Izer Dopisz komentarz do postu Wysłany: 2015-09-26, 17:17  #1

Admin - FFA Retro

Informacje:

Należy do:
Admin - RetroUżytkownik

Reputacja: 15

Jest to pytanie o znajomość SM,jednak dużo osób nie wie nawet co to konsola ale i tak napiszą ze 2 bo nikt tego nie sprawdzi... według mnie przydał by się przy wymaganiach na admina spis komend takich podstawowych jak !pmute i inne ,np na jb dodać !freeze.
Jeżeli opiekun by zdecydował że ta osoba i się nadaje przepytał by taką osobę na tsie lub po prostu sprawdził w grze(ta opcja jest o wiele lepsza bo w 1 może ktoś czytać) z tym sprawdzeniem w grze chodzi mi o to,aby był serwer na którym są te wszystkie komendy.Wchodzi na niego opiekun i kandydat na admina,który dostaje uprawnienia i opiekun mówi np gracz krzyczy,co robisz? i kandydat ma za zadanie napisać komendę/ostrzeżenie lub po prostu dobrą odpowiedz do pytania.

Myślę że poprawiło by to dużo doświadczenie adminów,przez co by nie było różnych wpadek.
Tyle z mojej strony,zapraszam do dyskusji :D

Twoja sygnatura była nieregulaminowa i została usunięta przez EMCE! Zapoznaj się z regulaminem.

galbar Dopisz komentarz do postu Wysłany: 2015-09-26, 17:19  #2

Moderator

Informacje:

Należy do:
ModeratorAdmin - AWPUżytkownik

Reputacja: 19

Albo po prostu przy przyklejonym temacie z Wzorem i Wymaganiami na stanowisko admina, dodać łatwe przekierowanie na stronę z PORADNIKIEM, który EMCE wstawił już dawno temu ;)

xHeLLoS Dopisz komentarz do postu Wysłany: 2015-09-26, 17:21  #3

Redaktor

Informacje:

Należy do:
RedaktorAdmin - BBAdmin - TS3Użytkownik

Reputacja: 82

Na BB coś takiego mamy ;) przeprowadzamy testy nowym adminom i sprawdzamy czy się nadaja.

bl0ndelele Dopisz komentarz do postu Wysłany: 2015-09-27, 14:23  #4

Opiekun Serwera

Informacje:

Należy do:
OpiekunAdmin - 4Map'sAdmin - DRUżytkownik

Reputacja: 19

Ale są właśnie również osoby, które debiutują w roli admina, wszystko spełniają i się do tego nadają, komend wiec nie muszą znać jak w paluszku po to są opiekunowie czy inni admini żeby pomóc i wprowadzić :) . ALE LINK DO PORADNIKA POWINIEN BYĆ GDZIEŚ WIDOCZNY NA KAZDYM PODFORUM.

"Ten plugin jest jak kutas Blondasa, mały ale prosty." - Sven

mgk Dopisz komentarz do postu Wysłany: 2015-09-27, 15:05  #5

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 1

galbar napisał/a

Albo po prostu przy przyklejonym temacie z Wzorem i Wymaganiami na stanowisko admina, dodać łatwe przekierowanie na stronę z PORADNIKIEM, który EMCE wstawił już dawno temu ;)

Dokładnie jak napisał Galbart. Każdy admin na zapoznanie się by miał 24h, a po zapoznaniu się wstawił by post pod poradnikiem w stylu "Zapoznałem się z poradnikiem do SM".

Izer Dopisz komentarz do postu Wysłany: 2015-10-03, 09:18  #6

Admin - FFA Retro

Informacje:

Należy do:
Admin - RetroUżytkownik

Reputacja: 15

@REFF

Twoja sygnatura była nieregulaminowa i została usunięta przez EMCE! Zapoznaj się z regulaminem.

EMCE! Dopisz komentarz do postu Wysłany: 2015-10-03, 09:48  #7

Informacje:

Należy do:
AdministratorRedaktorOrganizatorAdmin - ZMAdmin - MultiGameAdmin - BBUżytkownik

Reputacja: 104

Komendy admina CS:GO nie są skomplikowane, całość jest w sm_admin. Rok temu jak to zaczynaliśmy kręcić to podawana była komenda sm_admin i admini dość szybko reszty się uczyli. Część komend jest identyczna jak w 1.6 czy css więc to też ułatwienie.

Gdybym miał przepytywać adminów z serwera np Only DD2 czy Surf czy Retro to ja nie wiem kiedy bym to zrobił + te ironiczne pytania Jaka komenda jest na kick z powodoem? Czy też np. Co byś zrobił jak by wbił gracz z nickiem obcej sieci. etc. 

Jak piszesz na PW to napisz odrazu o co chodzi.

1

Ten temat przeczytało 34 użytkowników a dokładnie:
PolishCh0c0late, KJ, Avi, MarioMaxMachine, Azir, Operator, Niewiarygodny, MARCIN.MMZ, Drowzee, Emik, Kisiel, Izer, Anzis, Kevcio, Orango, korake, squall, Kacpi1707, bl0ndelele, MathewS, Chrustek, galbar, PANszuwax, Ksenia, Yang, HardkorPdf, exiz, xHeLLoS, Recydywista, Tetris, mgk, vedi, Cezi, kaaamyk,

Napisz odpowiedz

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wykonanie EXCMS edycja EMCE! Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora ! ../Ładowanie strony... proszę czekać!