Ogłoszenie 
 forum.cs-4frags.pl

Dorszuuuu Dopisz komentarz do postu Wysłany: 03-04-2018, 15:13  #11

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 4/5

Mam fajny pomysł, Aw1ko skoro tak bardzo Ci zależy na UB to już twoim obowiązkiem powinno być udowodnienie braku swojej winy. Miałeś okazję ostatnio to udowodnić dzięki Inext'owi. Dał Ci  UB w celu zebrania odpowiednich dowodów, a Ty niestety nie dostarczyłeś nic a nic...
Co tutaj można dodać na temat autobh hmmm. Nie ma za to VAC'a pierwszy lepszy ruski link od wujaszka Google, i ugrałem 4 rankedy (bez rankup'a :D ) nie dostając VAC'a, na samym serwerze się z tym nie bawiłem, aczkolwiek było by pewnie ciekawie i też bym pewnie teraz męczył temat UB.... BO MAM SKILLA I NIE CHCE POKAZYWAĆ MOJEJ TAKTYKI NA UDANE BH hihhihi.
No i może też coś na temat naszej rozmowy na privku na STEAM'ie. Do tamtej pory Cię szanowałem, nie było problemu żebym Cię wpuścił ani ty mnie nie mieliśmy nic do siebie kompletnie, ale luj z tym do rzeczy: Chciałem Ci pomóc abyś mógł znowu grać na ZM i żeby przez Ciebie wychodziło znowu pół serwera twierdząc że coś masz, a ja twardo stałem za tobą broniąc Cię za każdym razem... Widocznie bez skutecznie, w końcu życie jest okrutne (tak jak mi to powiedziała pani od matmy gdy dostałe piz$%czke na koniec półrocza) aż do ostatniego razu gdy dostałeś perma. Próbowałem Cię jakoś namówić na to żebyś walczył o swoje, a Ty przed nagraniem jakiegokolwiek filmiku broniłeś się rękoma, nogami i stałeś na głowie żeby tego uniknąć. Jedną z moich propozycji było nagranie przez ciebie filmiku obejmującego myszkę, ekran i klawiaturę, siebie modelu nagrywać nie musiałeś :* Twoją odpowiedzią było; "[email protected] w ten serwer" potem moja: "No co ty, nie ma Cię kto nagrać? XD" a Ty na to "Nie mam rodziny" Sorka za przytoczenie fragmentu naszej konwersacji, ale wydawało mi się to być mało "śmieszną" ironią...
No i jeszcze na temat naszej rozmowy. Stwierdziłeś że nie nagrasz, bo poznają twoją technikę. Co do tego jaką masz myszkę też nie chciałeś  powiedzieć, Nawet gdyby miało to zadecydować o Twoim UB. Sorry Aw1ko ale po tamtej konwersacji przestałem w Ciebie wierzyć. Twoimi argumentami NON STOP były jakieś niewartościowe odpowiedzi, które nawet nie świadczyły o braku winy, jedyne stawałeś w świetle podejrzenia coraz bardziej.
PEACE

RYBY GŁOSU NIE MAJĄ

Aw1ko Dopisz komentarz do postu Wysłany: 03-04-2018, 16:10  #12

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 2/3

@Dorszu

Już dawno temu dostarczyłem dowody - nagralem myszkę+monitor a z powodu, że nie mieściła się do tego klawiatura to nagralem kolejne nagranie specjalnie obejmujące klawiaturę. Po wysłaniu nagrań do inexta na pv ponieważ nie chciałem by się tutaj wypowiadali tacy ludzie jak nikodem dostałem tylko odpowiedź, że dla niego to nic nie znaczy i nie dostane UB. Nie rozumiem więc co by zmieniło to, że dałbym nagranie wcześniej i tak bym dostał odpowiedź podobną, jak nie taką samą.

Z początku myslalem że nasze rozmowy byly tylko dla nas Ale dowiedziałem się, że  ty je upubliczniałeś całej administracji więc nie miałem powodu by pisać tobie ani co zamierzam zrobić, ani by pisać tobie prawdę

+warn napisał Reksio - 15:03 04-04-2018

blyat

OliwiAK Dopisz komentarz do postu Wysłany: 03-04-2018, 17:02  #13

Informacje:

Należy do:

Gram na serwerze od niedawna ale widzę jak skaczesz i to nie jest normalne aby tak szybko do camp wlatywać.
Moim zdaniem nie musisz mieć autohotkeya lub innego autobunnyhopa ale widać ze używasz jakiegoś zewnetrznego wspomagania
tego skakania bo mimo ze na ZM jest mniejsza grawitacja to nikt oprócz ciebie i applinka nie skakali tak szybko.
W regulaminie jest napisane ze kto używa zewnetrznego oprogramowania/skryptów i cheatow ma perma a ty jak ostatni pajac próbujesz się cały czas odwoływać by grać bezkarnie na serwerze bo DUŻO GRASZto niby masz mieć jakieś większe przywileje . Otóż nie.
Moim zdaniem ban słuszny, skarga bezsensu.

Pozdrawiam Oliwka

ApplineK Dopisz komentarz do postu Wysłany: 03-04-2018, 21:10  #14

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 1/3

Olwika... ale widać ze używasz jakiegoś zewnetrznego wspomagania
tego skakania bo mimo ze na ZM jest mniejsza grawitacja to nikt oprócz ciebie i applinka nie skakali tak szybko. - 
Po 1. MacCzarek skacze bardzooo szybko...
Po 2. MacCzarek może ci potwierdzić że pytałem się go jak się to robi i sam mi to napisał i on widział moje początki i może ci to potwierdzić (Chyba że jest chamski)
Po 3. Skarga nie jest bezsensu bo dostałem bana bez sprawdzenia nawet nie dali mi takiej szansy... Ale jeśli ktoś napisze że trudno jest sprawdzić czy ktoś ma autohotykeya (sory że się wyrażę) to po cholerę daje bana nie mając 100-stu procentowej pewności, podam przykład: Masz jakąś dobrą akcję i mam admina, daję ci bana, piszesz do mnie: za co? Ja piszę: za autobh, ty: Ale nie mam ja: No sory nie da się sprawdzić czy masz, więc ban zostaje... Fajnie by ci było? Bo mi mi av1k0wi nie... My mamy swój "honor"... I dopowiem, mnie nikt nie pytał o nagranie gry itp... I to nie było fair wobec mnie, więc Sianokokos, jak i Inext powinni ponieść konsekwencje i ja i Av1k0 powinniśmy mieć dostęp do grania na serwerze. I powinniśmy móc w spokoju sobie SCROLLOWAĆ...

+warn napisał Reksio - 15:03 04-04-2018

"A ja lubię króla Juliana i jest fajnie :p"

L3WY Dopisz komentarz do postu Wysłany: 04-04-2018, 08:08  #15

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 15/12

No nie mogę nie rozumiem was @Applinek  @Av1ko .  W tym dziale obowiązuje zasada jednego posta, czyli każdy ma szansę tylko do JEDNEJ wypowiedzi. Kolejna wypowiedz jest nagradzana warnem. Czy wy wiecie że wasze wypowiedzi z warnem nie są nawet czytanie i nie będą brane pod uwagę podczas głosowaniu na ts3? Jest to tylko marnowanie swojego czasu i czasu admina wklejającego wam te warny. A jeśli chodzi o @MacCzarka to ma on myszkę z luźnym scrolem sam mi podawał model niestety zapomniałem. Ale jednak Bh @MacCzarek'ka bardzo się różni od bh @Av1ko dajmy przykład mapę zm_ragonat_złonaczny gdy @MacCzarek wskakuje jako zombie do kampy potocznie zwanej "kartonami" to blokuje się ona na skrzynkach ponieważ nie ma tak dużego CPS'a , a za to @Av1ko leci jak samolot a przecież pisałeś wyżej że nie masz żadnych myszek Razera bo to przecież "strata pieniędzy". To tyle od mnie :D .

Ziomeczku, wariacie daj repke. 

HiveY Dopisz komentarz do postu Wysłany: 04-04-2018, 17:21  #16

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 11/16

Koleś jebiesz bh równo, każdy Ci wychodzi. Jakiś drugi lolyou czy jak? Nie wykonalnym jest aby każdy bh Ci siadł XD.
Jak dla mnie koleś do odstrzału. Masz pełno innych ZM, które możesz niszczyc cheatami...

YodadoY Dopisz komentarz do postu Wysłany: 05-04-2018, 17:44  #17

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 1/2

Może się jakoś nie wgłębiam w ten temat i nie znam sie na tych wspomagaczach, ale cos tam moge napisac xd. Twoje bh nie jest normalne, musisz miec jakies wpomagacze albo cos w tym stylu. Nie raz wskakiwales do kamp jak jakis poj****y. Też czasami widzialem jak robisz cos w podobie bh a twoje nogi byly pod ziemia (na jakies wolnej przestrzenii np. na mapie zm_dustway).Skoro miales szanse udowodnic ze jestes czysty i tego nie wykorzystales to juz twoj problem. Wedlug mnie ban zostal nadany slusznie i nie zaslugujesz na jakiegokolwiek unbana.

Ten temat przeczytało 103 użytkowników a dokładnie:
kondzioo, L3WY, Dorszuuuu, Ksenooh, Cukierek, Batumen, Pio, cOrtexi, Sianokokos, Strusiu, WhoIsNext, Im Me, 687arek, Inextt, BuddaSiakJamuni, ApplineK, Rash3r12, SztosDamianek, zyberpl, Q'cK, LOTHBROK, mati25785, Ukrainieck, Papryk, Silverek, Rzekszuszu, bademan31, MagicOOO, Aw1ko, kowal, insza, DGexpire, ReTkO, NIEZGODNYYY, Jexenux, Born, ShadovDan, huzar, xYeahBunny, Wujek H., #noname, Wox107, Barney, kapitanM3M3K, Fluxy.ttp, pawelisto2, SZADI, Mariuszekk, Pączuś, Ponczu'S, McKK, Viking7331, zaPPer, Ga Briel, RedziQQQ, Vako$$$, NinjaTrol, Angela, IVANPOLSKA, Xoiek, Oliwier, SPIRIT, MuminekPL, YodadoY, Pietrek, JustOne#Nikodem, Marco4, ffii6, Kraxy142, OliwiA, Ninja, KabelOdSzyii, Stalker, Fredbear :D, Kirtasho, Reed, A$AP Harry, SeeQ, Ezik, matiG, NyuK, Duskiss, adrian11231, HiveY, XjojkoX, OliwiAK, Bartoszenka, MISIO5454, Next!, _XareN_, Inny, Jkem, poniacz, Yung_Lolek, Janusz BaseB, YonKo, LubieMatematyke, JęzykBoga, Reksio, hubix, vivra, SWAGONMYDICK, PyNiO,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS