Nohomo Dopisz komentarz do postu Wysłany: 07-01-2018, 00:34  #1

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Ostrzeżeń: 2/6

Twój nick: nohomo
Link do Twojego profilu STEAM:steamcommunity.com/id/homogenizowany
Nick Opiekuna/Moderatora/Junior Admina: lodar
Dowody(Demo/SS,y): - - 
Opis sytuacji: nadanie perm bana bez dowodów na haxy nie ma ani jednego dema na to że używałem coś na serverze.
Proszę o sprawdzenie demek jak trzeba bo nie mam nic do ukrycia. 

Kolejna sprawa jeśli już ktoś chce pisać to że posiadam wspomagać że to niech pisze bo mam ale nigdy ich nie użyłem na serverze więc nie ma podstaw do bana. 
Więc tak jak napisałem proszę o przedstawienie dowodów w postaci konkretnych fragmentów gdzie gram na  serverze na Wh aimlocku czy czymś innym.
A link do foty ze snapa mogę Ci nawet podlinkować lodar jak chcesz

http://www.artificialaiming.net/forum/csgo_hacks.php

Sygnatura została zablokowana, ponieważ użytkownik posiada warny.

Lodar Dopisz komentarz do postu Wysłany: 07-01-2018, 01:34  #2

Opiekun Serwera

Informacje:

Należy do:
OpiekunAdmin - Arena 64Użytkownik

Reputacja: 32/27

Mało mnie obchodzi czy czitujesz na arenie, na mm'ie czy dm'ie. Czity to czity i wole dać bana profilaktycznie
Poza tym za samą kulturę już dawno powinniśmy Ci dać perma ale byłem wyrozumiały, zbyt wyrozumiały. Czas podjąć w końcu ważne decyzje.
Ogólnie nic do Ciebie nie mam, lubię Cie jako osobę, ale jako opiekun muszę patrzeć pod innym kątem. Psujesz atmosferę na serwerze, masę ludzi ma dosyć Twojego zachowania. Musze więc iść za prośbami graczy i zrobić to co trzeba, czyli zbanować Cie prenamętnie.

@hubix

Tak jak pisałem wyżej, to że używa cheatów to tylko część powodu. Najważniejszym powodem jest jego zachowanie na serwerze i kultura której nie posiada.

Nohomo Dopisz komentarz do postu Wysłany: 07-01-2018, 01:39  #3

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Masa ludzi? 
Co ty człowieku pieprzysz, oprócz twojego wspaniałego admina lizodupa, nie słyszałem żeby jakiemuś graczowi przeszkadzał mój charakter. 
Po pierwsze masz przedstawić dowód na cheaty na serverze, jak nie ban ma zniknąć bo jest bez sensu jak nie masz dowodów.
Brak dowodów=brak bana
A profilaktycznie to możesz sobie sprawdzić sb adminów i to jak są dawanie Bany, przez czyjeś widzi mi się. 

+warn napisał Reksio - 02:00 07-01-2018

hubix Dopisz komentarz do postu Wysłany: 07-01-2018, 01:58  #4

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 29/33

Pierwszy raz sie z Homo zgodzę 
Nie ukrywam gram sobie na innym koncie ban arenach bez mikro ani nic
Spotkakem pare razy Homo który jak na moje przegina ale chyba nigdy nie zdarzyło mi sie zauważyć jakieś negatywnej reakcji na jego zachowanie
A co do cheatow to chce przypomnieć ze anno dostał vaca i on tez mógł cheatowav na arenach a jednak
Bylem adminem trochę czasu i podczas rozmówi na Ts z paroma adminami rozmawialiśmy jak to sie grało na cheatach dla beki
Pobanujmy wszytskich , profilaktycznie

”Wydając sądy, musisz uważać się za lepszego od tego , którego osądzasz”

CuR Fennek HE Dopisz komentarz do postu Wysłany: 07-01-2018, 14:33  #5

Admin - Arena 128

Informacje:

Należy do:
Admin - Arena 128Użytkownik

Reputacja: 10/2

Zostałeś zbanowany za czitowanie, jak i za straszny brak kultury (nie jedna osoba potwierdzi ten brak kultury) ... Nie trzeba dowodów na to, że posiadasz jakieś wspomagacze, jak sam przyznałeś się do tego, że je posiadasz -,-

Cieszy mnie fakt, że nie będę musiał słyszeć wyzwisk i darcia tej mordy :3
Zacząłem tam grać w zeszłym roku, jakoś od Maja i zdążyłem usłyszeć z Twoich ust niemiłe słowa w moim kierunku bez żadnych powodów i to niejeden raz :) )))

Nic nie trzeba udowadniać, nie wiem jaki jest w prawdziwym życiu, ale jak bym miał ocenić Cię przez to, jak zachowujesz się przez internet jesteś zadufanym w sobie chłopczykiem, który myśli, że jest bezkarny. :-)

Więc... reasumując! Ban został nadany prawidłowo!!!

2

ZagneRo Dopisz komentarz do postu Wysłany: 07-01-2018, 19:04  #6

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 12/6

cziter to cziter powinni ci połamać ręce :) . Brawa dla opiekuna jeszcze pochwała się należy <3

Za tego posta otrzymałeś warna

TouchMe Dopisz komentarz do postu Wysłany: 12-01-2018, 18:29  #7

Informacje:

Należy do:
AdministratorUżytkownik

Reputacja: 49/27

Zacznijmy od tego, że znam Lodara na tyle, że on żadnych kar nie daje bezpodstawnie. Co więcej, jako opiekun już niejednokrotnie dowiódł, jak bardzo zależy mu na jego serwerze, czy to przez wprowadzanie własnoręcznie napisanych pluginów czy regularne przeglądanie puli map z adminami żeby wszystko każdemu pasowało. Niestety, jak widać nie da się dogodzić wszystkim. 
Może to tylko Ja, ale gdyby ktoś chwalił mi się na snapie jakie to zajebiste cheaty ogarnął to bym gościa zbanował. Ten, no, jak to się mówi? Aaa tak, profilaktycznie. Aa, czekaj. Lodar dał Ci takiego bana. I szczerze mówiąc, to Ja nie widzę w tym nic złego. Niejednokrotnie miałeś spiny z graczami, adminami, opiekunami, czy to na jednym, czy drugim serwerze aren. Dbając o poziom na serwerze czasami trzeba podejmować trudne decyzje :) Ta była właściwa.
Brak Unban'a

Temat zamkniety

3

Ten temat przeczytało 101 użytkowników a dokładnie:
Kevcio, Nohomo, Imo, wicekluuz, pawelisto2, U BuddaSiakJamuni, Antoni, Pączuś, Annoying, MefisTo, Sztoss, ShadovDan, Inny, Vako$$$, Silverek, Ezik, Born, Fredbear :D, LubieMatematyke, sensei, Lodar, UCASH, Kraxy142, Pietrek, U Ponczu'S, zyberpl, MICHU, NO ONE, Batumen, Golem, MurlocPL, Kaczor, Viking7331, _XareN_, Im Me, JuLKaa, U SPIRIT, insza, XjojkoX, YonKo, JustOne#Nikodem, IDK, Reksio, mati25785, Ninja, POWER4444, Strusiu, OlusSka, CENTKOWANA, MagicOOO, KacureK, A$AP Harry, SZADI, 3majsie1995 !, Cios w tchawicę, NyuK, Neko, Inextt, HiveY, Pro100wniK, Bartoszenka, NinjaTrol, Rzekszuszu, AdaX, Robertt., Tazor, Lolook, poniacz, SeeQ, vivra, Invisible Woman, FikusKu, Robak, quRRierr, ByDeadline., Ga Briel, kondzioo, SztosDamianek, Angela, ffii6, U Cukierek, Xoiek, Papryk, CuR Fennek HE, MIKUŚ, IVANPOLSKA, ToNieCICHY, MACHEETEEA, kowal, hubix, ZagneRo, MEISTER, NIEZGODNYYY, Next!, Dura, LOTHBROK, YolYou, Wujek H., Sianokokos, Mariuszekk, PyNiO,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS