Ogłoszenie 
 forum.cs-4frags.pl

Im Me Dopisz komentarz do postu Wysłany: 05-03-2018, 10:40  #1

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 118/92

Nick:  I'm Me.
Imię:  Adam
Znajomość ortografii j. polskiego: ~7-8
Ilość subskrybcji / znajomych na prowadzonych portalach (FB, Steam, YT, Twitch, Twiter, Instagram, blog itd.): Nie lubię za bardzo masówki w znajomych, dlatego na fb jak i steam ich za dużo nie mam, a co do pozostałych social mediów to kiedyś pomagałem przy prowadzeniu fanpage'a prywatnego serwera w Margonem i planowałem z Nikolcią ogarnąć yt dla sieci, ale zobaczymy jak to wyjdzie.
Ile godzin dziennie jesteś na FB/YT/Twitch/forum/inne: Szczerze to prawie cały dzień śledzę jakieś social media i nasze forum.
Czy lubisz pracę zespołowa czy indywidualną: Praca indywidualna w sumie nie jest taka zła, ale wiadomo, że lepiej się coś robi we współpracy z kimś.
Jaki masz pomysł na siebie w internecie: Rozwijać wszystkie 4 podpisy z mojej sygnaturki (buziaki dla jej autorki ;* )
Doświadczenie: Kiedyś na prywatnym serwerze w Margonem byłem tak jak tutaj organizatorem i przez to musiałem również zostać redaktorem,  więc sporo tam pisałem lecz niestety wszystko tam jest w prywatnych działach i nie mogę wam tego pokazać :/ Moich tamtych prac nie zobaczycie, ale przecież tutaj też troszkę pisałem, więc mniej więcej wiecie na co mnie stać ;p

Dlaczego ty:  Mam parę pomysłów, na przykład na wywiady z raczej ciekawymi osobami nie z sieci, o których pisałem Mazurowi, ale na wywiadach zapewne się nie zakończy ;d Podpis pajac poeta z mojej pięknej sygnaturki ;* nabierze nowego wymiaru ;p Dodatkowo jak już pisałem wyżej planujemy z Nikolą zrobić yt, tylko póki co sami wszystkiego nie ogarniemy ze względu na nasze komputery, ale może coś wymyślimy. Będę mógł jeszcze pomagać Nikodemowi ze snapem oraz instagramem, mój organizatr w tym pomoże i będziemy mogli tam robić jakieś konkursiki.

Na ten moment z mojej strony to chyba tyle, dzięki za uwagę i do usłyszenia :)

1

poniacz Dopisz komentarz do postu Wysłany: 05-03-2018, 10:56  #2

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 62/46

O Jezu no pewnie że na Tak... 

Jest to za bardzo zaufana jak i kompetentna osoba i jest to niepodważalny fakt. Szczerze nikt tak bardzo na ten moment nie jest w stanie zaopiekować się i postawić na nogi redakcji a także innych różnych działów/funkcji jak nasz Adam ;)

Jak to powiadają ''Od redaktora do [email protected]'' prawda?

1

Next! Dopisz komentarz do postu Wysłany: 05-03-2018, 10:59  #3

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 15/9

Jestem na tak
Świetny organizator +
Widać że się stara +
Znany i lubiany +
Doswiadczenie +
Wiek +

→Jedna, wielka patologia←

vivra Dopisz komentarz do postu Wysłany: 05-03-2018, 11:11  #4

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 16/7

Jestem na tak, Im Me w swoim żywiole! ^^
+mądry
+poprawnie się wypowiada 
+miły 
+doswiadczenie
Takich osób potrzeba. :p

1 repka = 10 ciastesteczek dla ciebie Gość

1

insza Dopisz komentarz do postu Wysłany: 05-03-2018, 14:36  #5

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 68/76

Ode mnie oczywiście WIELKIE TAK
Adam jest chyba jedną z niewielu osób, która tak bardzo nadaje się na to stanowisko. Wszystkie tematy związane z organizacją, które są tak pięknie opisane, to wszystko on! Widać że ma do tego smykałkę chłopak. Z językiem polskim nie ma najmniejszych problemów (jeszcze mnie czasami poprawia Gamoń :( ) No i te jego cudowne poezje <serducho> Nic dodać nic ująć, jego zapał do pisania plus głowa pełna pomysłów, czego chcieć więcej? 

1

HiveY Dopisz komentarz do postu Wysłany: 05-03-2018, 18:40  #6

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 11/16

Mamy obecnie.. jednego redaktora? XD, który dobrze się wywiązuje z obowiązków, to dlaczego by nie dać szansy też kolejnemu.
Jestem na tak
+Wiek
+Masz organizatora więc potrafisz się ładnie angażować w życie sieci, więc odnajdziesz się na stanowisku redaktora jak mało kto.
+Zapewne masz od groma pomysłów xD

Mazurek Dopisz komentarz do postu Wysłany: 06-03-2018, 17:19  #7

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 55/48

Zostałeś przyjęty! Jeśli masz jakieś pytanie skontaktuj się z Opiekunem.

Temat zamkniety

Ten temat przeczytało 72 użytkowników a dokładnie:
Pączuś, MagicOOO, Viking7331, Next!, Papryk, SztosDamianek, Fredbear :D, vivra, Inextt, SeeQ, JęzykBoga, Pi0N, Kirtasho, Anzis, HiveY, zyberpl, Wujek H., NIEZGODNYYY, _XareN_, Mariuszekk, quRRierr, Sianokokos, Pietrek, Batumen, AdaX, hubix, Brunon, Ninja, Ponczu'S, Cukierek, HS, kowal, Silverek, matiG, mati25785, ffii6, insza, Jexenux, Bartoszenka, NyuK, LOTHBROK, Ezik, pawelisto2, MurlocPL, YonKo, huzar, Joziu, SZADI, McKK, kondzioo, LubieMatematyke, ShadovDan, Strusiu, SPIRIT, NinjaTrol, bademan31, Ga Briel, MICHU, ZoZul, Szymi2001, Rash3r12, Im Me, NO ONE, Angela, poniacz, L3WY, IVANPOLSKA, XjojkoX, Reksio, MuminekPL, Shaja, PyNiO,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS