NWLK Dopisz komentarz do postu Wysłany: 02-12-2017, 11:54  #1

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Ostrzeżeń: 1/6

Reputacja: 2

Twój nick: NWLK
Link do Twojego profilu STEAM:http://steamcommunity.com/profiles/76561198366014508/%C2%A0
Nick Opiekuna/Moderatora/Junior Admina: PitreK
Dowody(Demo/SS,y): http://forum.sloneczny-dust.pl/topics212/podanie-o-admina-nwlk-vt15177.htm ( prosze zobaczyc co on napisal)  na koncu 
Opis sytuacji: Wasz Chef Admin nie uwzgledniajac powodu napisal mi iz nie Da mi prubbego admina " BO NIE " I do tego zaczal przeklinac. Nie Da mi probnego admina bo nie przypadlem mu do gustu. 

Sygnatura została zablokowana, ponieważ użytkownik posiada warny.

Pietrek Dopisz komentarz do postu Wysłany: 02-12-2017, 12:05  #2

Chef Admin

Informacje:

Należy do:
Chef AdminU UrlopAdmin - BBUżytkownik

Reputacja: 20/14

Owszem nie przypadłeś mi do gustu i nie widzę Cię po prostu w roli admina dlatego Cię nie przyjąłem a drugim powodem jest warn na Twoim koncie. Trzeba czytać wymagania, wiedziałeś że masz warna i piszesz podanie zastanów się co robisz.

blac_ks Dopisz komentarz do postu Wysłany: 02-12-2017, 13:33  #3

Informacje:

Należy do:
AdministratorUżytkownik

Reputacja: 145/82

Po pierwsze masz warna więc nie masz prawa składać podania.

Po drugie Chef Admin jest prawą ręką Opiekuna i za jego zgodą w każdej decyzji ma takie same uprawnienia.

Opiekun wraz ze swoją kadrą adminów są właścicielami serwera.
Na serwerach panuje ustrój Dyktatury demokratycznej. Tzn że wszystkie decyzje podejmowane są wspólnie ale najwięcej do powiedzenia ma Opiekun, bo to on odpowiada za wszystko. On reprezentuje adminów, cały team przed Zarządem sieci.
Także mają pełną dowolność w kreowaniu składu kadry. Pod warunkiem, że dobierają ją dla dobra serwera i graczy.

Jesteśmy prawdziwą społecznością. Ze wszystkimi plusami i minusami tego.
A nie jakimiś sprzedajnymi pizdami. Więc jak myślisz, że napiszesz skargę do jakiegoś właściciela, który opieprzy jakiegoś Chef Admina bo nie dał jakiemuś dzieciakowi wpłacać regularnie 5zl do swojej kieszeni to się kurwa pomyliłeś grubo.
Nie myśl że admina sobie możesz kupić by latać po kampie i jeszcze mi tu drzeć jape, że go nie dostałeś.

I zapamiętaj: mają pełne prawo aby Cię nie lubić, nie chcieć, czy odmówić Ci bez szczegółowego wyjaśniania powodów. Póki tobą publicznie nie gardzą, nie obrażają i dalej traktują jak klienta to gitarka. To jest ich serwer, sami sobie go utrzymują, rozwijają, poświęcają czas, dbają o niego i nikt im nie będzie mówił z kim mają pracować. 

A ja będę się przyglądał i patrzył w jakim stylu to robią.

PS.

nie dałeś dowodów, że Cię obrażał
nie dałeś dowodów, że zaczął przeklinać

A jak robił to prywatnie - to te jest człowiek, ma prawo.

Architektura, motocykle, wakeboard, strzelnica a po nocach CS.

1

adrian11231 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 04-12-2017, 19:09  #4

Opiekun Serwera

Informacje:

Należy do:
OpiekunU UrlopAdmin - BBUżytkownik

Reputacja: 12

Zrozumcie ,że uprawnienia na BB dają  10 razy więcej niz uprawnienia na jakimkolwiek innym serwerze dlatego jeśli nie jesteśmy kogoś pewni to nie dodajemy ich.
Pisanie podań po 30 razy na prawdę nie pomaga a nastała od jakiegoś czasu taka głupia moda w dziale bb by pisać podanie po raz 10,15 czy nawet 20 ...

blac_ks Dopisz komentarz do postu Wysłany: 04-12-2017, 20:33  #5

Informacje:

Należy do:
AdministratorUżytkownik

Reputacja: 145/82

Siłą niczego nie zdziałasz.
Jeżeli nie potrafisz sobie zjednać administracji, która prowadzi rekrutacje to widocznie wina leży po Twojej stronie.

Temat zamkniety

Architektura, motocykle, wakeboard, strzelnica a po nocach CS.

Ten temat przeczytało 100 użytkowników a dokładnie:
Kevcio, U ROLEX, U JustOne#Nikodem, aneiyaxd, pawelisto2, ZagneRo, kondzioo, CrasH, NWLK, Reksio, _XareN_, rejx, Papryk, xPaulax, U DrGreen, NirmuX, Zbyniu, NyuK, Get_SnakeS, SPIRIT, HiveY, Kraxy142, HansToNieJa, POWER4444, Stalker, Inextt, Buczu, YolYou, Wujek H., insza, JustLuceKK, Born, YonKo, szczypior, mister920, ferNN, ByDeadline., XjojkoX, Rash3r12, KabelOdSzyii, Skrupa, OSK4R, Cukierek, U Batumen, Vako$$$, SZADI, Ezik, Viking7331, bademan31, Imo, gumis123, A$AP Harry, AsCreed, 3majsie1995 !, Kefiro, U SztosDamianek, Next!, Bizzi, LOTHBROK, mati25785, Golem, SeeQ, Rzekszuszu, U ffii6, Invisible Woman, LubieMatematyke, Fredx, hubix, sAd?Yes?mAybe?, Pączuś, NIEZGODNYYY, h0llyw33d., U kowal, ShadovDan, szarnyk, Ninja, CuR Fennek HE, Angela, adrian11231, IVANPOLSKA, Im Me, Kiju, BuddaSiakJamuni, U Wajkt0r, Pietrek, Ponczu'S, Dorszuuuu, Jacob, zaPPer, Ga Briel, Bartoszenka, Sianokokos, xenu, MICHU, Fredbear :D, MagicOOO, Treizerro, Mariuszekk, PyNiO, Mazurek,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS