YonKo Dopisz komentarz do postu Wysłany: 17-05-2018, 03:00  #11

Junior Admin

Informacje:

Należy do:
Junior AdminOpiekunU UrlopAdmin - TS3Użytkownik

Reputacja: 52/65

a') Od razu napiszę, że reset topki i przyznawanie nie zostanie usunięte. Jedyne co mogę zaproponować to zmniejszyć tabele, że nie top5 a tylko top3 najlepszych graczy zostaje nagradzanych jak i skrócić czas za poszczególne miejsca. top1 - vip na 21 dni, top2 - vip na 15 dni, top3 - vip na 7 dni to jest na razie moja propozycja. I to nie jest żadna bzdura bo zajął jakieś miejsce w rankingu. Osoba z topki poświęca czas żeby być najlepszym i jest to forma nagrodzenia za to, że marnuje czas na granie na serwerze a nie np wyjście na dwór i spotkanie się z kolegami 

b') Według ACP, które tworzy EMCE będzie możliwość nadania vipa/słonecznego przez opiekunów. System rang został już tam wpisany to samo tyczy się skrótów URL, jak i systemu reklam. Wszystkie finanse które były spisane w dziale dla adminów zyski i straty a także ilość graczy z każdego serwera  zostały przepisane, z czego powstał ładny wykres pokazujący zysk z vipów jak i ze składek. Z tego co mi wiadomo panel na byćza niedługo wprowadzony, ale nie jest to pewne info.

"Laska Olej Swego Tatę i Obczaj Moją Chatę."

Guest64566 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 17-05-2018, 03:06  #12

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 119/62

a) tzn no tak, ja po prostu jak coś widzę to widzę a lub b, nie lubię pisać: "no to może trochę tego zmniejszymy, ale to zostawimy" itd. zawsze staram się zostawić otwartą furtkę innym użytkownikom do poszukania innych rozwiązań po środku, więc wyszło mi tym razem.
skrócenie czasu i zmniejszenie liczby nagradzanych również jest git.

nie chodzi mi o to, że gościu top1 jest ogólnie słaby, bo ma w dupie serwer itd. wiem, że poświęca czas. bardziej mam na myśli(ponownie radykalnie), że osoby zaangażowane, starające się, żeby te nołlajfy miały lepiej póki co nie mają nic, a osoby nołlajfiące mają vipy za free, więc to jest słabe.

YonKo Dopisz komentarz do postu Wysłany: 17-05-2018, 04:05  #13

Junior Admin

Informacje:

Należy do:
Junior AdminOpiekunU UrlopAdmin - TS3Użytkownik

Reputacja: 52/65

Zrobimy tak jak pisałem czyli:

- Zmieniamy top5 na top3 graczy 

- Czas za top3 ulegnie lekkiej modyfikacji:

a) TOP 1 - vip na 21 dni 
  b) TOP 2 - vip na 14 dni 
  c) TOP 3 - vip na 7 dni 

A co do Twojego drugiego punktu czyli podsumowania miesięcznego reputacji to pomysł jest bezsensu. Reputacja już raczej nie powróci jako tabela. Osoby, które zbierają reputację powinny być zadowolone, że zostały taką łapką w górę docenione.

Temat zamkniety

"Laska Olej Swego Tatę i Obczaj Moją Chatę."

Ten temat przeczytało 67 użytkowników a dokładnie:
Kevcio, ShadovDan, OliwiAK, Papryk, JustOne#Nikodem, bademan31, Next!, kowal, Sianokokos, MEISTER, vivra, Ksenooh, zaPPer, Vekson, Wujek H., NyuK, IVANPOLSKA, zyberpl, Guest64566, Silverek, Pączuś, Exist, Q'cK, klusek123, Vako$$$, LubieMatematyke, Fredbear :D, Jexenux, SPIRIT, MurlocPL, Pietrek, Ezik, Viking7331, U insza, Ninja, Unknown31415, _XareN_, Szymi2001, ferNN, NinjaTrol, matiG, Strusiu, AdaX, SZADI, Bartoszenka, Rafcio133, Cukierek, JęzykBoga, poniacz, L3WY, Zbyniu, Oszuchista, SeeQ, kondzioo, [email protected]!!, LOTHBROK, KamiKos, cOrtexi, SztosDamianek, YonKo, Angela, Inextt, Yung_Lolek, Kefiro, Ga Briel, PyNiO, Reksio,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS