Fredbear :D Dopisz komentarz do postu Wysłany: 02-12-2017, 19:41  #1
Organizator

Informacje:
Posty: 404
Dołączył: 04 Paź 2016


Należy do:
OrganizatorUżytkownik

Reputacja: 17/55

Twój nick: Fredbear
Link do Twojego profilu STEAM: http://steamcommunity.com/profiles/76561198188511473/
Nick Admina: SadYesMaybie czy jakoś tak
Serwer: BB
Dowody(Demo/SS,y): Sam admin
Opis sytuacji: No to od początku. Zaczęło się to jak Sad dostał rookiego, gadał sobie coś tam po swojemu, nwm czy to angielski czy niemiecki. Dostał admina zaczął banować za nic. Przed chwilą zdarzyła się sytuacja. Nie wbiłem do kampy, uciekłem na drugi koniec mapy, a gdy zombie do mnie biegł wyszedłem z serwera. Po anty-rc wbijam na serwer i dostaje bana od Sada z powodem "uciekanie i wychodzenie z serwera, aby nie zostać zabitym" (oczywiście po angielsku) . No to sobie mówię quwa jakim prawem za takie gów.. dostałem bana. Ale przypomniałem sobie sprawę z jednym graczem (Magiciem). A sprawa wyglądała tak, że gdy wbiłem do bazy owego gracza wychodził on z serwera. Ta sytuacja powtarzała się kilkanaście razy, nawet dzisiaj. A więc kiedyś napisałem do Ady`iego, że wychodzi on z serwera kiedy mam już go zabić. Odpisał on, że ma takie prawo bo czego go anty-rc (300sek czy coś takiego) i bana za to niema. No więc nie wiem czemu ja dostałem bana, bo obie sprawy wyglądają tak samo. Dodatkowo admin ten nie czyta czatu adminów ([email protected]). Pisząc mu, żeby mnie przeniósł do tt na [email protected] ("swap @Me") nie zareagował. Wnioskuję o ub i upomnienie lub żółtą kartkę dla admina.


Profil
           

IVANPOLSKA Dopisz komentarz do postu Wysłany: 02-12-2017, 19:46  #2
UżytkownikInformacje:
Posty: 196
Dołączył: 26 Sie 2016
Skąd: Leszno


Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 12/43

Zawsze były bany za uciekanie z serwera aby nie dać się zabić.
Profil
           

Pietrek Dopisz komentarz do postu Wysłany: 02-12-2017, 19:46  #3
Chef AdminInformacje:
Posty: 441
Wiek: 20
Dołączył: 02 Sie 2016
Skąd: Bydgoszcz, Dublin


Należy do:
Chef AdminU UrlopAdmin - Arena 64Admin - BBUżytkownik

Reputacja: 40/23

Bana dostałeś od Sada na moje zlecenie, sam widziałem ja uciekałeś przed zombi co samo to jest zabronione to przed śmiercią wyszedłeś z serwera czyli ucieczka przed zginięciem żeby punktów nie tracić i do tego uciekanie z kampy. Byłem w tedy na serwerze i sad pytał mi się czy jak wejdziesz znowu to może Ci dać bana to odpowiedziałem, że tak bo ta sytuacja nie powtarzała się pierwszy raz. Jeżeli masz dowody na magica to złóż na niego skargę.
Brak konsekwencji dla Admina.
Temat zamkniety
Profil
           

Ten temat przeczytało 49 użytkowników a dokładnie:
Viking7331, LubieMatematyke, Pietrek, Angela, NinjaTrol, ZagneRo, LOTHBROK, MICHU, Im Me, YonKo, Next!, KabelOdSzyii, Wujek H., Kraxy142, hubix, Reksio, MagicOOO, bademan31, [email protected], SztosDamianek, Vako$$$, Wajkt0r, BuddaSiakJamuni, kowal, Shark, IVANPOLSKA, zidi66, NIEZGODNYYY, Ninja, JustLuceKK, U brylas, U SPIRIT, YolYou, Fredbear :D, NyuK, Kefiro, SiZe1337, Sianokokos, A$AP Harry, mati25785, _XareN_, U Imo, Pączuś, Ezik, POWER4444, poniacz, Ga Briel, Cukierek, Mazurek,

Temat zablokowany


Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS
Powered by phpBB © 2016   -