squall Dopisz komentarz do postu Wysłany: 2015-10-08, 20:51  #1
Organizator

Informacje:
Posty: 270
Wiek: 18
Dołączył: 24 Maj 2015
Skąd: Olsztyn


Należy do:
OrganizatorUżytkownik

Reputacja: 23
 1. Jak pewnie czujecie się w przygotowaniach do I Edycji Słonecznego Turnieju 5v5? Jest to wasz pierwszy występ w jakimkolwiek turnieju? Stawiacie na trening indywidualny czy drużynowy, czy jest coś na czym skupiacie największą uwagę?


Cytat

 Jak na nowa drużynę która gra ze sobą od 3-4 tygodni idzie nam bardzo dobrze. Poskładaliśmy się z starej ekipy ''be.Quick'' i ''Shade Of Us'' którzy doszli na FEC do 1/32. Jest to nasz pierwszy wspólny turniej. Co do treningów to stawiamy tak samo na indywidualny jak i drużynowy. Najwięcej skupiamy się na własnych błędach i staramy się ich pozbyć. Testujemy też swoje siły przeciwko drużyną spoza Polski i wychodzi nam jak dotąd wszystko.  

 

2. Co sądzisz o waszej grupie? Mógłbyś przejść po każdej z drużyn i opowiedzieć, co sądzisz o grze przeciwko nim?


Cytat

Powiem Ci szczerze że nie lubię się wypowiadać na temat innych. Dostaliśmy swoją grupę, terminy meczy a reszta nas nie interesuje. :) Podejdziemy do każdego przeciwnika z takim samym nastawieniem.  
3. Być może poznałeś/poznałaś się z większością kapitanów. Czy są jakieś dwie drużyny (oprócz was) którym kibicujesz?  


Cytat

Nie znam nikogo i nie biorę udziału w tym turnieju aby nie zawierać nowych znajomości :)4. Jaki jest plan minimum jaki stawiacie sobie z drużyną grając w turnieju? Czujecie jakąkolwiek presję związaną z rezultatem przez was oczekiwanym?


Cytat

Nie mamy żadnych planów. Nie na darmo nazywamy się be.Quick. Naszym celem jest jak najszybsza wygrana. A jeśli się nie uda? Cóż nie pierwszy i nie ostatni turniej a każdy może mieć swój zły dzień. Jeśli chodzi o jakąkolwiek presję to powiem że nikt jej nie czuje. Każdy jest zmotywowany i chce wygrać.5. Czy jest u was gracz, gracze, którzy będą mieli największy wpływ na rozgrywkę?


Cytat

Nie ma w drużynie takiego gracza, który by się tak bardzo wyróżniał od reszty. Reprezentujemy taki sam poziom. Wiadomo, tak jak już mówiłem zależy od tego jaki kto ma dzień 
6. Co sądzisz o zmianach wprowadzonych przez Valve, głównie odnośnie M4A1-S i nowych hitboxów. Myślisz, że owe zmiany mają wyraźny wpływ na obecną rozgrywkę?


Cytat

Żadna zmiana nie ma dla mnie wpływu na obecną rozgrywkę. To jest kwestia przyzwyczajenia i kolejny wymysł Valve.

 
Serdecznie dziękuję za wywiad i życzę powodzenia w turnieju.
squallSo slow internet, why?
  
Profil
           

Ten temat przeczytało 5 użytkowników a dokładnie:
Operator, squall, galbar, Tetris, LemoN,

Napisz odpowiedz


Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  Wykonanie EXCMS edycja EMCE! Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora ! ../Ładowanie strony... proszę czekać!