HyperHype Dopisz komentarz do postu Wysłany: 13-05-2018, 14:25  #1

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Ostrzeżeń: 1/6

Reputacja: 2/5

Nick: HURRICΔNE!
SID: STEAM_1:1:436634136
Serwer: AWP
Data bana: 13.05.2018 (13:52)
Mapa: awp_lego2_sd_spring 
Nick Admina: MaTTiG
Opis sytuacji: Na początku się może przedstawię i powiem skąd się urwałem. Może pamiętacie, może nie kiedyś grałem już na tej serwerowni pod innym nickiem (Hyper) wracam sobie po przerwie która była spowodowana pracą za krajem. Chciałem się wyczilować i wybór padł na only awp. Trochę tam postrzelałem (przy okazji przerwy mój skill znacznie spadł, ale to na marginesie) i nagle jeb, dostałem bana za "cheatowanie". Co do cheatowania gram w Counter-Strike'a od jego powstania, bodajże od 2012 roku, aż do dzisiaj. Łącznie mam 4,5k godzin (niby ranga nie gra, ale warto powiedzieć, że Global Elite posiadałem 4 razy :/ ) , z czego same 1000h było grane na amatorskiej scenie e-sportowej, na której udało mi się wraz z ekipą wygrać 3lany. Gdybym nie sprzedał mojego main konta, dostalibyście linka do niego ew. gdybym go znalazł, co jest mało możliwe bo kiedyś już próbowałem go znaleźć i koleś, który go kupił zmienił nick etc. Kto chcę wieżyc może, kto nie to nie. Jeżeli nie dostane ub, ponieważ dalej będziecie sądzić, że "cheatuje" jakoś się tym nie przejmę, ale warto spróbować napisać prośbę. Dziękuje za uwagę.

Sygnatura została zablokowana, ponieważ użytkownik posiada warny.

Vekson Dopisz komentarz do postu Wysłany: 13-05-2018, 14:51  #2

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 1

Pamiętam jak kiedyś grałeś na jb, ale to tyle. Jednak konto, na którym grałeś otrzymało VACA (https://steamcommunity.com/profiles/76561198799182041). Nie miałeś globala, bo nie strzelałeś wybitnie. Pewnie skończyło się tym, że używałeś wspomagaczy na rozgrywkach turniejowych. 

Wnioskując, skoro wcześniej używałeś wspomagaczy to i teraz mogłeś ich użyć. Ponadto sprawdzając te steam id to zauważyłem też nadanego bana na placu zabaw z takim samym powodem co tutaj czyli cheatowanie (https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:436634136&advType=steamid

Także skończ kłamać :) Nigdy nie występowałeś na lan'ie ani nic z tych rzeczy, a te twoje główne konto jest tutaj: https://steamcommunity.com/profiles/76561198799182041 z nadanym VAC banem, bo rozkapryszony dzieciak nie mógł sobie poradzić na mm'ie. To tyle, ban nadany słusznie. 

HyperHype Dopisz komentarz do postu Wysłany: 13-05-2018, 15:03  #3

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Ostrzeżeń: 1/6

Reputacja: 2/5

Hah, już chuj w tego warna. Po pierwsze koleś vaca mam za mecz HvH, pewna osoba (+ pisałeś, że nie miałem globala etc. zobacz ssy na profilu ziomka z którym grałem i zobacz jakie tam są rangi, jak będzie chciał to pokaże Ci te ssy jak nie to nie) może to potwierdzić, był to wingman w którym koleś w enemy latał z chamskim wall hackiem dlatego nie wytrzymałem i się odpaliłem tyle. Co do drugiej sytuacji na placu zabaw nigdy nie byłem i gdzie Ci tam piszę, że za cheaty? XD możesz wysłać ss'a z jakimś markerem czerwonym na powodzie "cheatowanie". Chętnie wysłałbym Ci zapisy tych lanów, ale jak wspomniałem są to AMATORSKIE lany do których zapisów nie ma dostepu nikt oprócz ich organizatorów. A moje main konto jak już pisałem sprzedałem i to nie jest to które linkujesz z vaciem.

peace.

fLpSAHR Dopisz komentarz do postu Wysłany: 13-05-2018, 16:09  #4

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Było widać że jesteś odj3b, raz nie możesz trafić a raz strzelasz aż za szybko.
Kup sobie kolejne nowe acc i graj dalej prosta sprawa xD

HiveY Dopisz komentarz do postu Wysłany: 17-05-2018, 08:28  #5

Grafik

Informacje:

Należy do:
GrafikUżytkownik

Ostrzeżeń: 2/6

Reputacja: 24/25

@ref
Ktoś to rozpatrzy ?

AdaX Dopisz komentarz do postu Wysłany: 17-05-2018, 20:45  #6

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 15/17

Po obejrzeniu demka stwierdzam iż czitowałeś, zbyt szybko strzelałeś gdy ktoś wychylał zza ściany. Kilka razy dało się zauważyć jak pomagałeś sobie patrzeniem przez ściany.

Brak Unban'a

Temat zamkniety

Ten temat przeczytało 45 użytkowników a dokładnie:
TouchMe, NyuK, Pączuś, MurlocPL, ferNN, Angela, HiveY, AdaX, LubieMatematyke, Pietrek, POWER4444, A$AP Harry, U Stalker, hubix, ffii6, Unknown31415, matiG, NinjaTrol, Papryk, Next!, BuddaSiakJamuni, Joziu, Batumen, YonKo, L3WY, Ninja, HyperHype, SZADI, Inextt, [email protected]!!, IVANPOLSKA, SztosDamianek, Kefiro, fLpSAHR, SeeQ, quRRierr, huzar, Cukierek, Ponczu'S, MEISTER, Vekson, Sianokokos, SPIRIT, Ga Briel, ShadovDan,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS