Ogłoszenie 
 forum.cs-4frags.pl

AdaX Dopisz komentarz do postu Wysłany: 09-02-2018, 13:40  #1

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 9/16

1. sm_admin do naprawy, opcje są pozamieniane, np. klikając 4. Ultimate mapchooser, wyświetlają nam się opcje do przeniesienia gracza. Z innymi punktami w sm_admin jest podobnie.

2. Tryb incognito dla admina. Gdy admin dostaje skargę na gracza, to musi zazwyczaj przejść na spect żeby się mu przyjrzeć. Problem jest taki, że w spectach widać przedrostek admin. Podobno na arenie admini nie mają swojego przedrostka w spectatorach, tak samo może być tutaj.

3. Błąd ze spectatorami. Czasami gdy ktoś przesiaduje w spectatorach i patrzy sie na któregoś gracza, to ten gracz nie może się ruszać z miejsca, jak spectator zmieni kamerę na inną osobę to ta osoba też się nie może ruszać.

4. Plugin " na noscop'y" strasznie laguje serwer. Trzeba to naprawić lub usunąć.

5. System punktowania. Był już temat odnośnie tego, ale nikt się za to JAK ZWYKLE nie zabrał. System z teraźniejsego 2-10 pkt za zabójstwo można, a nawet trzeba zmienić na 3-6. Więcej tutaj.

6. Powójne naliczanie punktów za MVP i za HS. 

Im Me Dopisz komentarz do postu Wysłany: 09-02-2018, 14:01  #2

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 118/92

1. Temat był już wiele razy wałkowany, ale Paczek musi czekać na Muffika żeby coś z tym zrobić.

2. Jestem za bo jak ktoś widzi adma w widzach od razu wie, że coś jest nie tak i jak coś ma to raczej wyłącza wspomagacze.

4. Temu się trochę przeglądałem i różnie to działa raz var skacze jak szalony, innym tylko troszkę, a czasami nie ma problemu i nic się z nim nie dzieje. Również proponowałem Pawłowi usunięcie pluginu do czasu naprawy, ale też wspominał coś o Muffiku.

Dodał bym jeszcze jeden punkt.

7. Usunięcie zimowych map, ponieważ duża część graczy skarży się na lagi spowodowane padającym na nich śniegiem.

Wszystkie punkty i jeszcze parę innych omówimy pewnie na zebraniu, które ma się niedługo odbyć, więc jak zwykle nie pozostaje nam nic innego jak czekać.

Pączuś Dopisz komentarz do postu Wysłany: 09-02-2018, 14:47  #3

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 24/9

1. Rozmawiałem już parę razy z naszym technikiem czyli Muffikiem na temat tego sm_admin. Sm_admin zostanie ogarnięte tylko Muffik musi mieć na to czas bo w chwili obecnej jest zawalony robotą.

2. Będąc szczerym nigdy nie zwróciłem na to uwagi. Myślę że warto wprowadzić coś takiego tak jak powiedział Ajmi osoba osądzana o używanie wspomagaczy może się uspokoić żeby tylko uchronić się przed pbanem.

3. Co do tego punktu dawno się z tym problemem nie spotkałem, podczas mojej kadencji na Only AWP tylko raz byłem świadkiem tego zjawiska. Więc skoro on nadal występuje postaramy się go ogarnąć

4. Ten Plugin do pojedynków jest wyłączony od tygodnia tak +/- więc w chwili obecnej można powiedzieć, że problem zniknął. A tak żeby się rozpisać plugin podczas testowania go na serwerze testowym działał poprawnie nic z nim się nie działo, ale po wgraniu na nasz serwer po pewnym czasie tak jak napisał Ajmi powodował straszne skoki VAR przez co każdy na serwerze miał Ping koło setki. Najprawdopodobniej ten plugin się z czymś gryzł. Na sam koniec ten plugin zostanie dodany na serwer jak tylko Muffik znajdzie czas żeby zobaczyć co i jak z nim.

5. Co do tego systemu punktowania ma on swoje plusy ale też minusy. Oba systemy które proponujesz są lepsze dla graczy którzy spędzają na serwerze strasznie dużo czasu co uniemożliwiłoby nowym graczom zdobycie miejsca w tej topce. Przy obecnym systemie punktowania żeby utrzymać się w tej pierwszej topce trzeba być Bogiem, nawalać jak poje****. Dla mnie ten system punktowania który jest obecnie jest dobry dlatego że ja się wychowałem na serwerach takich jak DR czy SURF tam nie odczuwasz tych strat punktów co na serwerach stricte skilowych. Oczywiście nie odrzucam od razu twojej propozycji tyle że to jest ciężki temat i dobrze by było żeby większa ilość osób się wypowiedziała.

6. Ten problem został zgłoszony już dawno i tak jak napisałem we wcześniejszych punktach na wszystko potrzeby jest czas.

7. #WoodenPC Graczom nigdy nie dogodzisz :/ chcesz urozmaicić grę a tu lipton. Mapy które są w wersji świątecznej nie są dodane na zawsze one będą zmieniane.

Im Me Dopisz komentarz do postu Wysłany: 09-02-2018, 14:54  #4

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 118/92

Widzisz Pawełek tylko niestety tych graczy z wooden pc jest więcej, aniżeli tych z dobryi kompani, więc nie ma chyba co na siłę trzymać zimowych map przez, które oni tylko opuszczają serwer, a za rok wgrać mapki mniej wymagające, żeby problemu nie było ;*

Kaleido Dopisz komentarz do postu Wysłany: 11-02-2018, 14:46  #5

Informacje:

Należy do:

2. Jestem za, nie raz spotkałem się z sytuacją kiedy gracz podejrzany o cheaty uciekał z serwa albo wyłączał cheaty kiedy admin wchodził do specta...
5. Co do systemu punktowania bym nic bym nie zmieniał. Według mnie system jest zbalansowany i nie potrzebuje żadnych zmian. Słabsi gracze powinni dostawać wiecej punktów za zabicie lepszych, a lepsi gracze powinni dostawać mniej za zabicie tych słabszych. Punktacja od 3-6 byłaby nie sprawiedliwa dla słabszych graczy.

Ten temat przeczytało 48 użytkowników a dokładnie:
NirmuX, Kirtasho, matiG, eGaD, SztosDamianek, Ninja, Małcin1337, Kaleido, AdaX, Batumen, YonKo, zeLL, NIEZGODNYYY, Rash3r12, Next!, hubix, MICHU, Silver, Fredbear :D, PoLaR, Ponczu'S, MEISTER, Jexenux, xPaulax, Reksio, mati25785, _XareN_, LubieMatematyke, Pączuś, b4n, SeeQ, Inextt, Ga Briel, Cukierek, Im Me, Pi0N, BartuSsO, Sianokokos, SPIRIT, zytojin, ShadovDan, MagicOOO, Pietrek, Fladderjimmy, KabelOdSzyii, Papryk, Strusiu, PyNiO,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS