pawelisto2 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 06-03-2018, 18:02  #11
Użytkownik

Informacje:
Posty: 342
Wiek: 20
Dołączył: 30 Sty 2016


Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 103/47

"moje ostatnie urlopy były z powodem, nadrobieniem OCEN W SZKOLE, po co mam pisać kolejny urlop z takim samym powodem? tak zwane zaśmiecanie forum."
 
 Tak jak już kiedyś pisałem, żeby właśnie uniknąć takiej sytuacji. Nie jestem wyrocznią, więc nie mam prawa kazać Ci pisać każdego urlopu skoro sami chcecie robić sobie pod górkę. Jednak nijak ma się to do rozwoju sieci jeśli tak istotne sprawy jak nieobecności będą traktowane jako zaśmiecanie forum. O proponowanym dziale księgowości raczej mogę już zapomnieć skoro to byłoby tylko zaśmiecanie forum, szkoda.

"Możesz zawsze napisać podanie o admina i wtedy ocenimy twoją aktywność na serwerze "
Jeśli Ci zupa nie smakuje mogłeś sam ugotować sobie zamiast truć dupę restauracji. Po to jest właśnie ten dział, że jeśli komuś coś się nie podoba napisał swoje spostrzeżenia i dostał w miarę rzetelne powody takiej sytuacji, a nie został poniżony przez gang i dostał w odpowiedzi, że nie musi być nikogo cały czas na serwie z administracji - owszem, nie musi być, ale właśnie do tego powinniśmy dążyć, żeby kadra adminów była dobierana pod względem wielu aspektów jak możliwy czas grania, możliwe pory gry etc. A takim tłumaczeniem pokazujecie tylko, że nie wykazujecie chęci do jakiegokolwiek rozwoju serwera i sieci, bo...bo jakoś to będzie i nic nie musimy. No, ale jeśli tak to teraz każdą skargę na admina można zamykać w taki sposób? "Sam złóż podanie i zobacz jak admin ma ciężko"?

"
Nie wiesz jakie sytuacje w życiu prywatnym ma każdy z nas a śmiesz nas osądzać o to, że nic nie robimy, to jest jakaś kpina."
Powtarzam. Po to jest forum, żeby te kwestie wyjaśnić, a tymczasem jedynie Damianek napisał jakiekolwiek wytłumaczenie, reszta próbuje tylko ośmieszyć oskarżającego jego pomyłką [email protected] z Opiekunem i właściwie tyle.
Gościu w żadnym zdaniu Was nie uraził, podał konkretne przykłady osób o które mu chodzi i podał liczby przemawiające za jego zdaniem, więc jako poważna, szanująca się sieć i reprezentanci BB wypadałoby jakkolwiek się do tego ustosunkować - choćby i na pw użytkownikowi wypisać co z danym adminem się dzieje i dlaczego tak. Przeprowadzić rozmowę co mu się podoba i nie podoba i co było głównym czynnikiem, że zdecydował się napisać tę skargę tymczasem jedynie dostaje w swoją stronę  PRÓBY ośmieszenia. Świetna sytuacja, serwer ma u siebie gracza, któremu ewidentnie zależy na serwerze, potrafi się posługiwać forum i potrafi skleić kilka zdań, a zostaje zmieszany z błotem.

"
To jest tylko gra drogi kolego i nikt tu nie będzie siedział 24 na dobę"
No tak, ale przecież on tego nie oczekuje. Na początku wspomniał nawet, że rozumie życie prywatne każdego, ale nie rozumie dlaczego są takie perełki, które mają 0 czasu spędzonego na serwerze przez cały miesiąc, albo są po prostu słabo aktywne i tylko o to tutaj chodzi, odpowiedź czemu tak, a nie inaczej się dzieje.

"
1. Adrian to opiekun i nie musi wogole wchodzić na serwer, ponieważ załatwia sprawy związane głównie z forum i wszystko może załatwić w sferze forum (nie musi wchodzić na serw, żeby zbanowac typa)"
JPRDL...Serio? Super sprawa w takim razie. Na początku pokazujesz super aktywność, zaangażowanie w serwer, zdobywasz opiekuna i uj, nie musisz już w ogóle na niego wchodzić, bo po co skoro jest sourcebans. Jak w takim razie opiekun oceni jakąkolwiek propozycje, wyjaśni graczom jakąś sytuację, czy będzie poznawać serwer cały czas w postaci nowych błędów etc?
Błagam kuźwa, co to za myślenie w ogóle...potem wychodzą takie perełki i coraz więcej opiekunów prezentuje sobą taki żenujący poziom, że tylko aktualizuje changelog i zamyka propozycje, które i tak nie zostaną zrealizowane i potem jest burdel taki, a nie inny, że tematy zostają otwarte przez długi okres czasu, opiekunowie nie potrafią się wysłowić w propozycjach, czy dyskusjach serwerowych, a każdy bug jest dla nich zaskoczeniem. 

"
2. Jak śmiesz wytykać Pietrkowi aktywność? 
Wytknął właśnie po to, żeby dowiedzieć się dlaczego tak się dzieje. Jeśli Pietrek odpisałby, że problemy prywatne to pokazałby, że dalej żyje serwerem i gracz  nie mógłby mieć pretensji. 

"Niedosyć, że pomyliłeś AWP ONLY z ARENA 64tick to jeszcze mówisz, że ma dużo urlopów. "
Jak jego pomyłka AWP z Areną ma się do tego, że wytknął mu urlopy, bo nie bardzo rozumiem? XD
 Tak jak pisałem na początku, wytykacie pomyłki gościowi, które mimo wszystko każdy zrozumiał i doszedł o co chodzi, żeby przykryć Wasz brak argumentacji. Połowę wątku wyczerpaliście na wytknięcie błędów twórcy wątku o których już ktoś wyżej wspomniał zamiast skupić się co jest ideą tego wątku, czyli tak jak pisałem. Gracz chce zrozumieć czym spowodowana jest słaba aktywność adminów i my jeśli chcemy tworzyć społeczność, zapraszać do niej cały czas nowych ludzi, a ponadto być fair wobec gracz, potencjalnych klientów(vip-y etc.) powinniśmy im udostępnić takowe informacje, nawet pisząc o problemach prywatnych bez szczegółów, bo nie każdy musi chcieć dzielić się czymś takim.
Jestem top1 i nie pierdziele głupot - tak mi Wujek H. kazał.

7
Profil
           

Ten temat przeczytało 101 użytkowników a dokładnie:
Kevcio, bademan31, ToNieCICHY, Sadysta, kowal, U BuddaSiakJamuni, Mariuszekk, ReTkO, KabelOdSzyii, Marco4, Joziu, ShadovDan, mati25785, Wujek H., CuR Fennek HE, U Dorszuuuu, Q'cK, IVANPOLSKA, LubieMatematyke, Aw1ko, pawelisto2, insza, U HS, Pączuś, L3WY, 666666666, Sztoss, zaPPer, huzar, Vako$$$, Yung_Lolek, zyberpl, poincik, EMQQ, Im Me, CzewaskiMichal, Lodar, SZADI, Strusiu, Pi0N, SztosDamianek, b4n, maxb, NO ONE, Ga Briel, Ninja, Sianokokos, Brunon, Viking7331, Fredbear :D, kapitanM3M3K, [email protected], SPIRIT, ZoZul, Angela, Pietrek, NIEZGODNYYY, Szymi2001, Reksio, ZagneRo, Bartoszenka, Silverek, Jexenux, AdaX, _XareN_, U Xoiek, Jkem, poniacz, MuminekPL, Stalker, Zbyniu, JustOne#Nikodem, HyperHype, Inextt, HiveY, XjojkoX, kondzioo, MurlocPL, McKK, ffii6, U Cukierek, Kirtasho, cOrtexi, brylas, Next!, YonKo, NyuK, Lolook, quRRierr, hubix, vivra, Rash3r12, NinjaTrol, ever92, adrian11231, LOTHBROK, Batumen, Papryk, SeeQ, KsiądzPolicjant, PyNiO,

Napisz odpowiedz


Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS
Powered by phpBB © 2016   -