Ogłoszenie 
 forum.cs-4frags.pl

Cukierek Dopisz komentarz do postu Wysłany: 03-04-2018, 20:23  #1

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 49/38

Stalo sie weteran zawital tylko nie taki jaki mial byc :)

Weteran to miala byc ranga gorsza  od legendy, miala wyrozniac starych wyjadaczy po rezygnacji
Tymczasem dostajemy cos na co trzeba pisac podanie, jest to niby jakies wynagrodzenie za zaangazowanie w zycie serwera ale jednak nic nie daje
Jak dla mnie zostalo to zle zrobione bo przeczytajcie sobie TEN post blacka a TEN Mazurka, dostrzegliscie jakas roznice?

Sama nazwa już sie gryzie z wymaganiami bo (pozwolcie ze spytam sie wujka google) 
Tak wyglada 2 znaczenie slowa weteran: "osoba, która przepracowała gdzieś wiele lat lub ma duże doświadczenie w czymś."
No własnie a my go dajemy za jakies zaangazowanie w zycie serwera 
Ja np po jakims wybitnym zaangazowaniu bylbym zawiedziony tym ze w zamian dostaje tylko jakas range.
Do tych waszych wymagan pasuje mi rozwiazanie pawelisto przedstawione w TYM temacie.
No pomyslcie czy bardziej wolelibyscie cos na wzor vipa czy kolorek?

Dobra zeby nie bylo ze tylko narzekam, dla mnie ta range powinny dostawac osoby o 1/2 letnim stazu na jakiejs randze (Admin, Opiekun, Grafik itp) po rezygnacji aby nie byli zwyklimi szarakami.
Zeby nie byli porownywani do dopiero co zarejestrowanych uzytkownikow.
Weteran to powinna byc osoba o ponad przecietnym stazu ktora nie zasluguje na legende

To powinno byc tak:
Admin, [email protected], Grafik, Organizator, Redaktor, Opiekun o dlugim stazu -> Weteran

Moderator, [email protected], Administrator, Wlasciciel -> Legenda

Gość Ty kozaku!

Next! Dopisz komentarz do postu Wysłany: 03-04-2018, 20:46  #2

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 15/9

A co z graczami? Czy gracz bez żadnej rangi, nie może mieć dużego wplywu na rozwój serwera? 

→Jedna, wielka patologia←

Ksenooh Dopisz komentarz do postu Wysłany: 03-04-2018, 20:49  #3

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 7/1

Kurczę, te rangi teraz wychodzą tak, że zaraz będzie za dużo na raz i żadnego weterana nie będzie. ;p  

Ale czytając Twój post, nie zgodzę się z:

To powinno byc tak:
     Admin, [email protected], Grafik, Organizator, Redaktor, Opiekun o dlugim stazu -> Weteran

Moderator, [email protected], Administrator, Wlasciciel -> Legenda

A dlaczego? Bo myślę, że niekoniecznie osoba, która miała duży wkład, musiała być modem, [email protected] czy Adminem i tak dalej. Już nie chodzi o to, że ja mam Legendę, ale jednak to mnie też jakoś tam do takiego myślenia skłania. ;p Jeżeli już miałby być ten Weteran to dla osoby, która nie wiem, inaczej, jak dla mnie to to Stały bywalec ale jednak nieco więcej, czyli że nie tylko siedzi na forum godziny nabija, heh, ale też powiedzmy pełni jakąś funkcję dłuższy czas albo się angażuje w życie i inne takie pierdołki na forum/serwerach. Może ktoś już w poprzednich tematach to pisał, ale wybaczcie, tl; dr i no nie mogę, musiałbym na spokojnie usiąść i to ogarnąć, ale no. :p  

pawelisto2 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 03-04-2018, 20:50  #4

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 98/48

Tylko Weteran na serwerze, a Weteran taki, który proponował black jakkolwiek nie łączy się ze sobą.

Definicję słowa Weteran znam dlatego początkowo byłem za tym, aby ranga, którą obecnie ja piastuję, a walczy o nią Shadov nosiła nazwę Legenda Serwera. Raz napisałem Weteran i tak już zostało :P

Poza tym nie trzymajmy się tak dokładnie tych definicji, bo w wizji black-a Weterana, którego on proponował tam tez podał mnie jako przykład, a nigdzie nie mam długiego stażu.

Zmieńmy nazwę na Legenda Serwera i będzie git, nikt nie będzie mógł mieć pretensji, nie wiem czy nie jest to zbyt ostentacyjne, ale cóż przynajmniej będę łapać się w definicji, bo póki co mam rangę Weteran, ale co prawda nie łapię się w definicji tej rangi :(

No i tak jak pisałem na początku. To co wprowadziliśmy w życie nijak ma się do tego co proponował black, bo on mówił o forum, ja natomiast proponując rangę weteran chciałem oddzielić to grubą kreską od forum.

Co do nominacji osób w postaci pisania podania to...również średnio mi się to widziało, tym bardziej w postaci jawnej dla wszystkich :D Jest awansik na weterana? Git, ogłośmy to w dziale awanse i tyle.

Ogólnie za duży cyrk z tym wszystkim się dzieje. Nad czymś takim myślałem grubo, grubo zanim Wujek H. to zaproponował. Tylko u mnie to był po prostu pomysł zerżnięty z innej sieci gdzie widziałem właśnie takiego Weterana.  Tam to wszystko dzieje się samo. [email protected] ma w danym momencie kaprys, że ten to jest u nas naprawdę długo, tyle już działa dla nas to dostaje Weterana i po kłopocie.
 Też widziałem to w takiej prostej formie jednak nie proponowałem, bo nie jestem zwolennikiem zżynania od innych pomysłów, ale jako że Wujek zaproponował coś takiego to postanowiłem już iść dalej z tym.

Jestem top1 i nie pierdziele głupot - tak mi Wujek H. kazał.

Cukierek Dopisz komentarz do postu Wysłany: 03-04-2018, 20:52  #5

Informacje:

Należy do:

Next! Czytanie ze zrozumieniem 

Nie pisalem o wyplywie na rozwoj serwera (jezeli chodzi o weterana)

Do tego gracz z czego ma napisac rezygnacje?

"Do tych waszych wymagan pasuje mi rozwiazanie pawelisto przedstawione w TYM temacie."

Nadal nie wiesz co z graczami?

TEN TEN TEN TEN TEN TEN TEN TEN TEN TEN TEN TEN TEN TEMAT tak zebys napewno zrozumial tam masz o wkladzie w rozwoj serwera

Gość Ty kozaku!

LOTHBROK Dopisz komentarz do postu Wysłany: 03-04-2018, 20:56  #6

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 55/10

Zgadzam się z tym że weteran to miała na początku być ranga dla osoby która ma ponadprzeciętny starz na sieci ale nie zasługuje na legendę, miała być to ranga na forum, tak chciał blac_ks. 
Ale na serwerach mogła by istnieć taka sama ranga( z resztą już istnieje ), definicja którą podałeś ma właśnie określać kto dostanie weterana na serwerze. 

A osoba która miała duże zaangażowanie w serwer nie ma w nim dużego doświadczenia?

Sortowanie wybranych rang dla legendy czy weterana które podałeś jest beznadziejne. 

Ktoś może być na jakimś stanowisku krótko np. być grafikiem czy redaktorem kilka dni. Wtedy na rangę raczej nie zasługuje! Może też być grafikiem redaktorem dłużej a nie przykładać się do pracy, czy w tedy zasługuje na wyróżnienie? 

I czy osoba która miała niższą rangę niż mod czy [email protected] nie może być legendą? 
Np. ksenooh był grafikiem, Tysia była OP, tak samo Ryan i wiele innych którzy posiadają rangę legenda.

Cukierek Dopisz komentarz do postu Wysłany: 03-04-2018, 21:00  #7

Informacje:

Należy do:

Ajaj lothbrok

"Ktoś może być na jakimś stanowisku krótko"       "ta range powinny dostawac osoby o 1/2 letnim stazu na jakiejs randze" <mysli>

Fakt, Tysia i Ryan dostali legende ale mogli dostac co innego??
Wlasnie o to chodzi, zacytuje blacka 
"1)  Ta ranga ma naprawić i dać wymierne i chwalebne znaczenie randze LEGENDA.  Czyli gdyby powstała ranga WETERAN, od razu X osób wypierdala z rangi Legenda."

Do tego chyba zapominasz ze wszedzie sa wyjatki 

Gość Ty kozaku!

pawelisto2 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 03-04-2018, 21:01  #8

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 98/48

Ja mówię. 
Po prostu za dużo cyrku z tym robicie w mojej opinii. Jest legenda i jest ona przyznawana na dowolnych zasadach przez subiektywną opinię [email protected]/Administratora/Właściciela, tak samo wizualizowałem sobie tę rangę Weterana tylko po prostu z pomocą Opiekuna(jednak bez żadnych podań, nominacji etc. - tym bardziej jawnych), bo wiadomo, że [email protected], czy Administrator nie znają wszystkich graczy na wszystkich serwerach.

Ale to jest dobre, wreszcie coś się dzieje i może wspólnie uda nam się dojść do jednej właściwej wersji!

Jestem top1 i nie pierdziele głupot - tak mi Wujek H. kazał.

HansToNieJa Dopisz komentarz do postu Wysłany: 03-04-2018, 21:44  #9

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 32/10

Jezu wy byście wszystko chcieli robić schematem z określonymi zasadami. Prosta różnica. Legenda osoba która zrobiła wiele dobra dla całej sieci, poświęciła dużo czasu, zmieniła coś, jakkolwiek zapisała sie pozytywnie w historii sieci. Weteran, ktoś kto nawet nie musiał interesować się innymi serwerami, ale na swoich śmieciach zrobił wiele dobrego, poświęcił pewnie więcej czasu na jeden serwer niż ktokolwiek inny i wcale nie musiał mieć nawet rangi admina jeny to takie trudne?

3

HiveY Dopisz komentarz do postu Wysłany: 04-04-2018, 07:39  #10

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 11/16

No to gdzie twoje kolorki hans? Powinneś je mieć jako jeden z pierwszych :)

Ten temat przeczytało 71 użytkowników a dokładnie:
Pączuś, Ga Briel, Ksenooh, HiveY, DoomTRailers, Wujek H., LubieMatematyke, Fredbear :D, Rzekszuszu, kowal, Silverek, Pietrek, 3majsie1995 !, Viking7331, hubix, JęzykBoga, Ninja, Im Me, _XareN_, Angela, pawelisto2, NinjaTrol, matiG, vivra, AdaX, BuddaSiakJamuni, 687arek, kondzioo, Kirtasho, Cukierek, Małcin1337, SPIRIT, SztosDamianek, Zbyniu, DGexpire, Joziu, SZADI, Aw1ko, HansToNieJa, Batumen, LOTHBROK, Next!, ferNN, Ponczu'S, YonKo, HS, Sztoss, MuminekPL, Fluxy.ttp, Kefiro, mati25785, ShadovDan, Adamskyy, cOrtexi, JustOne#Nikodem, bademan31, Ezik, Reksio, SeeQ, Oliwier, ReTkO, huzar, zaPPer, Jexenux, Papryk, NyuK, IVANPOLSKA, Strusiu, Inextt, Sianokokos, Ukrainieck,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS