Guest64566 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 17-05-2018, 02:59  #1

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 119/62

Yo,

1. Kolory czatu. Kolorystyka czatu jest tak żenująca, że to głowa mała.

http://i65.tinypic.com/iydap1.jpg

No okropnie to wygląda...i tak każda infromacja, mniej lub bardziej ważna to i tak jest w kolorze zielonym. Wydaje mi się, że każda informacja, a przynajmniej te najważniejsze jak chociażby: forum, vip powinny być w innym, jakimś mocnym kolorze.

2. !sklepsms, a sklep, którym aktualnie dysponujemy. Widzę, że korzystacie z tych dwóch opcji, bo slonecznego kupujemy przez !sklepsms. Nie możecie całkowicie postawić na sklepsms? Gracze widząc wszystkie usługi w jednym miejscu będą mieli łatwość zakupu, a przy okazji przyciągnie to ich uwagę. 
Kolejna sprawa to, że kupując vipa przez ten okropny sklep po wpisaniu !vip to okienko, które nam wyskakuje bardziej odstrasza gracza do kupna. Wywalone na pół ekranu i mało intuicyjne, w przeciwieństwie do sklepsms, który stosują już wszystkie poważniejsze sieci serwerów i już spokojnie można tam płacić nawet PSC.

3. Na czacie wypadałoby w ogóle dodać info o możliwości kupna usługi sloneczny, bo póki co nikt o tym nie wie...

4. Fajnie byłoby dodać info na czacie: "Widzisz błąd, zgłoś go na forum, a otrzymasz w nagrodę VIP-a!"

Co o tym myślicie? Co o tym myślą technicy? Ile roboty byłoby po prostu z pozmienianiem kolorów tych głupich informacji na czacie? Tylko tyle i aż tyle zarazem, głupie kolorki. 

YonKo Dopisz komentarz do postu Wysłany: 17-05-2018, 03:38  #2

Junior Admin

Informacje:

Należy do:
Junior AdminOpiekunU UrlopAdmin - TS3Użytkownik

Reputacja: 52/65

ja tylko się odniosę się do paru punktów:

1') ---

2') Kto wie ze da się kupić słonecznego to niech kupuje ale on nic nie daje poza rezerwacją slota i tagu przed nickiem. Jest to forma wyróżnienia. Czemu nie da się kupić vipa po przez !sklepsms to tego nie wiem niestety. Komenda !vip ma też jeszcze jeden cel a jest nim pokazanie co dany vip posiada na serwerze. 

3') Jak pisałem wyżej jest to raczej forma wyróżnienia, która praktycznie nic nie daje poza tym co napisałem wyżej 

4') Czyli miał by powstać dział, gdzie gracze zgłaszali by błędy, a my mielibyśmy nagradzać ich vipem? Są na serwerach błędy, które na pewno nie są takie łatwe do naprawy bądź technicy nie wiedzą jak go naprawić. A my za to ze gracz zgłosił błąd mamy my ofiarować vipa no dobrze może i tak być. A co z graczami którzy zgłoszą ten sam błąd tylko w innym terminie będą domagać się vipa bo przecież zgłosili błąd lub też co z błędami o których wiemy? Też mielibyśmy za to nagradzać, że zgłosili nam błąd o którym wiemy?

"Laska Olej Swego Tatę i Obczaj Moją Chatę."

Unknown31415 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 17-05-2018, 09:20  #3

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Ostrzeżeń: 1/6

Reputacja: 161/97

To ja odniosę się do jednego punktu 

4) Pomysł fajny i na niektórych serwerach stosowany, przynajmniej na bb coś takiego miało parę razy miejsce, np. gdy była komenda, po ktorej wpisaniu w konsolę wyrzucało cały serwer, nie pamiętam kto powiedział co powoduje ciągle wyrzucanie serwera dla Ady'ego, ten to zablokował, a gracz otrzymał za to nagrodę.
Także żeby ktoś otrzymał nagrodę to trzeba napisać po prostu jasne reguły co do tego, np. musi opisać jakiś błąd, którego nikt nie zna albo pomóc w rozwijaniu któregoś.

Sygnatura została zablokowana, ponieważ użytkownik posiada warny.

Guest64566 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 17-05-2018, 12:47  #4

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

No nie YonkO, ale teraz zakładasz, że ludzie to są debile, a Wy sami jako administracja byście nie potrafili sobie z tym poradzić xD

a) Przecież oczywiste, że dialogiem można dojść do porozumienia i wytłumaczyć graczowi, że ten błąd został już zgłoszony, więc VIP-a nie będzie.
b) Można wykazać trochę zaufania do graczy, że sami wpadną na pomysł co zostało już zgłoszone to oni tego nie zgłoszą
c) Każdy serwer ma poddział "Błędy/Bugi", więc po prostu gracze tam będą zgłaszać błędy i jeśli natrafią na temat o podobnej nazwie co ich błąd to logiczne, że nie zgłoszą

Wszystko to kwestia dobrej organizacji i zaangażowania opiekuna w swój serwer.

a co do 2) to z jednej strony chcecie upraszczać wszystko graczom tworząc wszędzie wzory itd, a z drugiej strony coś co gracze mogliby chcieć i przynieść sieci jakieś profity to "kto ma wiedzieć ten wie". jeśli to ma być forma wyróżnienia to czemu jedni gracze, którzy o tym wiedzą mogą to kupić i być wyróżnieni, a te osoby co nie wiedzą nie mają takiego przywileju, ba, nie mają o tym nawet informacji, że jest szansa na coś takiego

[ Dodano: 17-05-2018, 13:07 ]
a jeśli faktycznie ma to być rodzaj wynagrodzenia ta ranga sloneczny to trzeba poczekać na ten panel EMCE i zrealizować mój pomysł, aby slonecznego mógł przyznawać opiekun za zaangażowanie w życie serwera i usunąć możliwość jego kupna

Unknown31415 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 17-05-2018, 13:11  #5

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Ostrzeżeń: 1/6

Reputacja: 161/97

"aby slonecznego mógł przyznawać opiekun za zaangażowanie w życie serwera i usunąć możliwość jego kupna"

Kiedyś pytałem Blacksa o genezę i przeznaczenie tego "słonecznego", a on powiedział, że to nie jest ranga możliwa do zakupu, ma być jako wynagrodzenie dla graczy za ich zasługi- tutaj podał przykład Tysi na AWP. Jak widać rangę można kupić, a jako, iż za dużo nie daje, to może warto przywrócić jej poprzednie przeznaczenie, a jednocześnie te, o którym pisze Pawelisto.

Sygnatura została zablokowana, ponieważ użytkownik posiada warny.

Guest64566 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 17-05-2018, 14:01  #6

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

jeśli tak faktycznie miałoby się stać to myślę, że dopiero po wgraniu panelu EMCE, póki co proponowałbym tylko usuniecie tej opcji do kupienia

a ponadto podtrzymuję propozycję wyeebania opcji !vip i przeniesieniu kupowania wszelkich usług do !sklepsms, który cały czas sie rozwija i jest banalny w obsłudze

z tego co widziałem na kilku innych serwerach to !sklepsms można dodać stronkę opisową gdzie byłyby opisane usługi, czyli:

!sklepsms --->

1. Zakup Usługę
2. Opis Usługi

po kliknięciu 1 przechodzimy dalej do kupna, a po kliknięciu 2 dostajemy opis usługi

Ten temat przeczytało 34 użytkowników a dokładnie:
Joziu, McKK, LOTHBROK, Batumen, Ninja, L3WY, Inextt, Vekson, ShadovDan, [email protected]!!, kondzioo, SztosDamianek, Strzelec, FiXeeerO, Ga Briel, HansToNieJa, Ponczu'S, Guest64566, hubix, Kraxy142, Pietrek, NyuK, SPIRIT, U insza, Angela, YonKo, LubieMatematyke, Papryk, SeeQ, Next!, Cukierek, Unknown31415, Wujek H., MurlocPL,

Napisz odpowiedz

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS