BlackBat Dopisz komentarz do postu Wysłany: 08-04-2018, 17:48  #1

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Dał 1 punktów

Twój nick: ng3l

Link do Twojego profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/angell_skill/

Nick Admina: Ukrainieck

Serwer: BaseBuilder

Opis sytuacji: Grałem sobie na serwerze i nagrywałem odcinek po czym nagle Ukrainieck usunął mi kampe (miałem voice_enable 0)

L3WY Dopisz komentarz do postu Wysłany: 08-04-2018, 18:00  #2

Admin - ZM

Informacje:

Należy do:
Admin - ZMUżytkownik

Reputacja: 16/12

Jeśli miałeś wyciszonych wszystkich graczy, a admin mówił coś istotnego, ty go nie słuchałeś on wyciągnął tego konsekwencje. To jest to wyłącznie twoja wina że miałeś wyciszoną osobę która wydawała ci polecenia lub prosiła cię o coś a ty tego nie zrobiłeś. Tak że mogłeś zawsze odmutować i zapytać się o co chodzi a nie od razu skargę pisać. 

Mogę się mylić ponieważ nie jestem jakimś super graczem BB. ale tak to na moje oko wygląda.

McKK Dopisz komentarz do postu Wysłany: 08-04-2018, 19:56  #3

Admin - BB

Informacje:

Należy do:
Admin - BBAdmin - SurfUżytkownik

Reputacja: 1

Czarny nietoperzu,  voice_enable 0 nie jest dobrym rozwiązaniem szczególnie jak na serwerze 90% graczy urzywa wyłącznie komunikacji voice chatem, zarówno cała administracja. Po wymianie kilku zdań z Ukraińcem wiem że blokowałeś bazę komuś kto był bodajże  za tobą. Także zamiast pisać odrazu skargę mógł byś włączyć voice_enable i spytać się oco chodzi a najlepiej to na [email protected]

-McK.

Pietrek Dopisz komentarz do postu Wysłany: 08-04-2018, 20:07  #4

Chef Admin

Informacje:

Należy do:
Chef AdminAdmin - BBUżytkownik

Reputacja: 28/16

No więc kolega McKK wyjaśnił tę sytuację.
Temat zamkniety

Ten temat przeczytało 52 użytkowników a dokładnie:
Q'cK, Imo, Pietrek, BlackBat, Sianokokos, kowal, huzar, NO ONE, Viking7331, LubieMatematyke, matiG, McKK, NinjaTrol, pawelisto2, Ga Briel, ffii6, MagicOOO, YonKo, Marco4, KabelOdSzyii, U SPIRIT, Rzekszuszu, HiveY, adrian11231, Kirtasho, Invisible Woman, Szymi2001, L3WY, ferNN, Angela, AsCreed, Joziu, Batumen, IVANPOLSKA, Ukrainieck, SztosDamianek, Wujek H., Next!, brylas, Reksio, mati25785, Fredbear :D, xYeahBunny, JustOne#Nikodem, Winderlook, zyberpl, SeeQ, Inextt, szarnyk, zaPPer, Pers0n, PyNiO,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS