L3WY Dopisz komentarz do postu Wysłany: 06-04-2018, 21:31  #1

Admin - ZM

Informacje:

Należy do:
Admin - ZMUżytkownik

Reputacja: 16/12

A więc chciałbym żeby administracja Deathrun'na i stali gracze jak że tego wspaniałego serwera poznali moją opinie na jego temat. No więc piszę tę opinie po to aby uświadomić osobą które chcą zacząć przygodę z tym serwerem że nie jest to serwer na którym można sobie na spokojnie pograć tylko jest to miejsce gdzie można przetestować jakie się ma mocne nerwy. Po rozmowie z jednym adminem (nie będę gadał po nicku). Mówi mi że nie może  mutować za brak mutacji. Ponieważ osoby bez mutacji tłumaczą się że nie ma takiego punktu w regulaminie. Otóż jest moi drodzy "Nadużywanie czatu głosowego lub tekstowego jest zabronione"  tak samo jest na serwerze gdzie ja mam admina mamy taki sam podpunkt w regulaminie i u nas nikt się nie pruje o to ponieważ wie że nie może nadużywać mikrofonu. Tak więc proszę z całego serduszka administrację o zaostrzenie rygoru na serwerze pod względem tych właśnie osób bez mutacji i nie bania się ich słodkich gróź " bo napisze skargę na ciebie"  a niech i z 10 napisze chętnie się wypowiem :) . Co więcej na serwerze regulamin jest łamany na porządku dziennym, wystarczy zobaczyć jaka jest patola gdy nie ma admina. Można wejść jako normalny gracz i wysłuchać jak tam się rucha matki itp. Tak że na razie serwera nie polecam aż do czasu ukrócania takich zachować ,zwiększenia rygoru i poprawy aktywności adminów   

pawelisto2 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 06-04-2018, 21:38  #2

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 98/48

Na szybko zanim zamkną temat.

Sieć miała ujednolicić ten podpunkt odnośnie braku mutacji i wykasować go ze wszystkich regulaminów - pisałem już na ten temat kiedyś z blackiem. Natomiast miał zwiększyć się rygor co do kultury.
Ja Wam - osobom, które mają aż tak wrażliwe uszka - współczuję, że aż tak bardzo przeszkadza Wam czyjś głos bez mutacji, a przekleństwa i liczne kurwy i chuje już nie. Szacun. Chciałbym tak mieć jednak jak słyszę jedno przekleństwo to nie daje rady.
Mimo wszystko wydaje mi się, że to bardziej jest pokazywanie swojej własnej przewagi nad innymi aniżeli faktycznie coś działającego na nerwy. Coś w rodzaju samców alfa. Nie masz mutacji jesteś gorszy.

A co tego podpunktu w regulaminie, który Ty podałeś:
"Nadużywanie czatu głosowego lub tekstowego jest zabronione"

Gdzie Ty tu k*rwa widzisz coś, że osoby młodsze powinny być bardziej wyczulone na to? Bez względu na wiek, mutację, czy inne pierdoły każdy powinien być na to wyczulony, żeby nie pitolić od rzeczy - tak jak ostatnio to miało miejsce na ZM chociażby na temat Twojej ortografii.

Dramat i tyle...

Jestem top1 i nie pierdziele głupot - tak mi Wujek H. kazał.

L3WY Dopisz komentarz do postu Wysłany: 06-04-2018, 21:43  #3

Admin - ZM

Informacje:

Należy do:
Admin - ZMUżytkownik

Reputacja: 16/12

@pawelisto2  nie chodziło mi o to że " mam mutacje jestem lepszy" tylko chodziło mi o to że większości to przeszkadza, znajdą się osoby które mają na to wylane ale też osoby które to irytuje. Co więcej te osoby bez mutacji na Dethrunie klną jak najęte a gdy admin wbija grają potulne kotki 

EDIT: dopiero teraz odświeżyłem xd  Z tym ci przyznam racje każdy powinien sie pilnować i gadać do rzeczy. (zmieniam w poście)

pawelisto2 Dopisz komentarz do postu Wysłany: 06-04-2018, 21:47  #4

Użytkownik

Informacje:

Należy do:
Użytkownik

Reputacja: 98/48

To niech tu nie grają, lol? xD
Wchodząc tutaj na serwery niech uszanują to, że administracja wspiera zarówno dorosłych jak i młodszych graczy, nie ma uprzedzeń do żadnej z tych grup.
Proste. 

Jestem top1 i nie pierdziele głupot - tak mi Wujek H. kazał.

YonKo Dopisz komentarz do postu Wysłany: 06-04-2018, 21:49  #5

Moderator

Informacje:

Należy do:
ModeratorOpiekunChef AdminU UrlopAdmin - SurfAdmin - TS3Użytkownik

Reputacja: 41/37

Dziękujemy za opinię 

Temat zamkniety

"Laska Olej Swego Tatę i Obczaj Moją Chatę."

Ten temat przeczytało 43 użytkowników a dokładnie:
Viking7331, mati25785, U Cukierek, NyuK, Wujek H., KacureK, hubix, Joziu, Kraxy142, LOTHBROK, LubieMatematyke, Ninja, Marco4, U BuddaSiakJamuni, Reksio, XjojkoX, ShadovDan, Im Me, Kefiro, Szymi2001, Sianokokos, Inextt, vivra, zaPPer, Kirtasho, Pietrek, Ukrainieck, NinjaTrol, pawelisto2, Angela, NO ONE, Inny, YonKo, L3WY, U SPIRIT, Małcin1337, Batumen, _XareN_, SztosDamianek, A$AP Harry, Next!, HiveY, PyNiO,

Temat zablokowany

Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wszelkie prawa zastrzeżone Sloneczny-Dust.pl / Zakaz kopiowania elementów stylu forum bez zgody autora !
Wykonanie Ekipa Sloneczny-Dust.pl na podstawie szablonu ExCMS