pawelisto2 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 02-12-2017, 19:30  #21

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 39/29

Temat o Angeli, a tu rozmowa zboczyła na gadanie o mnie, no ładnie haha! :D
Jest dokładnie tak jak Hans mówi. Wujkowi nie podobały się kwestie powolnego wdrażania zmian i propozycji, a ja po prostu nie czułem wsparcia i tyle. Pisałem przecież kiedyś, że będę pomagać jak mogę(nawet finansowo - składki jednego z adminów ZM chociażby), ale z poziomu gracza, bo najwidoczniej to jest mi pisane :P

Nie wiem jak Wujek uważa, ale według mnie temat można zamknąć i serio przenieść to wszystko na Wasze timspiki czy coś i tam dowiedzieć się czemu Inexxt uważa Rookie za bezsens i jego argumentację awansu Angeli.

Pozdr

Jestem top1 i nie pierdziele głupot - tak mi Wujek H. kazał.

Wujek H. Dopisz komentarz do postu Wysłany: 02-12-2017, 21:00  #22

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 16/15

Poziom idiotycznych tłumaczeń Inexta przekroczył skale debilizmu. Aż mnie skurcz w udzie łapie jak to czytam.

@Inextt
 Ciężko się przyznać do faworki? Lepiej trwać w kłamstwie i pisać debilne odpowiedzi?

@Agnela
Powód Twojej rezygnacji to kumulacja głupoty i stek kłamstw.

Liczę na wyjaśnienie sytuacji. Temat można zamknąć. Bajo. 

Jestem top 2 i nie pierdziele głupot - Tak mi Pawelisto2 kazał. 

blac_ks Dopisz komentarz do postu Wysłany: 03-12-2017, 05:18  #23

Informacje:

Należy do:
AdministratorUżytkownik

Reputacja: 145/82

Wujek mimo wszystko staraj się nie haczyć o obrazę.  Popatrz na to od drugiej strony.  Dobrze że  chłopcy lubią dziewczynki, dziewczynki lubią chłopcy a nie na odwrót...

Temat zamkniety

Architektura, motocykle, wakeboard, strzelnica a po nocach CS.

Ten temat przeczytało 101 użytkowników a dokładnie:
Kevcio, Pączuś, U JustOne#Nikodem, Next!, U kowal, Cukierek, szarnyk, Ninja, CuR Fennek HE, Janusz BaseB, Sztoss, EMQQ, Shark, hubix, sAd?Yes?mAybe?, Born, Pi0N, NyuK, h0llyw33d., Vikro, LOTHBROK, Ga Briel, Bartoszenka, Sianokokos, Gajco, MICHU, Grażynka, rejx, Papryk, BuddaSiakJamuni, U Wajkt0r, poincik, Pietrek, szczypior, BOZYDAr, pawelisto2, ShadovDan, ZagneRo, kondzioo, MurlocPL, YamiK, FILIPS0N, Fredbear :D, YolYou, Wujek H., insza, JustLuceKK, Viking7331, Zbyniu, Imo, Dorszuuuu, SPIRIT, zaPPer, Kraxy142, HansToNieJa, POWER4444, Angela, Reksio, _XareN_, Inny, ScreamDejv, SZADI, Franklin, AdaX, YonKo, LubieMatematyke, Urbansky, ferNN, XjojkoX, Rash3r12, KabelOdSzyii, xenu, Inextt, Buczu, U Batumen, Vako$$$, U brylas, Ezik, U ffii6, Invisible Woman, Im Me, A$AP Harry, ByDeadline., 3majsie1995 !, Kefiro, U SztosDamianek, Stalker, OSK4R, Robertt., mati25785, Winderlook, SeeQ, Kaczor, adrian11231, IVANPOLSKA, SET, Kiju, Kebsss, MIKUŚ, Mazurek, PyNiO,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS