Ogłoszenie 
 forum.cs-4frags.pl

Next! Dopisz komentarz do postu Wysłany: 12-01-2018, 20:18  #1

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 15/9

Twój nick: Next! 
Link do Twojego profilu STEAM: http://steamcommunity.com/id/adminretakesop/
Nick Admina: ✪Pierdonka  
Serwer: ROP
Dowody(Demo/SS,y): Na dole
Opis sytuacji: Witam,

Witam,

Chciałem zgłosić niekompetencję i brak jakiegokolwiek szacunku do innych. Jest on rookiem na naszym serwerze. Od razu został złapany przez detektywa Gabriela i ujawnił jego logi, które były... A zresztą zobaczcie sami >>link< Jest on chamski i sarkastyczny oraz głosi nieprawdziwych regulamin.
Cwaniaczy jak może i "orze jak moze". Uważa, że obrażanie przede wszystkim mnie jest fajne i zabawne, bo się można pośmiać.
Tu macie ss z jego logów, żeby nie było że rzucam słowa na wiatr. 
Sory za błędy, ale piszę na fonie szybko
I tak pisałem do Matiego ale on ma to w powazaniu i mówi, że to dla jaj... Pozostawie to bez komentarza

@EDIT 
Jak pisałem mati ma to w głębokim powazaniu. 
A jak chce wyjaśnić to pierdonce na pv to zaczyna mnie wyzywać i nie da się rozmawiać 

Screenshot_20180112-201937.png
<span style="font-size: 28.1391px;">Ooo, kolega reklamuje haksy a potem kicka kornassa za reklamę. Hmm. Jeżeli to była reklama cheatow to nie był by perm??? Poza tym widać, że pierdonka nie czytał regulaminu, bo kł&oacute;cił się że mn
Plik ściągnięto 26 raz(y) 209,9 KB

IMG_20180112_200523.png
O darmowy admin. Pisać rtv!! Głoszenie nieprawdziwego regulaminu
Plik ściągnięto 1 raz(y) 51,31 KB

IMG_20180112_200611.png
<span style="font-size: 28.1391px;">Degrad hmm. I to jeszcze do wystkich pisze. Ciekawe. Miło mi</span>
Plik ściągnięto 1 raz(y) 51,19 KB

→Jedna, wielka patologia←

MICHU Dopisz komentarz do postu Wysłany: 12-01-2018, 20:23  #2

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 8/4

Next, skargi pomiędzy adminami z jednego serwera rozstrzyga się na PW z Opiekunem a nie na forum.

"Don't watch the clock; do what it does. Keep going." ~ Sam Levenson

LubieMatematyke Dopisz komentarz do postu Wysłany: 12-01-2018, 20:24  #3

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 45/10

Wiesz pisanie skarg na kolegów z administracji też nie jest raczej fajnie no ale ehh... Taki temat był już wałkowany parę razy no ale co tam. Jeśli macie ze sobą jakiś problem idźcie sobie na jakiegoś ts'a, albo napisz do opiekuna. Robisz z siebie ofiarę losu,a potem piszesz skargi na kolegów bo napisał "degrad dla nexta". Jak dla mnie skarga bez sensu nigdy nie byłem świadkiem jak Cię obrażał no ale co tam ¯\_ツ_/¯

Ga Briel Dopisz komentarz do postu Wysłany: 12-01-2018, 20:26  #4

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 22/48

Zacznę od tego że ja nic nie szukałem po prostu zacząłeś do mnie pisać , pokazywać screeny logi itd i napisałem ci abyś napisał skargę a nie do mnie pisać...
A co do Pierdonki i nexta nie raz widzę jak się wyzywają na [email protected] i za przeproszeniem wkurzają swoim pisaniem i wyzywaniem  się...
Pierdonka nie powinien reklamować cheatów nawet ich nazwą ani trollować gracy typu ,,Darmowy Admin - RTV" I Prowokować Nexta ,,degrad dla nexta"
A ty Next nie dawaj się prowokować i idź po prostu do Matiego i z nim wtedy wyjaśniaj i z Pierdonką na TS.
Pozdrawiam 

mati25785 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 12-01-2018, 20:32  #5

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 5/5

Jak macie jakieś problemy to zapraszam na ts !!  

Temat zamkniety

Pozdrawiam

Ten temat przeczytało 49 użytkowników a dokładnie:
LOTHBROK, ffii6, SztosDamianek, YonKo, Next!, xPaulax, Wujek H., Batumen, ShadovDan, MICHU, NyuK, IVANPOLSKA, MACHEETEEA, CuR Fennek HE, Vako$$$, mati25785, zaPPer, Reksio, LubieMatematyke, EMQQ, PIER DONKA, Sianokokos, Ninja, Ga Briel, NO ONE, Inextt, Im Me, Fredbear :D, Aksamitny Hator, Silverek, Pączuś, sAd?Yes?mAybe?, HiveY, SPIRIT, Xoiek, _XareN_, POWER4444, Pietrek, Ezik, hubix, poniacz, YolYou, Cukierek, NinjaTrol, matiG, Angela, BuddaSiakJamuni, Papryk, Inny,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS