blac_ks Dopisz komentarz do postu Wysłany: 05-12-2017, 16:44  #11

Informacje:

Należy do:
AdministratorUżytkownik

Reputacja: 145/81

Nie mam zdania. Musiałbym się naradzić z kolegami, którzy mają lepszą pamięć do niepowodzen tego rozwiązania, które już było u nas na sieci.

Jakie wtedy były ustawienia parametrów i jaki skutek przyniosły - musze to wiedzieć.

Następnie potrzebowałbym chętnego opiekuna który chciałby to przetestować i to z jakiegoś obrotnego serwera, który może wygenerować dużo problemów z takim pluginem.

Po ok miesiącu max dwóch testów na jednym - mogę za prośbą Opiekunów, (tylko i wyłącznie za ich prośbą potwierdzoną głosowaniem ich adminów) wgrać na chętne serwery - możemy zobaczyć co się wtedy będzie działo.
Jednak dalej będzie to wymagało wzmożonej obsługi przez adminów przypadkow nadużyć. 
Tzn w trakcie testu, wymagane będzie ciagłe przebywanie adminów na TS3 by móc przyjmować skargi etc.

Nie mam zamiaru się później z każdym wykłócać na fb że dostał mute znikąd.

Architektura, motocykle, wakeboard, strzelnica a po nocach CS.

Ten temat przeczytało 67 użytkowników a dokładnie:
Kevcio, LOTHBROK, malpabiceps, U SztosDamianek, Cios w tchawicę, 3majsie1995 !, U kowal, SeeQ, Rash3r12, MagicOOO, Kaiss, ShadovDan, TomaszTomasz, Wujek H., NIEZGODNYYY, Invisible Woman, Mariuszekk, pawelisto2, CuR Fennek HE, Kefiro, Xoiek, Viking7331, JaroDz91, Muffik, U JustOne#Nikodem, IVANPOLSKA, Ezik, Lodar, Cube, Pączuś, YolYou, AdaX, ByDeadline., Ninja, NyuK, Fredbear :D, Janusz BaseB, SPIRIT, MurlocPL, Pietrek, U Batumen, MICHU, AsCreed, Bartoszenka, Imo, Buczu, Angela, ferNN, POWER4444, YonKo, mati25785, Reksio, hubix, kondzioo, LubieMatematyke, Cukierek, Next!, A$AP Harry, NinjaTrol, bademan31, U Ga Briel, Inextt, BuddaSiakJamuni, HansToNieJa, Im Me, blejlook, PyNiO,

Napisz odpowiedz

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS