos, Winderlook, YolYou, zaPPer, Wox107, ferNN, U Imo, Invisible Woman, 3majsie1995 !, Mazurek,

Temat zablokowany


Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS
Powered by phpBB © 2016   -