Dominiś_to_ja Dopisz komentarz do postu Wysłany: 30-04-2018, 22:34  #1

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 3/1

Zeamsone
https://steamcommunity.com/id/Dominiktokot/

Denis ✌

DeathRun

http://388.gotv.pro/srv44586/auto0-20180430-215228-1652364386-deathrun_deluxe_csgo_v2-DR.dem.zip

Dostałem słusznego muta za prowokacje a nastepnie napisałem że do tego gaga jeszcze dostane poczym napisalem ''Spierdalajcie <33''
wtedy najwyrażniej Denis <Admin> w zwiasku z tym ze za soba nie przepadamy i pokazuje to cały czas przez sprawe napisania mojego nazwiska ale to inna sprawa. chciał pokazać jak myśle ''kto tu rządzi'' i dostałem bana.
Prosze o rozmowe z Adminem aby szanował graczy i nie przenosił spraw prywatnych na serwer
Pozdrawiam

1

Pietrek Dopisz komentarz do postu Wysłany: 11-05-2018, 17:55  #2

Opiekun Serwera

Informacje:

Należy do:
OpiekunAdmin - BBUżytkownik

Ostrzeżeń: 1/6

Reputacja: 27/22

Tylu moderatorów i nikt nie potrafi zareagować. 
@ref

Bo to opiekun powinien zareagować napisał Cukierek - 13:14 14-05-2018

Sygnatura została zablokowana, ponieważ użytkownik posiada warny.

MurlocPL Dopisz komentarz do postu Wysłany: 14-05-2018, 11:44  #3

Admin - DR

Informacje:

Należy do:
Admin - DRUżytkownik

Reputacja: 1/4

A temacik stoi jak stał @ref

1 repka = 10 ciastek dla ciebie pusia

ShadovDan Dopisz komentarz do postu Wysłany: 14-05-2018, 11:48  #4

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 54/53

Demko oglądałem i nie bardzo wiem o co chodzi w tej skardze xd

Skargę piszesz bo Cię zbanował (słusznie zresztą), czy że podał Twoje nazwisko na serwerze?

Jeśli to drugie, to przedstaw demko odpowiednie, bo na tym co zamieściłeś jest sytuacja za którą zostałeś ukarany mutem oraz banem, według mnie oba były słuszne, a o Twoim nazwisku nie było tam nawet najmniejszej wzmianki. 

Co do samego admina to ja bym konsekwencji dużych nie wyciągał, mimo iż za nim nie przepadam. W tej sytuacji postąpił tak jak był powinien.

Tyle ode mnie

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity. But I'm not sure about the former" ~ A. Einstein

A$AP Harry Dopisz komentarz do postu Wysłany: 14-05-2018, 20:56  #5

Admin - Retakes

Informacje:

Należy do:
Admin - RetakesUżytkownik

Reputacja: 19/8

Jakoś zapomniałem o tej skardze.

Poprosiłem Shadova aby obejrzał dane demo lecz nic z niego nie wynika jak napisał Konrad :)

Sprawę zamykam.

Temat zamkniety

Ten temat przeczytało 73 użytkowników a dokładnie:
Ksenooh, Sianokokos, McKK, Golem, Kirtasho, wenum123, U Małcin1337, ferNN, SztosDamianek, klusek123, IVANPOLSKA, XjojkoX, ffii6, Silverek, kazio2222, Kefiro, Inny, HiveY, Next!, A$AP Harry, Ponczu'S, alu, EMQQ, vivra, #noname, Szymi2001, ReTkO, Batumen, hubix, Binisz, poniacz, JustOne#Nikodem, Fredbear :D, RaIzOxX, Inextt, MurlocPL, fLpSAHR, MEISTER, [email protected]!!, BuddaSiakJamuni, zyberpl, Papryk, NyuK, Cukierek, Rzekszuszu, quRRierr, POWER4444, Jkem, Pietrek, huzar, xPaulax, Neskotek, Wujek H., LubieMatematyke, ShadovDan, Angela, Dominiś_to_ja, NinjaTrol, dejwid103, matiG, Ga Briel, SeeQ, Jexenux, Vako$$$, MagicOOO, zaPPer, Denis hellcase, SPIRIT, L3WY, Vekson, YonKo, Kraxy142, Reksio,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS