Ogłoszenie 
 forum.cs-4frags.pl

pawelisto2 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 02-04-2018, 23:03  #1

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 98/48

Witajcie,

To ponownie ja i ponownie z propozycją. Powiem szczerze, że wymyśliłem tę propozycję w jakieś 10-15 sekund podczas dialogu z Wujkiem H. Generalnie jest zrobiona totalnie na odpier*ol, ale żadna inna nie wzbudzała tyle ekscytacji we mnie. Może dlatego, że wreszcie nie będzie ona wyglądała na idealną z zewnątrz(jak chociażby Weteran, który wyglądał pięknie z zewnątrz, ale póki co nie wzbudza wielkiego zainteresowania), a już w początkowej fazie będzie miała widoczne wady - czas może na moją pierwszą porażkę? ;) Mam dwie wizje tego, więc rozpisze to na dwa punkty.

No to do rzeczy. Teraz kiedy widzę na serwerach mnóstwo ludzi biegających z rangą Słoneczny zaczynam intensywniej myśleć o przywróceniu go do łask po skończeniu się okresu świątecznego. Ponadto wypowiedź jednego z użytkowników pod postem odnośnie Weterana dał mi do myślenia. Mianowicie: " Zauważcie, że dużo osób walczy w topce, ale dlaczego walczy? Ponieważ za topkę jest VIP, a VIP daje przywileje na serwerze."
1)
O właśnie! A co jeśli byłby też pewnego rodzaju VIP nie tylko za zaangażowanie na serwerze w grę i za punkty w topce, a również dla osób zaangażowanych w budowę tego serwera? Tu z pomocą przyszedłby Słoneczny, który miałby to samo co VIP, lecz dla osób, które nie mają ochoty wydawać pieniędzy, albo utrzymywać wysokiego tempa przez cały miesiąc swoją grą. Byłoby to przyznawane tak jak napisałem za ogólne zaangażowanie w serwer, grę na nim, propozycje co do niego i byłoby to na zasadzie również comiesięcznego konkursu dla osób, których opiekun dostrzeże największe zaangażowanie w życie serwera(głównie poprzez życie danym serwerem na forum) przekaże jego osobę [email protected] i uwzględni go do osób zdatnych odebrać rangę Słoneczny, a on się wtedy zgłosi po odbiór tego. Generalnie w tym przypadku staram się zwiększać liczbę zadań dla opiekunów, powodować, aby ich praca po pewnym czasie nie stawała się monotonna i zżywali się na każdym polu z graczami swojego serwera. 

2)

Aspekt comiesięcznego podsumowania na podstawie punktów reputacji. Osoby z największą liczbą punktów reputacji w danym miesiącu mogłyby odebrać Słonecznego na wybrany przez siebie serwer. Można powiedzieć, że ludzie będą sobie dodawać repki przez kolesiostwo, ale:
a) Wydaje mi się, że trzeba zaufać trochę ludziom, których tutaj mamy
b) Trzeba nauczyć ich z tego korzystać, a nie wyjebać tabelke repków i po sprawie
c) Mamy na sieci w ciul [email protected] i Moderatorów, którzy myślę połapaliby się gdyby widzieli fejk łapki i nagły przyrost u ludzi nieproporcjonalny do jakości i ilości postów.
Tutaj natomiast chcę, aby ludzie z forum również zostali nagrodzeni w jakiś sposób za zaangażowanie, nawet jeśli to zaangażowanie na dłuższą metę nie powoduje dużych zmian tak jak moje posty.

Pozdr, czekam na opinię. Pisałem to na odpierdziel, więc z czasem pewnie coś dopisze jeszcze xD

Aaaa i jeśli połączenie Slonecznego z VIP-em wymagałoby dużo roboty to przepraszam za propozycję.

Jestem top1 i nie pierdziele głupot - tak mi Wujek H. kazał.

3

Wujek H. Dopisz komentarz do postu Wysłany: 03-04-2018, 12:15  #2

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 25/33

Chciałem poczekać na wypowiedź kogoś z osób funkcyjnych typu [email protected], albo Moderatorów w celu zobaczenia jak to wygląda z ich perspektywy, ale zapomniałem, że oni mają zakaz wypowiadania się w istotnych tematach ;)

Co do pomysłu jestem za :) Fajna inicjatywa nagradzania ludzi zaangażowanych nie tylko w to co dzieje się w samej grze, ale również poza nią, czyli forum gdzie to właśnie tutaj tworzy powstaje serwer na bazie pomysłów graczy, współpracy ludzi itd.

Jestem top 2 i nie pierdziele głupot - Tak mi Pawelisto2 kazał. 

Im Me Dopisz komentarz do postu Wysłany: 03-04-2018, 13:01  #3

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 118/92

1) Na prawdę dobry pomysł bo jak napisałeś nie każdy ma czas, żeby walczyć o topkę na serwie, ale za to jest na nim aktywny i stara się coś na niego wnieść, coś poza przegranym czasem i pustymi punktami w rankingu. Wypadałoby by zatem jakoś wynagrodzić taką osobę, jako, że weterana nie będzie tak łatwo dostać, a vip byłby średnim pomysłem bo w żaden sposób taka osoba niczym by się nie wyróżniała od innych, którzy kupili tą usługę, więc tutaj wchodzić w rolę słoneczny, niby vip, ale odróżniałby zwykłego gracza z nim od kogoś zasłużonego dla serwera. Przy okazji zabieg wprowadzenia go na tych zasadach może zwiększyć aktywność i chęć udziału ludzi w życie serwera.

2) Również dobry pomysł i jestem tego zdania, że coś trzeba zrobić, ażeby reputacja nabrała jakieś wartości, tylko pojawia się pytanie czy wprowadzamy słonecznego na serwery, a dla reputacji wymyślimy coś innego, nie koniecznie rangę na serwie, czy dajemy słonecznego za repki i po robocie.

YonKo Dopisz komentarz do postu Wysłany: 03-04-2018, 14:11  #4

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 41/37

Wujek H. no mama mi zabrania pisać 

1) Zacznijmy id tego ze trzeba było by stworzyć nową usługę bo słoneczny nie daje tego samego co vip. Słonecznego można zakupić sobie za grosze pod komendą "!sklepsms" kosztuje ona tam naprawdę grosze bo za 30 dni słonecznego jest podajże 1zł + vat. No do rzeczy owy gracz miał by dostawać słonecznego za zaangażowanie czy też propozycje. Jak sobie przejrzałem dyskusje serwerowe to żeby co miesiąc opiekun wybierał najbardziej zaangażowaną osobę to będzie miał ciężko. A też chyba za jedną propozycję nie chcecie rozdawać słonecznego, który ma dawać to samo co vip, ale tak jak Im Me napisał powodowało by to prawdopodobnie wzrost aktywności jak by o tym gracze usłyszeli o takiej możliwości, że można coś wygrać i za razem spowodowało by to natłok wszelkich propozycji i pewnie większość byłaby taka sama.

2) Nie widzę tego jakoś. Właśnie przez sztuczne nabijanie repków tak jak to nazwałeś "kolesiostwo" punkty reputacji zostały usunięte. I też mam pytanie jak by takie podsumowanie miało by wyglądać co miesiąc? Czy co miesiąc repki by się resetowały i od nowa trzeba było by zbierać, czy co miesiąc była by ta sama osoba co ma najwięcej repków bo nikt inny by nie otrzymał by tak dużo repków jak ta osoba z pierwszego miejsca

"Laska Olej Swego Tatę i Obczaj Moją Chatę."

LOTHBROK Dopisz komentarz do postu Wysłany: 03-04-2018, 14:48  #5

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 55/10

Kurwa napisałem długi post i mnie wylogowało. To od nowa, ale krócej bo tak mi się już nie chce pisać, ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh...

1.  Vipy i słoneczny mają dawać sieci zysk! Wszystkie formy rozdawania darmowych vipow i słonecznych mają zachęcić graczy do kupienia ich znowu kiedy im się skończą, kiedy masz vipa na surfie czy jailu i ci się skończy to gra staje się o wiele cięższa i chcesz go znowu! O to w tym chodzi, nie o darmowe rozdawanie wszystkim ułatwień czy skinów na serwerze!

Dlaczego admin nie dostaje już darmowego vipa co miesiąc a co trzy? Dla zysku. Sieć musi się jakoś utrzymywać!

2. I tu znowu pojawia się aspekt darmowego ułatwiania gry na serwerze, to opisałem w pierwszym pkt. 

Repki przeszły długą drogę do tej pory i obecna forma wydaje się najbardziej odpowiednia. 
Żeby nabić sobie repki wystarczy założyć drugie konto. 

a) Nie wiem czy wszyscy tu zasługują na to zaufanie.

No to taka mocno skrócona wersja tego co napisałem wcześniej. :)  

pawelisto2 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 03-04-2018, 14:53  #6

Informacje:

Należy do:

1. Mało kto o tym wie, a nawet jeśli to zobaczy po czasie, że ta ranga jest zbyteczna. Dlatego dodać flagi VIP-a do słonecznego i osoby, które nie chcą wydawać pieniędzy na grę, czy też po prostu nie mają tych pieniędzy będą mogły w inny sposób zyskać profity VIP-a, a ponadto jeszcze bardziej unikalny tag.

2. Tak. Raz repki zostały zresetowane i przez to straciły swoje znaczenie, dzisiaj każdy ma to w dupie, a jednak dalej one są. Można znaleźć ich nowe zastosowanie zamiast być dla samego bytu, albo po prostu skasować. I resetować co miesiąc. Tylko tak jak pisałem: 
a) Wydaje mi się, że trzeba zaufać trochę ludziom, których tutaj mamy
b) Trzeba nauczyć ich z tego korzystać, a nie wyjebać tabelke repków i po sprawie
c) Mamy na sieci w ciul [email protected] i Moderatorów, którzy myślę połapaliby się gdyby widzieli fejk łapki i nagły przyrost u ludzi nieproporcjonalny do jakości i ilości postów.

Do czasu kiedy EMCE nie zaczął z tym na siłę walczyć było spoko, potem wykasował kilkaset repków Galbarowi - żeby nie było, że tylko Galbarowi to zmazał z większości istotnych i kontrowersyjnych tematów repki wszystkim w tym ja straciłem ze 100, a następnego dnia w celach prowokacyjnych 2 osoby dały mi i Mazurkowi kilkadziesiąt kolejnych. Do czasu Galbar vs EMCE reputacje miały znaczenie dla jednych mniej lub bardziej ważne, ale miały. Dzisiaj są zapychaczem bez konkretnego przeznaczenia.
Poza tym w przypadku odwalania można wrócić do punktu c) gdzie [email protected] korygują fejk łapki, bo nagły przyrost nieproporcjonalny do rzeczowych tematów każdy zauważy :P

@LOTHBROK - te zyski nijak mają się do rzeczywistości, bo mało jest osób promujących te vipy na swoim serwerze.  Grając na ZM od czasu mojej rezygnacji nie widziałem ani jednej inicjatywy promującej VIP-a(zachęcającej go do kupna), wcześnie ja czy Wujek robiliśmy to regularnie i zyski były zupełnie inne, teraz też pewnie nie jest źle, ale wątpię że trzyma to ten sam poziom. Mało ogólnie jest sposobów promocji tego. O możliwości kupna rangi Słoneczny dowiedziałem się dopiero dzisiaj - gdzie jakieś info na czacie czy cuś? 
Gwoździem do trumny jest ostatni konkurs pisanek gdzie po serwerze ZM biega około 40 ludzi z rangą Słoneczny na okres 10-20 dni.
Dodatkowo słabo jest to zrobione, że za top1 jest VIP na miesiąc. Trzeba być trochę chamem i zrobić to na 20 dni, żeby tuż przed punktem kulminacyjnym resetów gościu musiał kupić ponownie VIP-a, aby utrzymać taki ranking.
Poza tym dochodzi aspekt promocji takiej rangi(dwóch dostanie, ich kumpel to zobaczy, podjara się i kupi) werbowania ludzi na sieć i motywowania każdego z osobna do wejścia w naszą społeczność - szczególnie osób zaangażowanych, bo z tym u nas słabo.
Koniec końców tak jak pisałem już tam kiedyś. Skoro jest VIP dla osób zaangażowany w naparzanie to dlaczego nie nagradzać tych zaangażowanych w pomoc tym naparzającym?

Ogólnie to o czym piszę to jest bardziej złożony projekt. 
Póki co sieć wygląda tak byle przetrwać, a jak wróci black to może jakoś to się ułoży. Pisałem wielokrotnie z black-iem i jego ambicją jest to, aby sieć sama potrafiła przetrwać, żeby ludzie tworzyli tutaj atmosferę, żeby ludzie wchodzili w tę sieć począwszy od pisania durnych propozycji jak ja, czy też wchodziły tutaj osoby zdolne pisać pluginy jak Inexxt, czy kiedyś BLEJLOOK, kończąc na dobrowolnym płaceniu tzw. donejtów na rozwój sieci.  To wszystko to jest proces. Postawić serwery, stworzyć VIPa i powiedzieć, żeby jakoś to się kręciło można, owszem, ale w dłuższej perspektywie da to mierny efekt finansowy jak i efekt psychologiczny(dużo osób, swego czasu ja również, narzeka na brak zmian itd.)
Ja te błędy dostrzegam. Czasami siedzę w pracy i sobie rozrysowuję pewne problemy tej sieci jak i rzeczy pozytywne. Początkowo jedynym problemem dla mnie było to, że nie ma zmian na ZM i nikt mnie w topce nie goni. Teraz widzę, że problemów jest dużo, a ludzi do realizacji tego mało.  A to finanse, a to za mało rąk technicznych do roboty, a to za mało czasu na zamykanie zakurzonych tematów etc. 
Do rzeczy. Mało jest rodzajów promocji nawet naszego forum na serwerach, teraz trochę ruszyło rejestracji dzięki konkursowi z pisankami, ale co dalej? Jak zatrzymać tych ludzi tutaj? Odebrali pisankę i w większości znikną. Wiadomo, że nie da się wszystkich zatrzymać, wiadomo, że jak ktoś usłyszy, że żeby zdobyć rangę Słoneczny trzeba się napracować to zrezygnuje, ale mamy wiele serwerów, spośród nich zawsze znajdzie się 2-3 ludzi, którzy wejdą w tę sieć, będą świeżym spojrzeniem potrafili opisać co nieco i może wejdą dalej po aklimatyzacji zyskując kolejne rangi, zyskując kolejne uprawnienia do zmiany i rozwoju sieci. 
Ideą tego wszystkiego o czym ostatnio piszę jest werbowanie ludzi na naszą sieć. Zwiększyć rywalizację w kadrach, bo póki co nawet jeśli komuś nie podobałaby się praca, któregoś z Moderatorów, [email protected], Opiekunów to nie ma wielu osób, które mogłyby ich zastąpić, zwiększyć wzajemne poczucie bezpieczeństwa(przykładowo pisząc te propozycje czułem, że jestem sam, który chce tu każdego dnia coś zmieniać, aż w końcu z desperacji dodałem Mazurka do znaj, żeby mu się żalić xDD).
VIP-y jak i ranga Słoneczny o której praktycznie nikt nie wiedział nie mają w większości szans samodzielnie utrzymać serwerów po to są właśnie składki adminów, czy dokładanie kasy z własnego portfela EMCE(kiedyś dokładał, nie wiem czy dalej to robi), więc pisanie, że mają generować zyski jest prawdą, ale rzeczywistość jest taka, że więcej vipów na serwerach biega raczej tych co wygrali w topce, aniżeli kupionych. I tak naprawdę w tym przypadku SIEĆ NIE MA Z TEGO KOMPLETNIE NIC. Pomysł z rangą Słoneczny jako VIP za zaangażowanie ma ten jeden pozytywny aspekt, że jest ten malutki cień szansy, że komuś spodoba się pisanie propozycji, spodoba atmosfera panująca tutaj i wejdzie w to wszystko, a opiekun może zyska jakieś ciekawe propozycje do realizacji. Za VIP-a z topki nie mamy kompletnie nic, poza oddaniem go 5 osobom, które w gruncie rzeczy mają w dupie sieć i nie bardzo obchodzi ich jak i dlaczego to działa tylko po prostu ma działać - nie mam o to pretensji do takich ludzi tylko zwracam uwagę, że są osoby, które dokładają znacznie większą cegiełkę do budowy sieci jak i samego serwera, a nie mają nic, osoby, które na dłuższą metę nie przyniosą żadnych korzyści, bo skupiają się tylko na grze otrzymują vipa na prawie miesiąc.

1

Reksio Dopisz komentarz do postu Wysłany: 03-04-2018, 15:20  #7

Informacje:

Należy do:

Reputacja: 38/124

A co też sie wypowiem i nabije se posta, może kiedyś będę w topce posterów ;d
1.Zgadzam się z LOTHBROKIEM, moim zdaniem wystarczy tej darmoszki. Jest stosunkowo duża liczba konkursów, są resety hlstats, okolicznościowe wydarzenia, gdzie można zgarnąć vipa czy słonecznego za friko i to powinno wystarczyć. Wiadomo, że gracze najlepiej chcieli by mieć slonecznego na zawsze i to za friko, ale tak dobrze nie ma, a jak ktoś chce może wbijać topke co miesiąc. W końcu bez tych dodatkowych przywilejów też można grać, także nie każdy musi kupować vipa. Propozycji i tak jest multum i nie oszukujmy się znaczna część nie jest wprowadzana, czy to ze względu na brak możności jej wykonania czy też po prostu dlatego, że jest słaba. Techników mamy niewielu, a co będzie jak wpłyną w/w propozycje: spadnie na nich hejt, że nic nie robią, a propozycje są otwarte przez X czasu.
2. a) Co do tego zaufania to nie rozpędzałbym się aż tak daleko. Przeczuwam, że źle się to skończy.
b) Nie ma tabelki i przynajmniej jest spokój. Repki były, są i będą przyznawane za kolesiostwo i tego nie zmienimy, a tym bardziej nie nauczymy wszystkich z tego korzystać.
c) Tego nie da się w 100% kontrolować, wiadomo, że większe próby oszustwa byłyby wyłapywane, ale te mniejsze uchodziłyby płazem.

pawelisto2 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 03-04-2018, 15:30  #8

Informacje:

Należy do:

@Reksio
Edytowałem swoją wypowiedź. Przeczytaj całość na temat werbowania właśnie takich techników. Na temat tego, że nikt nie wiedział o możliwości kupna rangi Słoneczny, a ponadto informacji o takich konkursach na Słonecznego na forum, a tym bardziej o braku jakichkolwiek informacji o turniejach 1v1, 4v4, które tutaj organizujecie na forum.

Dodatkowo co zyskujecie z takich konkursów? Ludzie wchodzą po vipa z topki, odbiorą go i znikają na miesiąc, może dłużej. W tym wszystkim chodzi, aby zatrzymywać tych ludzi tutaj. Póki co jedynym takim sposobem jest zachęcenie kogoś do sprawowania funkcji admina, wejdź na forum napisz podanie. 
Bo jak inaczej? "Wejdź na forum, napisz coś ciekawego w propozycjach" - tak to raczej nie podziała. Musi być wabik, aby zechciał poświęcić swój wolny czas.

EMCE! Dopisz komentarz do postu Wysłany: 03-04-2018, 18:26  #9

Informacje:

Należy do:
test

Reputacja: 33/23

Pozwolę sobie wtrącić kilka złotych :)  

Jak wiecie co niektórzy pracowałem na PA dla Opiekunów, plan spalił na panewce z powodu problemów z uprawnieniami forum. Tak więc że mam na panel ogromną zajawkę i chęci ruszyłem z 100 % oddzielnym projektem przedstawię główne założenia:
1. Portal w szablonie dla urządzeń mobilnych jak i zwykłych PC. 
2. Połączenie ścisłe z kontem Steam
3. Pełny zakres odpowiedzialności [email protected] jak i opiekunów w jednym miejscu który nachodzą na siebie sektorami.
4. Podział rang i dostępów do danych funkcjonalności w zależności od rangi.
5. Oddzielny system usług
6. System powiadomień 
7. Automatyzacja Changelogu
8. Zmiana forum w wpisy ala FB. 
9. Formularze podań na admina, propozycji czy zgłoszenia błędu 

Zmiany dotyczące nagród za topkę:
- Opiekun jako osoba odpowiedzialna za nadanie rang przed restartem, czas na wykonanie 2-3 dni przed. Jeśli nie ma go przejście obowiązku na [email protected] Nagroda za top nie VIP ale główny cel to prefix "Najlepszego gracza" ( nie jest to pewna forma czy coś ale wiecie pewnie o co mi chodzi) i podobnie top2 i top3. 
- Opiekun możliwość dodawania usług Słonecznego w ograniczeniach x na miesiąc lub x istniejących, oczywiście tutaj po dodaniu istotna kwestia akceptacji przez [email protected] zajmującego się usługami.
- Opiekun możliwość nadania Weterana tak jak ustalane zostaną tutaj zasady, będę starał się to określić i przekreślić jakaś pełną aromatyzację.

Zmiany Prac/Zleceń do realizacji, popraw błędów. Chodzi tutaj w zupełnie o likwidacje irytujących dla Opiekunów jak i Techników sytuacji że nic się nie dzieje lub nie wiadomo co się dzieje z dana propozycją. Mianowicie pełen schemat:
Dodanie zlecenia -> Akceptacja przez [email protected] zajmującego się danym serwerem -> Oczekiwanie na przejęcie zadania przez Technika/ Osobę realizującą -> Realizacja pracy procentowa -> Zakończenia całości Pracy. 
W tym notatki [email protected] w zadaniu o tym że nie akceptują bo.. , bądź nie jest to do wykonania narazi ale pomysły jest okej i czekamy na x rzecz, wpis jaki kol wiek który będzie ważny dla opiekuna, oczywiście system notatek dla Technika na podanych zasadach, czyli jeśli praca stoi bo nie ma on jakieś elementu, dostępu lub czeka na kogoś to notuje coś takiego i każdy wie gdzie ta praca stoi w jakim miejscu, czy coś się z nią dzieje. 

Zmiany Składek Adminów: 
Opiekun będzie nadawał składki, [email protected] je akceptował. Nie będzie sytuacji wywalenia bazy sklepu i brak składek z dziwnych powodów jak to miało miejsce. 

Zmiany VIP dla admina raz na 3 miesiące:
Admin sam bedzie mógł się ubiegać gdzie chce i po wyborze usługa trafi do akceptacji do [email protected] a [email protected] dostanie powiadomienie o tym że ma coś takiego do zrobienia :)

System Rang nadawanych przez opiekunów, akceptowanych i informacji o tym kto jaka gdzie dodał.

System skrótów URL, tak zwanych komend typu !vip i mamy okno, pełna automatyzacja dodawania.

System reklam, automatyczny. Dodanie w formularzu, edycji, automatyczne dodanie na każdy serwer.

System podsumowywania adminów przez Opiekunów raz na miesiąc w pełni automatyczny bez zabawy kopiuj wklej.. 

Ustawienia Serwerów: Czas reklam, ip bot hlstats, link fastdl, linkgotv, sklep id, hlstats id, dane ftp, opiekun, chef admin, [email protected] opowiedziany za serwer 

Detale serwera: Wykresy graczy, na podstawie hlstats, statystyki ile przybyło ile ubyło, top5 hlstats, dostep do logów, dostęp do edycji listy map, lista adminów

Lista banów oddzielna od Sourcebans: Usunięcie natarczywego gracza z wszystkich serwerów raz przez [email protected]

User: Edycja profilu, wiadomości, powiadomienia o komentarzu w jego wpisie, podaniu, propozycji; edycja !ws z profilu.

Nowy system reputacji.
----------------------------------------------------------------

Kilka screenów: 

Jako że problem z hostem link do chmury https://mega.nz/#!NY5x0LhC!8wAaJyJi7OzJrudbg6zQDCMUHD7oApiWCJdyy3UfTd0
----------------------------------------------------------------
To tylko cześć rzeczy które chciałbym aby tam się znalazły i się zajdą, skrypt będzie pisany pod naszą sieć ale czy zostanie tu wdrożony tego nie wiem. Okaże się ale przewiduję dużo zmian w organizacji jak i funkcjonowaniu takowej sieci.

Ps. Miałem pisać to w oddzielnym temacie ale jako że tutaj temat mocno podbija pod panel tak więc wrzucam :)

3

pawelisto2 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 03-04-2018, 19:02  #10

Informacje:

Należy do:

Panel widziałem i orgazm trzyma mnie do dzisiaj po tym co zobaczyłem. 

@EMCE - może i temat zahacza o panel i to co chciałbyś osiągnąć. Mam nadzieję, że Twoja zajawka nie zniknie i będziesz robić bajery pd strony technicznej, ja jednak swoimi tematami liczę na zmianę mentalności niektórych osób i wdrożeniu większej liczby osób w struktury naszej sieci, mam nadzieję, że Ty również rozumiesz o co mi chodzi :)
Bo tak jak pisałem to wszystko to jest proces i wydaje mi się, że w dłuższej perspektywie czasowej mam rację apropo nagradzania tych najbardziej zaangażowanych, a nie rzucaniu na lewo i prawo vipów dla osób grających, ale w gruncie rzeczy mających serwer gdzieś i przy pierwszej lepszej okazji znajdą powód do narzekania tak jak ja swego czasu.

Ten temat przeczytało 62 użytkowników a dokładnie:
Pączuś, Ezik, Kevcio, Wujek H., Im Me, Fredbear :D, Szymi2001, pawelisto2, NinjaTrol, Pietrek, Strusiu, Ksenooh, insza, Vako$$$, Rafcio133, _XareN_, JęzykBoga, SPIRIT, L3WY, matiG, Oszuchista, Q'cK, SZADI, Ninja, mati25785, Cukierek, KamiKos, ferNN, SztosDamianek, Zbyniu, Angela, Viking7331, SeeQ, Bartoszenka, Ga Briel, LOTHBROK, OliwiAK, poniacz, JustOne#Nikodem, YonKo, Next!, Reksio, Yung_Lolek, kondzioo, vivra, ShadovDan, cOrtexi, NyuK, bademan31, zyberpl, Inextt, Sianokokos, Kefiro, HS, zaPPer, Papryk, LubieMatematyke, IVANPOLSKA, Jexenux, kowal, Silverek, PyNiO,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS