kam1l Dopisz komentarz do postu Wysłany: 25-02-2018, 17:47  #1

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Witam, nie wiem gdzie wrzucić ten post wiec wrzucam go do dyskusji serwerowych:)
moje konto zostałó zbanowane permamentnie za cheaty, nie mam pojecia czy był to missclick czy tez nie, aczkolwiek prosze o odbanowanie.
Nie grałem jakos mega dobrze, mam g2 a więc tez jakis skill nie jest jakis duzy :) strzelilem pare glow i nagle ban permamentny bez screenow bez niczego .. czy ktos moze mi to wyjasnic?

STEAM_1:1:1610481
admin: lolook

ShadovDan Dopisz komentarz do postu Wysłany: 25-02-2018, 17:51  #2

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 50/45

Dział masz tutaj <------

A tu masz wzór <------

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity. But I'm not sure about the former" ~ A. Einstein

Reksio Dopisz komentarz do postu Wysłany: 25-02-2018, 17:54  #3

Moderator

Informacje:

Należy do:
ModeratorUżytkownik

Reputacja: 38/124

Shadov wszystko ładnie Ci wyjaśnił.

Brak Wzoru

Temat zamkniety

Ten temat przeczytało 69 użytkowników a dokładnie:
Q'cK, MuminekPL, JęzykBoga, Ninja, Inny, Małcin1337, Inextt, KabelOdSzyii, Fredbear :D, vivra, poincik, SeeQ, BarTaz1, Bartoszenka, Batumen, HiveY, Next!, pawelisto2, SztosDamianek, _XareN_, MIKUŚ, Viking7331, CuR Fennek HE, zeLL, Pietrek, mati25785, hubix, MACHEETEEA, Lodar, LubieMatematyke, U Cukierek, Wolfonsz, AdaX, Sianokokos, kam1l, YonKo, huzar, U BuddaSiakJamuni, Marco4, U SPIRIT, MagicOOO, LOTHBROK, Strusiu, ffii6, Silverek, PoLaR, bademan31, Ga Briel, insza, b4n, poniacz, Xoiek, ShadovDan, Rzekszuszu, Joziu, U #noname, Invisible Woman, Kraxy142, ZoZul, Lolook, Papryk, Kirtasho, NO ONE, Angela, Reksio, MurlocPL, IVANPOLSKA, XjojkoX, PyNiO,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS