ShadovDan Dopisz komentarz do postu Wysłany: 10-03-2018, 14:40  #1
UżytkownikInformacje:
Posty: 556
Wiek: 19
Dołączył: 16 Gru 2016
Skąd: Kraśnik


Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 63/51

Wiecie, posty na forum każdy głupi może sobie nabić, czy to sensowne czy nie, ale te 10 postów to nie jest w gruncie rzeczy dużo. 

Ja bym proponował dodanie do wymagań na Admina jakiegokolwiek serwera wymagania co do czasu spędzonego na forum, to też jest łatwe do zrobienia, ale bez tego czasu nie moglibyśmy się ubiegać o stanowisko Administratora. Zdaję sobie sprawę, że są Admini na serwerach, którzy nawet tych 10 godzin nie mają a są Adminami dość długi czas. 

Zatem moja propozycja do czasu spędzonego na forum, żeby w ogóle móc ubiegać się o Admina wynosiłaby powiedzmy 10h. Nie jest to trudne do zrobienia, a zblokowałoby to "świeżych" użytkowników forum do pisania podań od razu po rejestracji.

Piszcie co sądzicie, szczerze. Każda opinia odpowiednio uzasadniona jest ważna. Nawet te, które mi się nie spodobają ;)"Only two things are infinite, the universe and human stupidity. But I'm not sure about the former" ~ A. Einstein


Profil
           

LOTHBROK Dopisz komentarz do postu Wysłany: 10-03-2018, 16:25  #2
ModeratorInformacje:
Posty: 363
Wiek: 17
Dołączył: 10 Gru 2016


Należy do:
ModeratorOpiekunGrafikAdmin - ZEUżytkownik

Reputacja: 68/18

10h to ja na forum robię dziennie XD 

W sumie pomysł mógłby być dobry gdyby nie to że w tym czasie można mieć to forum zminimalizowane i co jakiś czas odświeżać, i tak wlecą godziny.
 Gdyby to 10 godz. to było serio czytanie tematów i pisanie w nich, uczestniczenie w grach formułowych to było by ok, ale pewnie będzie tak jak napisałem wyżej.

Innym wyjściem jest sprawdzanie czasu na forum i porównywaniem go do tego jaką w tym czasie dana osoba miała aktywność. To by było lepsze wyjście.Profil
           

pawelisto2 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 10-03-2018, 17:02  #3
Użytkownik

Informacje:
Posty: 342
Wiek: 20
Dołączył: 30 Sty 2016


Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 103/47

"10h to ja na forum robię dziennie XD "

To przykro mi trochę. Nawet nie chodzi o to co robisz ze swoim życiem prywatnym, że masz tyle czasu na forum, a po prostu patrząc przez pryzmat, że 10 godzin to strasznie dużo czasu w ciągu, którego można wykonać mnóstwo pracy na forum. Niestety ten Wasz nabity mniej lub bardziej uczciwie czas nie przekłada się według mnie na solidnie wykonaną pracę na forum - patrząc na ilość niezamkniętych tematów, znikome wypowiedzi Moderatorów, Opiekunów, [email protected] w istotnych tematów itd. Ja osobiście chciałbym mieć tyle czasu, bo mógłbym wykonać ogrom pracy w celu pomocy rozwoju sieci. 

Shadovek, powiem tak...LOTHBROK trochę pogrążył tę Twoją propozycję pisząc o nabijaniu godzin mając otwarte forum w tle, a dodatkowo na początku jak wspomniał, że sam robi 10h dziennie. Ja sam jakbym był opiekunem i zobaczył 10h spędzone na forum, a liczba postów 3-4 bym przykładowo odrzucił takiego kandydata, bo może spędzać 30 minut dziennie na forum i wnosić coś istotnego dla sieci jak chociażby Wujek H. czy Hans, a można siedzieć ileś godzin dla nabijania godzin i pierdzieć w stołek - osobiście wybieram pierwszą opcję. 

Kolejnym aspektem jest decyzja opiekuna. Opiekun powinien wziąć pod uwagę opinię innych na temat kandydata, a następnie sam bacznie się mu przyjrzeć i ocenić jego wypowiedzi na serwerze, jego wkład w życie forum i wdrażanie się do społeczności sieci. Decyzja ostateczna należy do opiekuna i tak każdy powinien na to patrzeć. Jeśli opiekunowi się nie podoba to, że kandydat jest na serwerze ogarnięty, ale na forum złożył podanie 3 tygodnie temu i od tamtego czasu nie napisał żadnego posta to przecież nie musi go przyjmować, bo admin to nie tylko serwer, a również forum. Opiekun ma sobie ułatwiać życie kompletując kadrę tak, żeby mu odpowiadali ludzie, których przyjmuje, a ponadto potem nie musiał prosić się każdego z osobna w celu zapłacenia składki, wypowiedzenia na forum, odwiedzania forum itd.
Dlatego uważam, że niepotrzebne byłoby dodanie czegoś takiego do wymagań admina, gdyż opiekunowie od zawsze powinni zwracać uwagę na takie informacje i rzeczowo podchodzić do każdego kandydata, a nie czy opinie są na tak, czy nabił 10 postów, albo 10 godzin na forum. Jeśli w ciągu godziny spędzonej na forum  napisał trzy, ale konkretne posty, pokazał się z dobrej strony społeczności to czemu by go nie przyjąć i stracić potencjalnego super członka sieci. 
Jestem top1 i nie pierdziele głupot - tak mi Wujek H. kazał.

2
Profil
           

Mazurek Dopisz komentarz do postu Wysłany: 10-03-2018, 21:39  #4
Junior AdminInformacje:
Posty: 881
Wiek: 17
Dołączył: 24 Mar 2016
Skąd: Wrocław


Należy do:
Junior AdminUżytkownik

Reputacja: 81/50

Również uważam, że dodawanie do wymagań na admina ilość czasu przebytych na forum jest nie potrzebne. W końcu to opiekun kompletuje swoją kadrę tak, aby stanowiła jedność oraz stawiali ten serwer w jak najlepszej pozycji. Ja natomiast od każdego opiekuna wymagam, aby zanim przyjmowali podania, spoglądali na jego wkład w życie serwera jak i forum. Nie wymagamy, żeby osoba składająca podanie wypowiadała się pod propozycjami na forum, bo nie jest z nami na tyle, żeby zbytnio mieć pojęcie o co tutaj chodzi, ale chcemy, aby przynajmniej się uaktywniał w swoim dziale serwera, na którym gra. Jednakże chciałbym widzieć niektóre wypowiedzi opiekunów, moderatorów, [email protected] w znaczących tematach, które przekładają się na życie sieci.  

Profil
           

YonKo Dopisz komentarz do postu Wysłany: Dzisiaj 13:11  #5
ModeratorInformacje:
Posty: 399
Wiek: 19
Dołączył: 11 Sie 2016
Skąd: Ja Jestem?


Należy do:
ModeratorOpiekunChef AdminAdmin - SurfAdmin - TS3Użytkownik

Reputacja: 48/71

Jest to jak najbardziej niepotrzebne. Co prawda admin ma co jakiś czas odwiedzać forum, żeby dowiedziec co sie dzieje w dyskusji serwerowej jak i wyrazić opinie na nowo złożone podania i to juz jest wymaganie. Ma on więcej przebywać na serwerze niż na forum bo tam otrzymał uprawnienia."Laska Olej Swego Tatę i Obczaj Moją Chatę."


 


Profil
           

Ten temat przeczytało 63 użytkowników a dokładnie:
Kevcio, insza, Papryk, Im Me, U Cukierek, essa, pawelisto2, KabelOdSzyii, matiG, vivra, Recydywista, SZADI, Wujek H., Kirtasho, LOTHBROK, McKK, Lodar, L3WY, Zbyniu, Wolfonsz, Viking7331, MuminekPL, Ninja, Batumen, ShadovDan, Szymi2001, SPIRIT, SztosDamianek, YonKo, Strusiu, AdaX, brylas, HansToNieJa, mati25785, JęzykBoga, A$AP Harry, Ponczu'S, bademan31, Angela, Reksio, SeeQ, Rash3r12, huzar, hubix, Ukrainieck, wilcekk, NyuK, Fredbear :D, Next!, Inextt, Sianokokos, Pączuś, Antoni, U BuddaSiakJamuni, cOrtexi, LubieMatematyke, _XareN_, Jexenux, kowal, MurlocPL, Pietrek, XjojkoX, PyNiO,

Napisz odpowiedz


Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS
Powered by phpBB © 2016   -