Adeeee Dopisz komentarz do postu Wysłany: 19-12-2017, 16:29  #1

Admin - DD2

Informacje:

Należy do:
Admin - DD2Użytkownik

Reputacja: 1/1

Witam oto mój pomysł:
- Wprowadzenie dodatkowej topki K/D wydaje mi się że będzie to fajny pomysł . W tej co jest teraz kto gra więcej ma szansę się w niej znaleźć.
A do tej będzie potrzebne  trochę umiejętności. Mam parę osób z serwera co to popiera :ooo

Krótko i na temat :) ))))

Adee

1

Luqx Dopisz komentarz do postu Wysłany: 20-12-2017, 17:15  #2

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Ostrzeżeń: 1/6

Reputacja: 1/2

Hmm może nie tylko Topka K/D bo ja mając 1000+ killi mam 4,40 około K/D ktoś wejdzie zrobi staty 6/0 wyjdzie i nigdy nie wróci ma na stałe K.D 6.0.

Jestem Za, ale pod nieco innym przykładem. Dodać po prostu do Topki durny nawiasik w którym te K/D byłoby widoczne. Jeżeli szukamy jakiegoś wyznacznika skilla (mówię skilla, bo skill=/= rozumowanie gry/umiejętności ogólnie) to najlepiej działa właśnie K/D

Może to działać np na zasadzie Luqx -phoon- 5000 punktów (1240/300 4.47 K.D) czy jakoś tak. Proste, a zawsze bardziej "miarodajne" niżeli punkciki które nic nie mówią :D

Sygnatura została zablokowana, ponieważ użytkownik posiada warny.

Mohito Dopisz komentarz do postu Wysłany: 20-12-2017, 18:18  #3

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 4/1

moim zdaniem pomysł z drugą topką jest okej ale może lepiej, żeby ta topka zależała od ilości godzin na serwerze w danym miesiącu :)

Papryk Dopisz komentarz do postu Wysłany: 23-12-2017, 22:23  #4

Opiekun Serwera

Informacje:

Należy do:
OpiekunAdmin - DD2Użytkownik

Reputacja: 9/6

Mógłbyś bardziej rozwinąć swój pomysł, bo może być ciekawy. Jakie nagrody proponujesz: VIP a może Słoneczny, skoro to osobna topka? Nagrody dla top3 czy top5. Na jaki czas te usługi? Jak miałoby wyglądać pozycjonowanie graczy w rankingu, może pomysł Luqxa? Może wprowadzić jakiś plugin z tytułami dla najlepszych graczy w tym rankingu? 

Adeeee Dopisz komentarz do postu Wysłany: 26-12-2017, 20:51  #5

Admin - DD2

Informacje:

Należy do:
Admin - DD2Użytkownik

Reputacja: 1/1

Pomysł Luqxa jest jak najbardziej okej 

Adee

Ten temat przeczytało 49 użytkowników a dokładnie:
AdaX, mati25785, _XareN_, h0llyw33d., Im Me, Bartoszenka, Mariuszekk, NinjaTrol, MICHU, szarnyk, Cukierek, BzykU, Mohito, Kefiro, Ezik, U SztosDamianek, Reksio, huzar, ShadovDan, U zyberpl, Shark, Pączuś, Strusiu, NIEZGODNYYY, Inextt, Ga Briel, zaPPer, IDK, Luqx, Pietrek, Mafik, U Ponczu'S, SPIRIT, U Kraxy142, YolYou, YonKo, Angela, U Imo, Papryk, vivra, ByDeadline., Inny, Barney, U Next!, LubieMatematyke, Grishka, Adeeee, Sianokokos, PyNiO,

Napisz odpowiedz

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS