Ogłoszenie 
 forum.cs-4frags.pl

Adi #newstart Dopisz komentarz do postu Wysłany: 01-01-2018, 03:01  #1

Informacje:

Należy do:

Kilku osobom się to nie spodoba, ale ostatnio zauważyłem drobne układy pomiędzy co niektórymi adminami, a graczami (tzw. kolesiostwo).
Sytuacja z 31.12.2017 godzina około 1:30. Rozpoczyna się głosowanie/ wybór map, napisałem banana (niektórzy byle jak głosują więc ułatwiam im robotę i proponuję jakąś fajną mapkę).
Jedna osoba, która z niewiadomego powodu zaczęła co chwilę rzucać mi uszczypliwe uwagi (a no tak, przegrała większość pojedynków) typu. słabiutko itd, ale wracając do sedna sprawy pisze żeby wybralo banana, a osobnik o którym była mowa (nick: Fenne Kyn) pisze na czacie "banana?" "mogę dać ci do buzi".  Zareagowałem jak zwykle, może zbyt ostro pisząc "k...a", "admin", "zobacz co ta małpa pisze do mnie". Bana dostałem TYLKO ja.
Admin który wtedy sprawował opiekę nazywa się Inny.
Sytuacja z dzisiaj koło 15. Jeden gracz o nicku Gregor (cos w tym stylu) dość głośno na mikrp rzucał pogróżki typu "rozje...e ci łeb noga" itd. Mefisto długo nie reagował (z tego co gadali wynika że znajomkami są), a jeśli już zareagował to dał mu bana na 10 minut (serio?)...

Next! Dopisz komentarz do postu Wysłany: 01-01-2018, 03:07  #2

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 15/9

Dostosuj się do wzoru 
http://forum.sloneczny-dust.pl/topics285/wzor-skargi-na-admina-vt4384.htm

Niedostosowanie się do wzoru = Zamknięcie tematu !

→Jedna, wielka patologia←

Reksio Dopisz komentarz do postu Wysłany: 01-01-2018, 03:30  #3

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 38/124

Dostosuj się do wzoru podanego wyżej

Temat zamkniety

Ten temat przeczytało 64 użytkowników a dokładnie:
Dmix, Mariuszekk, Viking7331, MurlocPL, Pączuś, mati25785, BuddaSiakJamuni, MefisTo, SPIRIT, LubieMatematyke, _XareN_, Ezik, AdaX, KabelOdSzyii, Pietrek, Ga Briel, insza, zyberpl, A$AP Harry, Im Me, Buczu, Strusiu, ffii6, SztosDamianek, YonKo, ZagneRo, CuR Fennek HE, sensei, Vako$$$, SET, ShadovDan, Angela, adrian11231, NIEZGODNYYY, Invisible Woman, Kraxy142, Sianokokos, PIER DONKA, Ninja, MagicOOO, NO ONE, Next!, Reksio, Ponczu'S, IVANPOLSKA, XjojkoX, Silverek, Adi #newstart, kondzioo, Shark, ByDeadline., Dorszuuuu, Inextt, JustOne#Nikodem, EMQQ, sAd?Yes?mAybe?, Cube, natsume1990, MEISTER, Inny, hubix, BzykU, Lodar, NyuK,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS