Ogłoszenie 
 forum.cs-4frags.pl

kam1l Dopisz komentarz do postu Wysłany: 25-02-2018, 17:47  #1

Informacje:

Należy do:

Witam, nie wiem gdzie wrzucić ten post wiec wrzucam go do dyskusji serwerowych:)
moje konto zostałó zbanowane permamentnie za cheaty, nie mam pojecia czy był to missclick czy tez nie, aczkolwiek prosze o odbanowanie.
Nie grałem jakos mega dobrze, mam g2 a więc tez jakis skill nie jest jakis duzy :) strzelilem pare glow i nagle ban permamentny bez screenow bez niczego .. czy ktos moze mi to wyjasnic?

STEAM_1:1:1610481
admin: lolook

ShadovDan Dopisz komentarz do postu Wysłany: 25-02-2018, 17:51  #2

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 50/45

Dział masz tutaj <------

A tu masz wzór <------

Reksio Dopisz komentarz do postu Wysłany: 25-02-2018, 17:54  #3

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 38/124

Shadov wszystko ładnie Ci wyjaśnił.

Brak Wzoru

Temat zamkniety

Ten temat przeczytało 69 użytkowników a dokładnie:
IVANPOLSKA, XjojkoX, Q'cK, MuminekPL, JęzykBoga, Ninja, Inny, Małcin1337, Inextt, KabelOdSzyii, Fredbear :D, vivra, poincik, SeeQ, BarTaz1, Bartoszenka, Batumen, HiveY, Next!, pawelisto2, SztosDamianek, _XareN_, MIKUŚ, Viking7331, CuR Fennek HE, zeLL, Pietrek, mati25785, hubix, MACHEETEEA, Lodar, LubieMatematyke, Cukierek, Wolfonsz, AdaX, Sianokokos, kam1l, YonKo, huzar, BuddaSiakJamuni, Marco4, SPIRIT, MagicOOO, LOTHBROK, Strusiu, ffii6, Silverek, PoLaR, bademan31, Ga Briel, insza, b4n, poniacz, Xoiek, ShadovDan, Rzekszuszu, Joziu, #noname, Invisible Woman, Kraxy142, ZoZul, Lolook, Papryk, Kirtasho, NO ONE, Angela, Reksio, MurlocPL, PyNiO,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS