Ogłoszenie 
 forum.cs-4frags.pl

L3WY Dopisz komentarz do postu Wysłany: 15-04-2018, 20:09  #1

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 15/12

W tym poście chciałbym się skupić na dwóch komendach:

!(klawisz u)@ - Czat adminów, czat gdzie gracze wypisują sprawy dla adminów- (czat kolor czerwony)

!(klawisz y)@- Komenda dla adminów. Po tym gdy admin ją wpisze wyświetla się - [UWAGA]-(kolor czerwony)--nick admina-(kolor biały) --- tekst-(kolor biały)

Dokładnie chodzi mi o to żeby te dwie komendy zamienić kolorami !(klawisz u)@-kolor biały, !(klawisz y)@-kolor czerwony .Wiem że to dla innych wydaję się to "błahostka" nie istotny szczegół ale adminowi to bardziej ułatwia sprawę, ponieważ jego komunikat jest napisany kolorem który rzuca się w oczko i zostanie przeczytany przez większą liczbę osób. Ale przecież ktoś może powiedzieć że ważne informację dla admina nie będą widoczne, lecz według mnie admin powinien cały czas ogarniać czat czy nic tam się nie dzieje tak że na taką informację na biało zwróci uwagę. Co wy o tym sądzicie?

Next! Dopisz komentarz do postu Wysłany: 15-04-2018, 20:36  #2

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 15/9

Ja też chciałbym się spytać  jak to jest z tym uwaga. Czy tylko na ropie wyświetla się, który admin uwaga napisal? Jest to niepotrzebne.
To coś takiego 
Next!: UWAGA: BLA BLA BLA
nie można by tego zastąpić 
UWAGA :BLA BLA BLA
?   

→Jedna, wielka patologia←

Ninja Dopisz komentarz do postu Wysłany: 15-04-2018, 20:43  #3

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 32/8

Next Admin widzi kto napisał ale gracz tego nie widzi. A jeżeli chodzi o te [email protected] i [email protected] to zawsze można pobrać sobie kolory do cs go na serwery i wklejać przed tekstem. I wtedy to inaczej wygląda. Kliknij i zobacz<

Gość Na co patrzysz?

L3WY Dopisz komentarz do postu Wysłany: 16-04-2018, 07:41  #4

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 15/12

Ninja bez sensu chodziło mi o to żeby to wgrać do komend a nie bawić się w kolorowanie własnoręczne.

Ten temat przeczytało 38 użytkowników a dokładnie:
L3WY, Reksio, Next!, hubix, Ga Briel, Pączuś, SztosDamianek, Inextt, McKK, BuddaSiakJamuni, DGexpire, Pietrek, JustOne#Nikodem, pawelisto2, Marco4, DragonSee, Mariuszekk, YonKo, LubieMatematyke, SPIRIT, Szymi2001, SeeQ, Rzekszuszu, ShadovDan, Im Me, Papryk, Fluxy.ttp, Sianokokos, Angela, Batumen, Wujek H., Jkem, NinjaTrol, Małcin1337, HiveY, mati25785, Ninja, PyNiO,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS