Mohito Dopisz komentarz do postu Wysłany: 01-12-2017, 22:57  #1

Admin - DD2

Informacje:

Należy do:
Admin - DD2Użytkownik

Reputacja: 4/1

Na początku z góry chciałem przeprosić za mój brak aktywności w ostatnim czasie na serwerze :)
A wracając do głównego tematu to... tak sobie grając u nas natrafiłem na pewien problem, mianowicie za każdym razem kiedy tam tylko wejdę widzę, że grany jest stary dd2.. jest to dość irytujące ponieważ niejednokrotnie mam ochotę pogrania na tym nowym.
Słyszałem też narzekania niektórych graczy na dokładnie ten sam problem.
Stąd w mojej głowie narodził się taki pomysł, żeby zamiast głosowania wprowadzić coś takiego, ze mapy będą zmieniane po każdym meczy automatycznie, na przemian. Myślę, że taki mechanizm byłby najbardziej sprawiedliwy dla wszystkich.
Co wy sądzicie o tym pomyśle?

1

Kefiro Dopisz komentarz do postu Wysłany: 02-12-2017, 10:45  #2

Admin - DD2

Informacje:

Należy do:
Admin - DD2Użytkownik

Dał 2 punktów

Cześć!
Również popieram ten pomysł, też mam ochotę zagrać na nowym dd2, a nie mam żadnej okazji bo jest grany praktycznie ciągle stary dd2.
Jeśli byłaby wprowadzona taka zmiana, że na przemian zmienia napkę byłoby super dla grona niektórych graczy. :)

CzeDanielJestem Dopisz komentarz do postu Wysłany: 03-12-2017, 18:24  #3

Admin - DD2

Informacje:

Należy do:
Admin - DD2Użytkownik

Reputacja: 1

Jestem za też wielokrotnie chciałem pograć na nowym dd2 ale zawsze jest stary 

elo

mister920 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 04-12-2017, 00:40  #4

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Do bani masz ten pomysł lepiej jest jak gracze wybierają mapę niż jak ma się sama zmieniać większość wygrywa 

Papryk Dopisz komentarz do postu Wysłany: 04-12-2017, 09:22  #5

Opiekun Serwera

Informacje:

Należy do:
OpiekunAdmin - DD2Użytkownik

Reputacja: 7/6

Sam już myślałem o tym samym, ponieważ granie cały czas starego dusta może trochę irytować. Sam mam ochotę popykać na nim, ale gracze przeważnie wybierają jego starą wersję. Robię nawet głosowania czy zmienić mapę na normalnego dusta, jeżeli niektórzy gracze chcą pograć na nim, jednak większość dalej wybiera starego. Jako opiekun muszę jednak zwrócić uwagę, że to gracze sami wybierają, jaką mapę chcą grać. Jeśli wprowadzilibyśmy taki bajer to mogłoby się to wiązać z utratą liczby graczy, z powodu słabszych komputerów itp. Chciałbym poznać opinię innych graczy, niekoniecznie moich adminów, żeby podjąć najlepszą możliwą decyzję dla serwera. Nie będę ukrywał, że prawdopodobnie pomysł zostanie odrzucony, jednak porozmawiam jeszcze z adminami i może coś wymyślimy. Zależy mi, żeby każdy był zadowolony w pewien sposób. :) Mam nadzieję, że ma sens to, co napisałem xd

Ten temat przeczytało 30 użytkowników a dokładnie:
MICHU, hubix, Next!, Pączuś, ICD, Inextt, BuddaSiakJamuni, malpabiceps, YonKo, mati25785, U SztosDamianek, h0llyw33d., bademan31, XjojkoX, Papryk, CzeDanielJestem, mister920, IVANPOLSKA, 3majsie1995 !, Wujek H., LubieMatematyke, _XareN_, U Wajkt0r, Gumiśv2, Im Me, LOTHBROK, Stalker, Kefiro, Mohito, Mazurek,

Napisz odpowiedz

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS