Ga Briel Dopisz komentarz do postu Wysłany: 30-04-2018, 01:30  #1

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Ostrzeżeń: 2/6

Reputacja: 34/43

Nick: Ga Briel 
Imię: Gabriel
Znajomość programów do tworzenia/edycji grafiki: Photoshop CS6Portable
Dlaczego Ty: Jest 2 grafików , a zapomniałem ! 3 jest tylko że jeden gdzieś zaginął w akcji bo nie jest aktywny gdzieś od miesiąca , więc porobiłem troszkę prac (bo tyle jest w tej chwili zleceń) i sprawiło mi to największą przyjemność i chcę dalej to czynić tylko żeby było ich troszkę więcej ;)
Ile godzin dziennie jesteś na forum: 3/4
Doświadczenie: W photoshopie zacząłem ogarniać gdzieś tak 3/4 miesiące temu więc coś tam jak na razie umiem.
Krytyka jak najbardziej widziana :d

P.S Warna ściągnę jak najszybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sygnatura została zablokowana, ponieważ użytkownik posiada warny.

LOTHBROK Dopisz komentarz do postu Wysłany: 30-04-2018, 02:11  #2

Moderator

Informacje:

Należy do:
ModeratorAdmin - SurfUżytkownik

Ostrzeżeń: 1/6

Reputacja: 58/12

Twoje 3 prace które zrobiłeś w zleceniach, bez obrazy ale nie prezentują zbyt wysokiego poziomu. Jeżeli na poważnie myślisz żeby zostać grafikiem na naszym forum postaraj się robić lepsze prace, gdy stwierdzisz ich poziom wzrósł i porobisz ich trochę w zleceniach napisz podanie. Ale na razie podanie odrzucam.

Podanie odrzucone.

Temat zamkniety

Sygnatura została zablokowana, ponieważ użytkownik posiada warny.

Ten temat przeczytało 50 użytkowników a dokładnie:
Ksenooh, LubieMatematyke, EMQQ, Jexenux, Cube, kowal, Kraxy142, HiveY, Born, MagicOOO, Fredbear :D, McKK, MurlocPL, SPIRIT, 3majsie1995 !, hubix, Viking7331, Xoiek, Cukierek, JęzykBoga, L3WY, poniacz, vivra, BuddaSiakJamuni, MICHU, Kirtasho, LOTHBROK, cqtprfcevmhj, SztosDamianek, kondzioo, Rzekszuszu, U insza, Batumen, ShadovDan, Ka$pi, NyuK, Pączuś, Angela, MuminekPL, Inextt, [email protected]!!, U sajmonele, YonKo, Next!, SeeQ, quRRierr, Ga Briel, wenum123, Reksio, PyNiO,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS