Cukierek Dopisz komentarz do postu Wysłany: 18-11-2017, 20:00  #1

Admin - Retakes OP

Informacje:

Należy do:
Admin - Retakes OPUżytkownik

Reputacja: 39/73

Nick: Cukierek.

Imię:  
Bartek.

Znajomość ortografii j. polskiego: tak z 8/10 bo mam problemy z tym nie razem i oddzielnie.

Ilość subskrybcji / znajomych na prowadzonych portalach (FB, Steam, YT, Twitch, Twiter, Instagram, blog itd.)  Mało bo te fb miałem poblokowane i nie chce mi się ich wszystkich dodawać bo mi niepotrzebne jest 500 znajomych.

Ile godzin dziennie jesteś na FB/YT/Twitch/forum/inne: na yt przynajmniej 3h bo wieczorkami na telefonie przesiaduje i przy okazji forum sprawdzam.

Czy lubisz pracę zespołowa czy indywidualną:  To i to ale szczerze to wolę bardziej indywidualną ale z osobami chętnymi do współpracy zawsze przyjemnie mi się pracuję. 

Jaki masz pomysł na siebie w internecie: Zaawansowany haker, a tak na serio w necie? nie wiem na razie to sobie planuje życie ale w rzeczywistości. 

Doświadczenie: Zależy w czym... w wywiadach to widać dwa napisałem i czuję się fajnie.

Dlaczego ty:  Chcę zmienić smak z tego jagodowego!

Gość Ty kozaku!

blac_ks Dopisz komentarz do postu Wysłany: 18-11-2017, 20:05  #2

Informacje:

Należy do:
AdministratorUżytkownik

Reputacja: 145/82

Cukierek chyba sobie wyjaśniliśmy pewną kwestię na PW.
I ta kwestia dyskwalifikuje Cię.

Temat zamkniety

Architektura, motocykle, wakeboard, strzelnica a po nocach CS.

1

Ten temat przeczytało 47 użytkowników a dokładnie:
Viking7331, U SztosDamianek, YonKo, Angela, insza, SPIRIT, YolYou, zaPPer, U ffii6, NyuK, Cios w tchawicę, aneiyaxd, SZADI, A$AP Harry, U Batumen, Sztoss, LubieMatematyke, Fredbear :D, ZoZul, mati25785, HiveY, Reksio, Im Me, _XareN_, SeeQ, Ninja, szarnyk, AsCreed, Inextt, MagicOOO, Cukierek, Cube, Rash3r12, Ga Briel, hubix, Jacob, Xoiek, LOTHBROK, POWER4444, Pietrek, 3majsie1995 !, xPaulax, pawelisto2, rejx, ShadovDan, PyNiO, Mazurek,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS