Next! Dopisz komentarz do postu Wysłany: 13-04-2018, 18:54  #1

Admin - Retakes OP

Informacje:

Należy do:
Admin - Retakes OPUżytkownik

Reputacja: 14/9

Twój nick: Next!
Link do Twojego profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/holeuniverse/
Nick Admina: Daiki
Serwer: DR
Dowody(Demo/SS,y): Demko (sytuacja miala miejsce ok. 18:43) mapa: deathrun_dustugp_sloneczny
Opis sytuacji: 
Zaczęło się od tego, że wbiłem na serwer i od razu byłem wybrany na tt. Wpisałem !fr za PESTKI. Po przejściu mapy przez jednego z graczy, odpalił granaty. Ja nie bedąc przygotowany wbiegłem do wody. Wokół areny jest taka woda, która zabija. No i świetne pestki ogólnie. Potem tłumaczył, że "petski na kosy" (XD) potem, że "na nade". Admin Daiki konsekwencji nie wyciągnął, mimo iż powinien. Nie chodzi mi tu o samego bana. Chodzi o sam fakt. Co by było, gdyby jakiśnowy gracz wbił na serwer, byłby tt i poprosił pestki, ale ct wybiera coś innego. ADMIN NIE REAGUJE. Gracz myśli, że albo admin nie wypełnia obowiąków (admini są bee, tylko kolorek) albo w następnej rundzie robi na złość temu ct i daje coś innego. I tu też są 2 drogi. Albo dostaje bana i nigdy nie wraca na serwer bo uważa, że faworyzacja, albo nie dostaje i myśli, że admina nic nie interesuje i jest po to by być.

[ Dodano: 13-04-2018, 18:57 ]
Chciałbym jeszcze dodać, że zwyzywalem typa i nawet nie dostałem gaga xd

→Jedna, wielka patologia←

Daiki Dopisz komentarz do postu Wysłany: 13-04-2018, 23:58  #2

Admin - DR

Informacje:

Należy do:
Admin - DRUżytkownik

Dał 2 punktów

Z całym szacunkiem :) lecz mogłeś się upomnieć ponieważ niekiedy nie widzę wszystkiego co dzieje się na serwie ( np gdy komuś odpisuje steam ) a co do tego : Potem tłumaczył, że "petski na kosy" nic takiego nie mówiłem :p więc no wiesz ... :P ( http://sourcebans.sloneczny-dust.pl/s10/ ostatnie bany i nie widać bym dał bana ... dlatego że nie miałem za co  jeżeli naprawdę nie dali ci życzenia i tego nie widziałem to sorry mój błąd ) 

ShadovDan Dopisz komentarz do postu Wysłany: 14-04-2018, 13:49  #3

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 50/45

Po obejrzeniu mogę stwierdzić, że: 

- Gracz "pite jest" nie dał życzenia, nie poczekał na odpowiedź Terrorysty na pytanie Daikiego co ten chce
- Admin Daiki cały czas się ruszał, czyli na Steam nikomu nie odpisywał, czyli MUSIAŁ WIDZIEĆ co się działo na serwerze w aktualnej chwili
- Ban nie został nadany, czy to za życzenie jak powinno mieć to miejsce, czy za późniejszy brak kultury gracza "pite jest" 

Decyzję co podjąć w sprawie admina pozostawiam Opiekunowi, ale jakieś konsekwencje według mnie powinny być wyciągnięte, nieduże, ale powinny. Na przykład rozmowa z adminem, taka konkretna.

P.S. Dostałem pozwolenie na wypowiedź od Opiekuna, więc prosiłbym o niewarnowanie tej wypowiedzi ;)

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity. But I'm not sure about the former" ~ A. Einstein

Ten temat przeczytało 80 użytkowników a dokładnie:
Nadus, hubix, Rzekszuszu, Papryk, SztosDamianek, Ukrainieck, _XareN_, huzar, quRRierr, Silverek, 666666666, Pietrek, MagicOOO, Viking7331, U BuddaSiakJamuni, Angela, Wujek H., U Ponczu'S, Dikey, LOTHBROK, Ga Briel, kowal, U #noname, Szymi2001, matiG, Xoiek, ffii6, Daiki, Małcin1337, Vako$$$, JustOne#Nikodem, dejwid103, ShadovDan, Antoni, U SPIRIT, MurlocPL, Aw1ko, YonKo, Kirtasho, adrian11231, insza, Next!, Ninja, NyuK, zaPPer, XjojkoX, ferNN, NinjaTrol, Seba '', bademan31, Inny, U Mist, brylas, Binisz, U Rash3r12, sajmonele, NO ONE, DGexpire, poniacz, KabelOdSzyii, Fluxy.ttp, Cios w tchawicę, Batumen, Reksio, SeeQ, McKK, Kefiro, LubieMatematyke, HiveY, YodadoY, cOrtexi, L3WY, Reed, IVANPOLSKA, mati25785, Inextt, Sianokokos, Marco4, Pączuś, Im Me,

Napisz odpowiedz

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS